2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804964 بازدید | 290067 پست
منم در حال حلقه زدنممم 😊

منم رفتم یکساعت و نیم دقیق پیاده روی تند کردم و الان برگشتم.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
2731
خسته نباشی بانووو 😍😍💪💪💪❤❤ عاالیییییههه 😘

سلامتباشی.

خودتم همینطور.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..

خانما این برنامه غذایی تا امشب من بنظرتون هر کجاش ایراد داره بگید لطفا

جمع کالری میشه ۱۱۵۰ یعنی ۲۰۰تا دیگه جا دارم نمیدونم چجور برنامه ریزی کنم جمع کالری بشه ۱۳۵۰

2738

سلام دوستان من ۴کیلک وزنم زیاد شده 

کمکم کنید من خیلی نون میخورم یعنی پا سفره میشینیم ۱نون کامل میخورم بازم گشنمه دوباره نون برمیدارم میخورم 

ته بشقاب وقابلمه اضافه میاد میرم میخورم میگم دیگه بذار ظرفا بشورم

بشقاب شوهرم غذا اضافه بیاد میخورم فعلا هم که سر کار نمیرم همش تو خونم اصلا بیرون نرفتم چیکار کنم 

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید
برای قد 165چه وزنی خوبه متناسب باهاش؟ 

امضای استارترو بخون قسمت رنگ بندی. اونجا هست جدولش

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
برای قد 165چه وزنی خوبه متناسب باهاش؟ 

هم قدیم

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
2706