2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804552 بازدید | 290067 پست
من خیلی وزنم بالاست 100 به بالا  وزنم ضربدر 20کردم ـ100تقریبا 2300کالری روزانه شد یعنی من هرچ ...

درسته کالری مجازت زیاده ولی تو خوردن برنج و فست فود وهله هوله زیاده روی نکن،نمیزاره شکم و بازو واینا لاغر بشه😣😞

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

@بامدادخمار‍ الهه جون کاشکی وزنکشی ها رو دو بار در ماه میکردید البته نظر خودتون ملاکه این یه پیشنهاده 

اول و پانزدهم هرماه مثلا 

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
@بامدادخمار ‍ الهه جون کاشکی وزنکشی ها رو دو بار در ماه میکردید البته نظر خودتون ملاکه این یه پیشنها ...

مخالفم😁انجوری نمیشه که،همین الانم خیلیا دم به دم میرن رو ترازو😱اگه بشه ماهی دوبار که دیگه اصن نمیشه جمعشون کرد هستی جونم😍😘

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
2456
من خیلی وزنم بالاست 100 به بالا  وزنم ضربدر 20کردم ـ100تقریبا 2300کالری روزانه شد یعنی من هرچ ...

عزیزم بهتره کم کم به سمت سالم خوری هم بری و سبک زندگیت رو هم سالم تر کنی درسته که تو‌کالری شماری بیشتر بر پایه ی کالری هست و هر چی بخوری تو‌محدوده کالریت مشکلی نداره ولی مثلا مصرف کربوهیدرات بالا مثل برنج یا نون باعث کم شدن متابولیسم میشه یا باعث‌میشه شکم و‌‌پهلو دیرتر از بین بره یا مثلا مصرف لبنیات ، میوه و سبزیجات هم سالمه و هم تو کاهش وزن تاثیرداره 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
@بامدادخمار ‍ الهه جون کاشکی وزنکشی ها رو دو بار در ماه میکردید البته نظر خودتون ملاکه این یه پیشنها ...

عزیزم همینجوری یکشنبه ها هست یسری رعایت نمیکنن و باز وسط هفته وزن میکنن کلی فیلم داشتیم سر همین قضیه  

و اینکه ممکنه بچه هایی که مقدار زیادی وزن کم کردن دچار استپ شده باشن یا کاهششون کم شده باشهدهر هفته وزن کنن زودتر میتونن جبران کنن  

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
عزیزم بهتره کم کم به سمت سالم خوری هم بری و سبک زندگیت رو هم سالم تر کنی درسته که تو‌کالری شماری بیش ...

یعنی تاثیر داره پس

خیلی ممنون

خواهش میکنم هرکسی امضارو دید برای سلامتی و آرامش و خونه دارشدنمون دعا کنه منم دعا میکنم واسه همتون😍😘 
درسته کالری مجازت زیاده ولی تو خوردن برنج و فست فود وهله هوله زیاده روی نکن،نمیزاره شکم و بازو واینا ...

کمتر از کالری مجازم میخورم الان تو یه هفته 3کیلو کم کردم 

بنظرت کمتر بخورم از کالری مجازم بعدا به مشکل نمیخورم ?

خواهش میکنم هرکسی امضارو دید برای سلامتی و آرامش و خونه دارشدنمون دعا کنه منم دعا میکنم واسه همتون😍😘 
2714

سلام هستی بانو 

چند وقته کم کردی عزیز?

سلام عزیزم ،تقریبا ۵ماه 

توروخدا بگو چیکار کردی

چجوری شروع کردی 

استپ وزن داشتی?

عزیزم بهتره کم کم به سمت سالم خوری هم بری و سبک زندگیت رو هم سالم تر کنی درسته که تو‌کالری شماری بیش ...

7صبح فردا آنلاین باشیم?

توروخدا بگو چیکار کردی چجوری شروع کردی  استپ وزن داشتی?

قند،شکلات ،نوشابه ،بستنی تو ماههای اول کلا حذف کردم تو ماه رمضان هم بیشتر مصرفم لبنیات،بلغور گندم،سبزی،نخودچی کشمش،نان سنگک،و چیزای سالم بود البته با روغن خیلی خیلی کم غذاهامو پختم یادمه تو ماه رمضون ۶تا کم کردم الان هم طبق کالری شماری ام 

تو تثبیت هستم تقریبا سه هفته

استپ نداشتم 

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3212652/کاهش-وزن-گروهی-و-زندگی-سالم-بامداد-خمار-تاپیک-جدیدتر

بچه ها تاپیک جدید زدم بیایید اونجا 

2706