2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804963 بازدید | 290067 پست
مرسی واقعا تلاش میکنم تو دوماه کم کنم.از دیروزشروع کردم خداکنه بتونمو رژیممو نشکنم

تومیتونی#  

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
یکی بیاد رقیب من بشه😭😭🤕

امضات را درست کن

که اطلاعات را بقیه بتونن چک کنند که راحتتر رقیب پیدا بشه

وزن شروع.. وزن الان.. وزن هدف.. قد

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رژیم شوک  هستم عزیزم  امروز روز دومم

اهااا...

موفق باشی...💪

جدييييي🙈🙈🙈💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻 شماره ١ ميشه ٣٦/٣٨ شماره ميشه ٤٠/٤٢ با توجه به وزنت گفت ...

نمیدونستم مرسی ک گفتی عزیززززم😘😘😘

بین ۱ و۲گیر افتادم شدم ۱٫۵😂

به حکمتش دل بسپار 🌿
2731
سلام فرخنده جونممم چطوری😍😍 آوا گلی چطوره😍😍نی نی خوبه؟؟😋😋 وای ماشالله ماشاالله.چطوری رعایت میک ...

سلام عزیزدلم مرسی قربونت برم توخوبی؟؟؟😘😘😘نی نی هم خوبه خداروشکر جفتم پایینه ولی یواشکی ورزش میکنم😂😂

کالری شماری میکنم کالری تثبیت حدود ۷۰۰ کالری هم اضاف میخورم ولی سبزیجات و همه چی تو رژیممه نوشابه و قند مصنوعی و بستنی و شیرینی و سرخ کردنی هم اصن نمیخورم..😍😘خدا کنه بتونم بگیرمش تا زایمان 😂😂

📣📣📣📣📣📣

بچه های عزیززز

امضاتون را درست کنید که اینجوری راحتر میشه اطلاعاتتون را چک کرد و رقیب پیدا کرد......🌸🌸🌸🌸

وزن شروع... وزن الان.... وزن هدف..... قد

فدای تو ولی شکمم بدجور ورم کرده هرکی میبینه فکر میکنه ۵ ماهمه نمیدونم جریانش چیه🙄🙄🙄وزنم همونه ولی ...

دختره یا پسر ؟؟😌

2738
نمیدونستم مرسی ک گفتی عزیززززم😘😘😘 بین ۱ و۲گیر افتادم شدم ۱٫۵😂

😂😂😂😂😂😂😂😂

منم اينجوري ام بدنم سايزش ٤٠ شده

بازوهام اگه تنك باشه مدل استين لباسه ٤٢ عه😁😁😁

اگه مدلش گشاد باشه مشكلي ندارم

قبلا هم لاغر بودم همين مشكلو داشتم ولي ميگردم استين گشاد پيدا ميكنم كه ٤٠ بگيرم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2706