2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804841 بازدید | 290067 پست
چهارصبح بیدارم کرده میگه ماکارونی درست کن 😭😭😭 گاو درونمو میگم 👈🏻🐄 البته گاو درون من گور خر بیش ...

عزیزم😂😂😂😂

من دیروز فقط به این فکر میکردم امروز ناهار ماکارونی بزارم خیلی هوسم شده بود😁

گروه آبی 💙 ( شروع   ۱۸ مهر    ۶۹/۲۵ )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم😂😂😂😂 من دیروز فقط به این فکر میکردم امروز ناهار ماکارونی بزارم خیلی هوسم شده بود😁

لعنت به ماکارونی بدجنس پلید 😭

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2728
ماراااال عزیز دلم خیلییی متاسفم خیلی ناراحت شدم ولی اصلا امیدت رو از دست نده خدا خیلییی بزرگه  ...

ان شاالله ممنون عزیزدلم💋❤
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8
بچه ها دم اذانه برای پسر مارال خیلی دعا کنید بیاید تو این لحظه ک دعا ها زودتر ب خدا میرسه همه ۵ تا ا ...

چه خوبه که دوستان به این خوبی دارم😘😘😘😘

اولش ۴۰ روز کامل تو بیمارستان بستری بود  بعد هر چند وقت یکبار برای شیمی درمانی میبردیمش سال ا ...

عضو محک شدیم.

علائمش خیلی شبیه پسرم بود برا همین پرسیدم.

ان شاالله پسرم هم خوب شه.

ممنون عزیزدلم.❤❤❤❤❤❤

خانومایی که منو میشناسن نفری یه نخل دستشون بگیرن مدام منو تگ کنن و این نخل و برام شیاف کنن.  پ ...

نگاااار 😒😒😒

پارسال دوست امسال سرخ پوست😂😂😂😂😂

بسه عامو چاخ میشیا بیا بیرون از تو اون دیگ😬😬

اینم نخل🌴🌴🌴🌴🌴🌴

ولی فکر کنم کاج بهتر شیاف میشه 🌲🌲🌲🌲🌲

شکوه😔 چطوری انقد با اراده و خوبی😭 یادمه وزنامون بهم نزدیک بود و رقیب شدیم .سری قبل،یادته؟؟😢 پس ...

😂😂😂😂😂 چومدونم

نه قرار گذاشته بودیم تو تولد بچه هامون ببینیم کی کاهشش ببشتر😂

چی بگم .

من که هنوز در گیر گلنوشم اصلا یاد نگرفته میگم خوبه دوباره پوشکش کنم تو تیر و مرداد امتحان کنم😭

🔴 بچه ها گروه بندی رنگی رو دوباره انجام میدیم فکر کنم تو انگیزه خیلی تاثیر داشته ، من پنج کیلو پنج کیلو تقسیم بندی کردم چون بنظرم فاصله ی وزنها کم باشه راحت تر به هدف میرسید و انگیزتون بیشتر میشه 

توضیح میدم طریقه ی گروهبندی هارو 

طبق این جدول وزن مناسب قدتون رو پیدا کنید 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

🔴 یا میتونید هر وزنی که خودتون دوست دارید در نظر بگیرید ولی حتما وزن هدفتون باشه ( مثلا اگه بیست کیلو اضافه وزن دارید خودتون رو گول نزنید بگید حالا پنج کیلوشو کم میکنم کل اضافه وزنتون حسابه تو این گروهبندی ) 

و وزن هدف رو از وزن الانتون کم کنید مثلا اگه ۷۰ کیلو هستید و باید بشید ۵۵ کیلو 👈🏻۱۵=۵۵-۷۰  پس شما ۱۵ کیلو اضافه وزن دارید و نسبت به اضافه وزنتون گروهتون رو انتخاب کنید 

تثبیتی ها گروه طلایی🏅
            💚  تا ۵ کیلو اضافه وزن گروه سبز 💚
            💙        ۶ تا ۱۰ کیلو گروه آبی       💙
            🧡     ۱۱ تا ۱۵  کیلو گروه نارنجی   🧡
            💛      ۱۶ تا ۲۰ کیلو گروه  زرد       💛
            💜       ۲۰ تا ۲۵ گروه بنفش        💜

❤️     بالای ۲۵ کیلو گروه قرمز      ❤️

🔴فعلا هم سرگروه نداریم

🔴 عکس پروفایل رو هم میزارم حتما همین هارو بزارید پروفایلتون نوشته هاشم پاک نکنید ولی وقتی از عکس اسکرین میگیرید دورشو کراپ کنید که فقط عکس رنگی بمونه 

🔴حتما تو امضاتونم بنویسید عضو گروه ( هر رنگی هستید) وزن اولیه و وزن هدف و تاریخ شروع رژیم و یه جمله ای که انگیزه بده

پس سعی کنید سریعتر برسید به گروه پر افتخار طلایی😍💪🏻

ما میتوانییییم ❤️

لینک این پست رو میزارم تو امضام  

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
🔴 بچه ها گروه بندی رنگی رو دوباره انجام میدیم فکر کنم تو انگیزه خیلی تاثیر داشته ، من پنج کیلو پنج ...

سلام زيباجان از كي استارت ميزنيد؟؟

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
سلام زيباجان از كي استارت ميزنيد؟؟

سلام عزیزم 

از همین امروز 

2706