2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804967 بازدید | 290067 پست
حتمااا چرا نشه اراده کن بسم الله بگو حتما میتونی

ممنون دوست خوبم با حمایتها و امیدهای شما حتما میشه.فقط من کالری روزانم باید۱۴۴۰ باشه امروز ۱۱۹۰ دریافت کردم اشکال نداره اینور اونورش؟

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/
ممنون دوست خوبم با حمایتها و امیدهای شما حتما میشه.فقط من کالری روزانم باید۱۴۴۰ باشه امروز ۱۱۹۰ دریا ...

چرااا عزیزم خیلی مهمه که کالریتو دقیق رعایت کنی 

ببین‌ اولش خوب کم میکنی ومیگی عه کم خوردم وخوب کم کردم ولی به مرور وزنت استوپ میشه ودیگه کم نمیشی 

باید درست بخوری سالم بخوری ورزش کنی که بهت فشارم نیاد

هر روز همین ۱۴۴۰‌رو مصرف کن با دو روز فست‌ ۵۰۰تا ۷۰۰

اگه میتونی با ۵۰۰ اگه نتونستی واوایلش سختته با ۷۰۰

هر ۴یا ۵کیلو که کم شدی ۱۰۰تا ازش کم کن

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@بامدادخمار     @elli_arad     @sepiiiiiideh     @مامانجوجوبو ...

وای مهدیه چه بددددد😟

ببخشید اون لحظه ای گودی صدام کرد رفتم الان خوندم خدا رحم کنه به ما هر روز یه چیزی جدید میشنوی

گروه طلایی🌺تثبیت🌺حس بعد از موفقیت را با هیچ چیزی نمیتوان عوض کرد😍
بچه ها بستنی سنتی نخورین🥴🥴🥴🥴 حتما پاستوریزه باشه  بستنی سنتی اون حرارت لازم رو نمیبینه د ...

اون بستنی میوه ای ها هم خطر ناکه ؟ ☹️ایس پک مگه پاستوریزه نمیزنن

البته الان که کرونا اومده ما پاستوریزه بندی میخریم 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2728
واقعا؟ الان من تو دوماه6سانت دور کمرم کم شده یعنی خوب؟؟؟یعنی افتضاحما تازه رسیدم ب125 و البته ناشتا1 ...

اره عزیزم خوبه 👌

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
ارههه امان از ناخونک🙄 حالا این هفته با چندتا از بچه ها قرار گذاشتیم تا ۱شنیه هفته دیگه دورهمی قند ...

افرین خیلی خوبه ولی حالا که به وزن هدفت نزدیکی بنظرم خیلی وزن رو اولویت قرار نده بیشتر سایز رو ملاک قرار بده چون هر چقدر عضله هات قوی تر باشن سایزت کمتره و‌لاغر تری ولی وزنت بیشتره چون حجم چربی بیشتر از عضله س

نه یه چیزی گفتم دیگه نمیره توو دیگ🤪🤣

😂👍🏼 از دماغش دراوردی 

چرااا عزیزم خیلی مهمه که کالریتو دقیق رعایت کنی  ببین‌ اولش خوب کم میکنی ومیگی عه کم خوردم وخو ...

شما چقدر خانمی خوشبحال خانوادتون😍امروز ناخواسته کم شد بقیه رو چشم حتما درست رعایت میکنم

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/
2738

خانما کسی هست باهم رژیم و ورزشو شروع کنیم؟من وزنم ۷۷ قدم ۱۶۵

ب‍چه ها اگه بخوای ب ی کار پیام بدی باید چ جوری پیداش کنی 

وزن اولیه = 103.300💜وزن فعلی = 96.500💜هدف اول =92.900💜هدف دوم = 85.900💜هدف سوم =78.900💜هدف چهارم = 71.900💜 هدف پنجم = 64.900💜هدف چهارم و نهایی = 56💜 ((تاپیک بامداد خمار))
میشه بپرسم شما چند وقته چند کیلو کاهش داشتین برا روحیه؟؟؟

من توی 5 ماه 20کیلو کاهش داشتم عزیزم.

خیلی از بچه های اینجا کاهش خوبی داشتن و رسیدن ب هدفشون

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
ب‍چه ها اگه بخوای ب ی کار پیام بدی باید چ جوری پیداش کنی 

توی قسمت سرچ اسم کاربریش رو مینویسی و بهش درخواست دوستی میدی. اگه تایید کنه اونوقت میشه بهش پیام خصوصی بدی

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
توی قسمت سرچ اسم کاربریش رو مینویسی و بهش درخواست دوستی میدی. اگه تایید کنه اونوقت میشه بهش پیام خصو ...

ن میخوام تاپیکاشو ببینمم

وزن اولیه = 103.300💜وزن فعلی = 96.500💜هدف اول =92.900💜هدف دوم = 85.900💜هدف سوم =78.900💜هدف چهارم = 71.900💜 هدف پنجم = 64.900💜هدف چهارم و نهایی = 56💜 ((تاپیک بامداد خمار))
2706