2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804961 بازدید | 290067 پست
سبز#   گروه سبز💚💚💚 👈👈👈سبزی های رژیمی سلاام🌸🌸🌸 ✔️نکات مهم و جدید را داخل همین هشتک ...

ممنون مفید بود من نوشابه رو کلا حذف کردم تو این چالش حتی بیسکویت هم خورده نشه ؟؟؟واینکه من هرروز پلانک میرم روزی یه دقیقه نزدیک یه هفتست شروع کردم لطفا بگید چه ساعتهایی ورزش کنیم که بیاییم اعلام کنیم 😊 واینکه من فست رو با ۵۰۰ میبندم ولی شما زده بودید ۷۰۰ یعنی ازاین به بعد با ۷۰۰ ببندم

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

@nazijun    

@سحررخانومی    

@gayran    

@viddaaa    

خانما گزارشاتون کو ؟؟؟ 🤔🤔🤔🤔🤔

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گزارش#  

ص:تخی +نان+گوجه+خیار(۲۵۰کالری)

م و:سیب+پرتقال+رطب(۲۰۰ کالری)

ناهار:سینه ی مرغ پخته+پلو ۱۵۰ گرم+سالاد فصل+ماست(۵۰۰ کالری)

م و:شیر،خرما،هندوانه،مغزیجات,(۳۵۰ کالری)

شام:سیب زمینی آب پز+کاهو+گوجه+خیار (۳۵۰ کالری)

آخر شب:شیر (۱۵۰ کالری)

جمعا ۱۸۰۰ کالری

آب ۷ لیوان

ورزش هم حتما انجام میدم

@عروسترکم    

چالش_زیبایی#   @کابوووس ‍  بخون اینو.

تگ نشدی فک کنم نازار.

@کابوووس   ☝

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
2728

@جوجو1400   عزیز دلم به پری خانم گفتم کمکتون کنه اما پیاده روی اروم حرکات کششی دستو پا واستون خوبه اما کالریتو کم نکن استپ میکنی از من گفتن 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2738
باید پر کنی عزیزم..میوه جات بخور..مغزیجات بخور شیر و ماست بخور سینه مرغ و حبوبات و ماهی سرشار از پ ...

هرچی میخوریم خب کربوهیدراته به نظرت بجا شام چی بزارم ک کربوهیدرانش کم باشه بجا کوکو سیب زمینی

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
@جوجو1400   عزیز دلم به پری خانم گفتم کمکتون کنه اما پیاده روی اروم حرکات کششی دستو پا واستون ...

مرسی گلم 

نه کم نمیکنم شما تذکر دادید که بیشتر از ۴ کف دست نمیتونم بخورم تصمیم گرفتم ناهار ماکارانی بپزم شام سبک بخورم ممنون گلم از راهنماییت😘😘😘😘❤❤❤

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
سلام ب همگی صبح تون بخیر و خوشی🤗🤗🤗🤗 بچه های گروه قرمز لطفا امروز همگی وزن شروع چالش و هدف نهایی ...

وزن شروع ۸۶.۶۰۰ وزن هدف ۶۰ 

@عروسترکم    

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

گزارش#  

@سمیه1396      

به علت دیرشدن بیدار شدن

صبحانه =یه لیوان چای سبز+دوعدد خرمای خشک =۳۴کالری

ورزش صبح=نیم ساعت دویدن+نیم ساعت حلقه+درازنشست ۲۰۰تا+پلانک =۱دقیقه

ناهار=پنیر سفید +نان تافتون+گوجه فرنگی=۱۰۶ کالری

میان وعده ساقه طلایی +شکلات تلخ+قهوه=کالری ۹۵

شامم رو بعدا گزارش میدم 

کالری مصرفیم ۹۶۰ هستش 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

@عروسترکم    

ص: ۲۰گرن نان+۲۰گرم پنیر(۱۲۸)

م.و:یک عددموز(۱۱۲)

ن:برنج۱۰ق غ+۱۰۰گرم جوجه کباب(۴۷۲)

م.و:تخم شربتی وخاکستر

ش:۲۰۰گرم جوجه کباب(۴۳۲)

کاری مجاز:۱۶۰۰

کالری مصرفی:۱۱۴۴

#گزارش‍  

وزن اولیه ۹۰وزن هدف۶۰.امافعلابرای وزن۷۰میجنگم.الهی به امیدتوبرای شروع نباید عالی باشی، اما برای عالی بودن باید شروع کنی.
تروخداشماازکجامیدونین تاشب بایدچی بخورین خب😀😀 منکه نمیدونم😂

وای وای 

امضات کوووو

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
2706