2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804882 بازدید | 290067 پست
نه ميخوام كوچيك شن😳😳😳😳خيلي بزرگن

خب دختر شنادیوار و سوئدی بزرگ میکنه. حجم میده بهش😁.

باید سرچ کنی برای کوچیکی سینه.

حرکت قیچی رو باید بری. تو نت سرچ کن.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه چقدر روغن برد؟

تو دستورش ۲۵۰گرم آرد نخودچی داشت با ۱۲۵گرم روغن ۱۲۵گرم شکر و پودر هل

من همین اندازه روغن ریختم اصلا حالت خمیری نشد بعد دوبازه باز بیشترکردم روغنو اون موقع خمیر شد عکسشو گزاشتم دیدی؟

خب دختر شنادیوار و سوئدی بزرگ میکنه. حجم میده بهش😁. باید سرچ کنی برای کوچیکی سینه. حرکت قیچی رو ب ...

آخه سينه من چربيه،يعني كاملا شله

اول چربي هاشو آب ميكنه سوئدي بعد بهش فرم ميده جوري كه من خوندم🤔

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
2728
😭😭😭😭😭😭😭😥😥😥

خودت مث ما رژیمتو انجام بده و تو تاپیک باش. یکی هم وزن خودت پیدا کن و رقابت کنین ک اراده بگیری. و اماده بشی برا چالش بعدی ایشالا

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
خب دختر شنادیوار و سوئدی بزرگ میکنه. حجم میده بهش😁. باید سرچ کنی برای کوچیکی سینه. حرکت قیچی رو ب ...

قيچي هم ميرم اتفاقا

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
آخه سينه من چربيه،يعني كاملا شله اول چربي هاشو آب ميكنه سوئدي بعد بهش فرم ميده جوري كه من خوندم🤔

نمیدونم والا. من اون دوتارو انجام میدم چندماهه. سینه هام خوش حالت شده و بزرگ. 

نمیدونم والا. من اون دوتارو انجام میدم چندماهه. سینه هام خوش حالت شده و بزرگ. 

خب احتمالا سینه هات افتادگی نداشت و شل نبود مال من شل و افتاده ست!

سلام خانما میشه منم بیام تو جمعتون😊

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/
خب احتمالا سینه هات افتادگی نداشت و شل نبود مال من شل و افتاده ست!

ن اتفاقا مال منم همونجوری بود. ولی الان بهتر شده و ی کمی اومدن بالا

تو نت بزنی ورزش برای بالا تنه برات میاره  اپ بازو رو هم از گوگل پلی دانلود کن خوبه

من آیفون دارم با اینا ورزش میکنم

ن اتفاقا مال منم همونجوری بود. ولی الان بهتر شده و ی کمی اومدن بالا

پس چیکار کنم؟؟😭😭😭

من آیفون دارم با اینا ورزش میکنم

اپ   مانکن شو     هم خوبه.

اون ورزش فرمدهی با.سن رو نرو فعلا.تا چربیات اب شه بعدا فرم بده. حجم میگیره بدتر

اپ   مانکن شو     هم خوبه. اون ورزش فرمدهی با.سن رو نرو فعلا.تا چربیات اب شه بعدا فر ...

نه نمیرم اونو

با اون دوتا میرم

2706