2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804829 بازدید | 290067 پست
😅😅😅😅😅😅😅😅 حالا من عاشق اینام شوهرررررم اصلا نه میخره نه میخووووره میگههه مضررره😡😡😡😡😡😡 ...

هیس چی چیه

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینو همه بخونید 👆🏻👆🏻👆🏻🔫

عزیزم یه تایپیک دیگ هس وزن×30منهای1000من موندم کدوم درسته.شمایااون؟

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏
2728
اینو همه بخونید 👆🏻👆🏻👆🏻🔫

ممنون.خیلی خانمی و با حوصله😊😍

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/
سلام ببخشید شما دور شکمتون نمیدونید چنه؟ من زیاده میخوام یکی باشه رقابت کنم.125دور شکمم

سلام گلم درخواست دوستیمو قبول کن

وزن اولیه = 103.300💜وزن فعلی = 96.500💜هدف اول =92.900💜هدف دوم = 85.900💜هدف سوم =78.900💜هدف چهارم = 71.900💜 هدف پنجم = 64.900💜هدف چهارم و نهایی = 56💜 ((تاپیک بامداد خمار))
عزیزم اصلا بهت نمیخورد😍😍😍چندسالته؟مگه چندسالگی ازدواج کردی؟ ماشالا دیگه اقا شده دیروز پس من میگه ...

😘😘😘😘من ۳۲سالمه ۱۶سالم بودازدواج کردم ۲۰سالگی امیرم دنیاآمده باهم بزرگ شدیم😂😂آره بزرگه ولی تاتکون میخوره میگه مامان بیابازی کلافه شدم ایناقدن بزرگ میشن فقط تازه الانم بازی نکردم باهاش قهره باهام😂😓. انشاءالله آقاپسرشماهم چشم برهم زدنی آقامیشه🙏😘😘

عزیزم یه تایپیک دیگ هس وزن×30منهای1000من موندم کدوم درسته.شمایااون؟

عزیزم اون درسته ما داریم اشتباه میگیریم 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام عزیزم مرسی گلم.. خودت خوبی؟؟ چه خبراا کجاییی دختر🌸🌸🌸🌸

خداروشکرکه خوبی گیسوکمند😍😍😍منم هستم میام میرم توتایپک😂😂نت نداشتم دوروزکلافه شدم دلم برای نوشته هاتون تنگ بود😍😍

راه میفته شکوه میگم شکوه تو که دیگه قید فرش و خونه رو زدی،چطوره یه روز شورتو پاش نکنی،که جیش بریزه ...

وای عمدی این شورتا را گرفتم که نم پس نده

ولی هر از گاهی از این شرت معمولی ها هم بهش میپوشونم که میریزه تو پاچش اگه جیش کنه

2706