2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804966 بازدید | 290067 پست

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

بچه ها من تا الان سعی کردم هر اطلاعاتی از رژیم و ورزش و کاهش وزن دارم باهاتون به اشتراک بزارم و کمک کنم کسایی که مثل قبلنای خودم از اضافه وزنشون اذیت میشن بتونن وزن کم کنن 

هیچ منتی هم ندارم خودم دوست داشتم و با اینکار حس خوبی داشتم 

صفحات زیاد و پربازدید بودن هم برام اصلا مهم نبوده وگرنه این تاپیک ده هزار صفحه ای رو قبلا نمیبستم و تاپیک های جدید نمیزدم فقط واسه اینکه توضیحاتش کامل تر باشه 

تا الان هم خیلییی توضیحات رو کامل کردم و هر کی بخونه میتونه راحت متوجه بشه و وزنش رو‌کم کنه 

میخواستم بعد چالش تاپیک وزن های قبل بعدتونو بزنم و‌کلی تشویقتون کنم اما نشد فردا هم چالش تا عیدمون تموم میشه 

الان دیگه حس خوب ندارم بخاطر خیلی چیزا

تا الان هر بدی و خوبی دیدید از من حلال کنید اگه یوقتایی هم سخت گرفتم یا ناراحتتون کردم  بخاطر این بوده که یکشنبه ها خوشحال باشید و به هدفتون که کاهش وزنه برسید چون این تاپیک اصلا هدفش همین بود 

من ممکنه یه تاپیک دوستانه بزنم که رژیمی نیست فقط واسه اینکه با دوستای صمیمیم دور هم باشیم 

لطفا تاپیک و مطالب رو کپی نکنید اینجا 

ممنون از همتون دوستتون دارم 

خداحافظ  ❤️❤️😘😘😘🔫

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا الله

بیاییم تووو یا هنوز زوده😂😂😂😂

@بامدادخمار    

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2728

🏡خب باز تاپیکو باز کردیم 😅😅

همگی خوش اومدید❤️❤️❤️

🔴یسری قوانین مینویسم که همه رعایت کنید که تاپیک منظم باشه

✅اول  اینکه رژیم ما کالری شماریه باید از صبح تا شب کالری هر چی مصرف میکنید رو حساب کنید برنامه کرفس یا مانکن رو بریزید و هر چیزی خوردید رو بزنید داخلش خودش براتون حساب میکنه

کالری رژیم هم میشه وزن ضربدر بیست منهای صد و دوروز شنبه و‌سه شنبه فست هست که باید ۵۰۰ کالری مصرف کنید

یک روز پنجشنبه هم خگخ داریم

و ورزش هم داشته باشید

👈🏻توضیح همه ی این مطالب تو این لینک 👈🏻👈🏻توضیح کامل هست  (پست های پایینشو هم بخونید )اگه درباره ی هر کدومش سوال داشتید لطفا اول برید بخونید بعد اگه متوجه نشدید بپرسید  🔴🔴🔴🔴🔴  

1️⃣هر کسی خواست عضو جدید بشه بهش بگید توضیح امضامو بخونه

2️⃣کسی که جدید عضو میشه باااید حتما حتما اول بره بادقت توضیح رژیمو بخونه و بعد سوال بپرسه

3️⃣لطفا اگه کسی بی ادبی کرد اصلا جواب ندید و فقط اسکرین بگیرید

4️⃣دیگه سرگروه و گروه بندی رنگی نداریم (فعلا )

5️⃣لطفا همه هر شب گزارش غذا بزارن (البته مثل قبل حذف نمیشید ولی بزارید که انگیزتون بالا بره )

6️⃣انرژی منفی ندید مثل اینکه من کم نمیشم من نمیتونم تا میتونید بهم دیگه انگیزه و انرژی مثبت بدید

7️⃣گاهی ممکنه اگه من مطلب مهمی بخوام بزارم تاپیک رو قفل کنم برای چند ساعت که همه بتونند ببینند مطلب رو

8️⃣وزن کشی و فست ها و خگخ هم تو روز خودشون باید باشن

9️⃣کمتر از کالری مجازتون هم مصرف نکنید که استپ میشید

🔟اگه سوالی از من داشتید تگ یا ریپلای کنید که ببینم 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
یا الله بیاییم تووو یا هنوز زوده😂😂😂😂 @بامدادخمار    

😘😘❤️

بفرما داشتم شاروارمو عوض میکردم 😅😅😅

2738
یه سوال؟شهرزاد و سها کجایند؟تو اولای تاپیک که خیلی فعالن

سها جون چشمهاش اذیت میشد به صفحه ی گوشی نگاه کنه 

بقیه هم به وزن هدفشون رسیدن رفتن 

@مامانجوجوبودم   @عروسترکم   @سمیه1396   @kiarash_mami   @abremaman    بچه ها رو تگ کنید 

@فقطخداجون     @زی_زی_گولووو     @sepiiiiiideh     @آسنات99      @مامان_الیساهستم      

🔴من دیگه برم خودتون همه رو تگ کنید سرگروه ها بچه های گروهشون رو تگ کنن هر کی که دوست داشت بیاد 

لطفا قوانین جدید رو هم بخونید گذاشتم توی امضام 😘😘

2706