2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804932 بازدید | 290067 پست
سلام خوبید  امروز نمیدونم چه مرضی داشتم گفتم دلمه درست کنم از ظهر تا الان دستم تو دلمه س ...

سلام الهه

خسته نباشی.. دلمه درست کردن، خیلی وقتگیره😣

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@ati_hami      

@رaها      

سلام دوستای گلم

اینم گزارش امروزم 

صبحانه : نان سبوس+ چای + پنیر

نهار : رشته پلو 8 قاشق + قیمه بادمجان 5 قاشق + سالاد شیرازی 

عصر : موز

شام کوکوسبزی 1 تکه + کلم + گوجه و خیار و فلفل دلمه + 2 کف دست نان سنگک

میخاستم نون نخورم 😣 امروز گرسنه بودم کلا

تمیز کاری داشتم و 2 ساعت خاله بازی با نازنین ورزش نکردم

کالری مجاز 1260

دریافتی 1332

آب 7 لیوان

سلام گزارش

ص. نون یک کف دست و پنیر 

م و .شکلات تلخ

ن. سینه مرغ اپز و کلم بروکلی

م و خرما و قارچ کبابی

ش. اسفناج اپز و سینه مرغ اپز 

کالری روز فست 480

ورزش یک ساعت پیاده روی چالش سی روزه و 340تا پروانه

2731
سلام خوبید  امروز نمیدونم چه مرضی داشتم گفتم دلمه درست کنم از ظهر تا الان دستم تو دلمه س ...

وااااای من عاشقشم😋نوش جان.متاسفانه شوهرمن بدغذاس واینجورچیزارونمی خوره .خسته نباشی کدبانو👏👏👏👏

@ati_hami       @رaها       سلام دوستای گلم اینم گزارش ...

وای من امروز فست ام تا الان ۶۰۰ کالری شده دارم تمام تلاشم رو میکنم بیشتر نشه 

چای سبز دم کردم با کشمش بخورم 

تردمیل ۲۰ دقیقه و چالش ۳۰ روزه و چرخونک رفتم 

شرمنده بچه ها نمیخواستم ناراحتتون کنم. دکترش گفته که خیلی زود فهمیدین و شیمی درمانی اگه خوب جواب ...

ماراااال عزیز دلم خیلییی متاسفم خیلی ناراحت شدم ولی اصلا امیدت رو از دست نده خدا خیلییی بزرگه 

همینکه زود تشخیص دادن خیلی امیدوار کنندس 

من چندین نفر تو اطرافیانم بودن با این مریضی که خدارو شکر خوب شدن 

خیلییی برات دعا میکنم انشالله زود خبرای خوب بدی بهمون ❤️❤️ 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
وای من امروز فست ام تا الان ۶۰۰ کالری شده دارم تمام تلاشم رو میکنم بیشتر نشه  چای سبز دم کردم ...

خرما بیشتر نگهت میداره

خرما بخور 

تا 800 مگه نباید ببندی ؟ 

من فردا فست میگیرم 😡 

تا این معده دوباره کوچیک بشه

مبمیرم

2738
سرطان خون😭😭😭

😭😭😔😔 

مارال خواهر شوهر منم سرطان خون داشت خدارو شکر خوب خوب شد پارسال هم عروسیش بود توروخدا غصه نخور و امیدوار باش خدا خیلی بزرگه 🙏🏼

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
@سمیه1396   @kiarash_mami   @بامدادخمار   بچه ها بیاین اینو ببینین😂لباس ه ...

فدای تو بشم گل🌺

سلام الهه خسته نباشی.. دلمه درست کردن، خیلی وقتگیره😣

سلام عزیزم 

والا بخدا 😩

سلام گزارش ص. نون یک کف دست و پنیر  م و .شکلات تلخ ن. سینه مرغ اپز و کلم بروکلی م و خرما و ...

ماشالاااا

دیانا حون‌خوبی؟؟؟

میگم پروانه رو بکوب میرین؟؟؟

من ستام پنجاه تاییه بیشتر میرم ساق پام درد میکنه

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
2706