2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804934 بازدید | 290067 پست
سلام مائده جونم خوبی؟نازگلی خوبه؟ عالیییی شدن نوش جووونت👏👏👏👏 کیکت چقدر خوب شده تو فر درست کردی ...

سلاااااااااام سپیده جون

خوبم ممنون، نازگلمم خوبه شکر

تو خودت چطوری؟ 

شیطون بلات خوبه؟ 

جینگیل پینگیلات چی؟ 😒😒😒

آره عزیزم کیک رووتو فر درست کردم

کیک ماست اسمشه

اصلا یه بافت نرم و خوشمزه ای پیدا میکنه که نگو

حتما درست کن برای خانواده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزيزم اگه ميخواي تو تاپيك باشي بايد با روش اينجا پيش بري  

دیاناجون منم از امروز میخوام شروع کنم .. تصمیمو هم گرفتم چند وقته دارم دنبال میکنم این تاپیکو😊😊 .. موفق باشی گلم

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
عزيزم خوش اومدي تو هم موفق باشي👍🏼 ما ميتوانيييييم💪🏾

اررررررره💪😎

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
سلاااااااااام سپیده جون خوبم ممنون، نازگلمم خوبه شکر تو خودت چطوری؟  شیطون بلات خوبه؟  ...

خوبیم خداروشکر❤❤

اونام خوبن😅😅😅😅😅😅

اره معلومه خیلیم پف کرده مائده بنظرت با توستر میشه درست کرد؟

2738

سلام بچه ها😍😍😍😍🌺🌺🌺🌺🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️خوبید؟

من روز سیزده بدر انقققد هله هوله خوردم دیروز و دیشب از معده درد مردم دیشب اصلا چشم رو هم نزاشتم😩😩😩معده ی عوضیم ادای تنگارو دراورده😞

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
@سمیه1396   @kiarash_mami   سلام سلام ✋ صبحانه 👈 خرمای خشک 1 عدد + دسر یک قاشق + پ ...

سلام عزیزم

این چ صبحانع ایه خوردی؟صبحانه باید مفید و مقوی باشه

نون پنیر عسل گردو خرما قشنگ سیرت کنه

همشم برنج نخور چون میگی شکمت تو بدنت بیشتره 

چرت و پرت نخور قشنگ سالم بخور

ن عزیزم اشکالی نداره

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
سلام زیبا چطوری؟ رژیم چطور پیش میره!؟

سلام عزیزم خوب نبستم معده درد دارم خیییلی😩😩😩رژیمم از امروز شروع کردم روز ۱۳ خیلی هله هوله خوردم معدم درد گرفت دیروزم همش چای نبات و عرق نعناع خوردم

اخه مراحل درست كردن شراب و سركع مث همه😆 گفتم يه وقت جاي سركه ، شراب درست نكرده باشم...😂😂😂

ن نترس😂😂😂😂شراب فک کنم ی مراحل دیگه ام داره اگه بود خو همه سرکه های ک میخوردیم مستمون میکرد😁🙄

سلام بچه ها😍😍😍😍🌺🌺🌺🌺🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️خوبید؟ من روز سیزده بدر انقققد هله هوله خوردم دیروز ...

من كل عيد رو هله هوله خوردم اصلا ي وحشي شده بودم 

ك خودم ازخودم ميترسيدم😆😆

الان زوده بگه یه هفتس خب  مواظبش باش هی ببرش میگه بلاخره

دیروز اینقدر حیغ میزد داد میزد نمیزاشت ببرمش دشویی با این که من یه ساعت نیم یکبار میبرمش چون زودتر میدونم نداره.ولی خیلی اذیتم میکنه .

این مرتیکه هم تو خونس هی میرینه تو اعصابم 

خدا را شکر فردا باید بره سر کار

2706