2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804543 بازدید | 290067 پست
میدونم عزیزم میگم من سحری نون پنیر خورده بودم الان میشه صبحانه م حسابش کنم عایا؟ 

بنظرم از ناهارت کم کن. ناهارتو کمتر بخور

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام صبحتون بخیر من انگددددد خابم میاد😢🤕شاید بخابم بعدشم بیدار شم کوزتی کنم

کیارش کجاشت که تو میری بخوابی😠😠😠😭😭

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ اره دیگه وقتی خانوماا  از پریی شدن میگن مردا ه ...

خدایی هیچانی میشه ....

گروه   زرد ..وزن قبل بارداری 58 // وزن شروع 77/ وزن فعلی؟؟هدف 55 //  من میتونم همیشه سر 5 ماه باید بتونم بسم الله ...
2714
۲۰ کیلو گروه بنفش🌹🌹🌹

مرسی عزیزم 😚😚

آره والا😅 شاید هم بیشتر شبیه  شاید برای شما هم اتفاق بیفتد باشم😂 چون هر لحظه ممکنه  ...

خدایی گاو من دیر بیدار میشه ولی جوری بیدار میشه ک تو 3 دقیقه 1000 کالری دیدی رف 

هفته ای یبار بیدار میشه میخابونمش  بخاب بخاب خودیه   

گروه   زرد ..وزن قبل بارداری 58 // وزن شروع 77/ وزن فعلی؟؟هدف 55 //  من میتونم همیشه سر 5 ماه باید بتونم بسم الله ...
😂😂😂😂 اره بعدش تاپیکا میشه .... ریش هام چرا کم پشت شده؟؟؟ کمک ..... چرا دوست دخترم منو ...

ترکیییییدم سمیهههههه تو رووووحت😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

2706