2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804837 بازدید | 290067 پست
عکس پروفایلت کیه؟ دخترت؟ پسرت؟

عکس شش ماهگی پسرم

اون یکی هم شش ماهگی دخترم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم عکس کبودیای حلقه مو گذاشتم‌حالا میذاره تو البوم وقیح‌که اره این حلقه میزده کبود شده🤪

مهدیه جان کبودیات که خوب شد بازم حلقه که میزدی کبود میشد؟!من بیچاره شدم از این کبودیا به شوهرم گفتم حلقه ساده برام بخره

بچه ها سلام...🙋‍♀️
تبریک میگم‌سمیه جووونم👏👏👏👏😍😍😍 عااااااااالی

ملسیی😍😍😍

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2728

بچه ها من امشب مهمونی بودم

خداروشکررررررررر مجازمو رعایت کردم

و اندازه خوردم

و امروزم ورزش نداشتم.چون از صب تا قبل از مهمونی فقط خونه تکونی داشتم..لباس شویی هم خراب بود همه ملافه ها لباس ها و پادری و روفرشی .....با دست شستم😣😣

ایشالله فردا ورزش میکنم

امشب هم خیلی ناراحتم ولی حل میشه..........

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
اره مطمعنم‌اینجا دیده بودمش‌ راستی‌همین‌مشخصات رو داشت ناخن گذاشته بود پروفایلش

😨😨😨

منم دارم یه جیزایی یادم میاااد...

ولییی خیلیاااا هم  افلاین میان که اومدن و رفتنشون را ما اصلا نمیفهمیمممممم😨😨😨

وقتای دیگه جیزی نیس، موقع عکس بازیاااا خطرییی هسس

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
اراده ام در برابر غذا خوردن صفره  کل عمرم تو حال رژیم بودم  همیشه هم ۱۰کیلو کم میکنم باز ...

عزیزم این‌چه حرفیه میزنی؟

هیشکی از خوردن  واضافه وزن نمی میره ولی بلای بدتری سرش میاد😢

من ۹۰ کیلو بودم،همه بدنم درد میکرد،چنان گنده شده بودم که لباس پیدا نمیشد برام😩حرفا و کنایه های اطرافیان که بماند،خودمم از خودم بدم میومد،همش میخوردم،چیزایی میخوردم که الان که فکرشو میکنم حالم بد میشه😖😖هله هوله،چیپس و پفک و یه قابلمه بررنج سیرم نمیکرد😔چاقی بلایی به سرم آورد که هنوزم بعد یه سال شکمم کوچیک نشده،ولی خوشحالم🤩خوشحالم که تونستم💪خوشحالم که حسرت نمیخورم😍

تو هم اراده کن فقط کافیه بخوای🤩به این فک کن که سال آینده این موقع میخوای افسوس بخوری؟یا نه میخوای به خودت و ارادت افتخار کنی؟

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
بچه ها من امشب مهمونی بودم خداروشکررررررررر مجازمو رعایت کردم و اندازه خوردم و امروزم ورزش نداشتم ...

خسته نباشی😍

عزیزم به خودت فشار نیار خدایی نکرده کمردرد میگیری😘

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
مهدیه جان کبودیات که خوب شد بازم حلقه که میزدی کبود میشد؟!من بیچاره شدم از این کبودیا به شوهرم گفتم ...

اره من‌دو روز صبر‌میکردم دوباره میزدم‌ولی روی کبودیامم‌میزدم‌خیلی سخت ودرد ناک بود🤐😓😥

تا دو هفته کبود میشدم بعدش دیگه خوب شدم

حلقه ساده ها فایده نداره عزیزم

تحمل کن زود خوب میشه♥️

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2706