2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804813 بازدید | 290067 پست
وایییی نه صورت لاغر که قشنگتر و باکلاستره😍😍 من صورتم خیلی گرد و تپله اصلا دوسندارم امیدوارم هرچه ز ...

ن من ندوست استخونام بزنه بیرون😝

البته من پایین تنه بزرگ دارم.بخاطر همین صورتم کوچوله😃 دیگ یهو میشه ی فسقل صورت😆😆😆😆

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

سلام عزیزان.شب همگی بخیر

الهی و ربی من لی غیرک 💞   💞السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن 💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه سوال داشتم.اینجا جوری که من حساب میکنم کالری دریافتی روزانم میشه ۲۰۰۰کالری.اما تو گوگل محاسبه کالری میگه با روزی ۲۰۰۰کالری وزنت ثابت میمونه.چیکار کتم؟

الهی و ربی من لی غیرک 💞   💞السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن 💞
2728
اره میخوردم.اما ده دوازده روزیه که نخوردم. فشارمم فک نکنم چون خیارشور و خرما هم میخورم. خودم حس میکن ...

مولتی رو حتما بخور 

یه ازمایش هم بده ممکنه ویتامین دی یا یه ویتامینت کم باشه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
الهه امکانش هس ادم حامله باشه ولی بی بی چک نشون نده😶 ۱ هفته از موعدم میگذره ولی تشریف فرما نمیش ...

نمیخوام استرس بدم ولی من سر بهار اینجوری بودم اصلا بیبی چک نشون نداد ده روز بعد از موعدم رفتم ازمایش دادم 

حالا میخوای باردار باشی یا نه ؟

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام ب همگی قربونتون برم دلم خیلی تنگیده بود واسه همتون کجایین؟؟همین جا هستین @بامدادخمار   ...

ای جووون ببین کی اومده 😍😍😍 منم دلم خیلیییی تنگ شده برات 😭😭

اره عزیزم همینجاییم 

قربونت برم من مرسی❤❤❤❤ چاخ شدم خواهر کجای کاری😭😭😭😭😭

حیفت نمیاد اینهمه تلاش کردی 😑

سلام عزیزم خوبی؟ یه مدت طولانی نبودم. کلا با سایت خداحافظی کرده بودم😊😊😊 تازه از امشب دوباره برگشت ...

به به سلام رفیق با معرفت چطوری🌺 

خوشبحالت هر وقت دوست داشته باشی از سایت خداحافظی میکنی منکه خداحافظی کنم کلی پشت سرم بدوبیراه میگن و طلبکار میشن😆😆😆😆😆 

انگیزه#  خوب امروزم تموم شد😁😁 من یکمی زیادتر از فست خوردم ولی عوضش جای یکساعت ورزش دوساعت ...

ماهم بهت افتخار میکنیم 😍👌👏🏼

سلام الهه جون؛ من اگه یه روز تردمیل برم یه روز ایروبیک خوبه بنظرتون؟ 

سلام عزیزم 

نه هردوتاش هوازیه قدرتی هم کار کن تاپیک ورزشو بخون جان من 🙏🏼

چهارصبح بیدارم کرده میگه ماکارونی درست کن 😭😭😭 گاو درونمو میگم 👈🏻🐄 البته گاو درون من گور خر بیشعوره 👈🏻🦓 

کسی اینجوری هست 😩😩

اومدم سایت که حواسم پرت شه 

اخ ماکارونییییی 🍝🍝😭😭

انءشالله ک بتونم🤕🤕🤕

سلام زيبا ببخشيد نبودم چند روز،

هم خودم هم شوهرم به شدت مريض شديم🤒🤒🤒🤒

خوبي عزيزم چطور پيش ميري؟

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
2706