2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804853 بازدید | 290067 پست
فردا پیداش میکنم‌‌ اخه تو یه تاپیکه دیگه هم دیدمش بش‌گفتم دیگه نمیای‌تاپیک‌گزارش بدی چه میدونستم فکر ...

وااای مهدیه عاشقتم تازه ازش گزارش کارم گرفتی😂😂😂😂😂

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤

ماعده جون خوبی؟نازگل چطوره عزیزدلم؟

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااای مهدیه عاشقتم تازه ازش گزارش کارم گرفتی😂😂😂😂😂

همینننن‌اخه من اسم‌کاربرا تو‌ذهنم‌ میمونه‌  کجا بودنو چه تاپیکی زدن🤪🤐🤐🤐🤐

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
همینننن‌اخه من اسم‌کاربرا تو‌ذهنم‌ میمونه‌  کجا بودنو چه تاپیکی زدن🤪🤐🤐🤐🤐

دمت گرم.😉

یارو گرخیده تا ازش گزارش خواستی😂😂😂😂

2728

شب همگی بخیر😉😉😉😉😘😘😘😘😘

به بهار بیاد 

رایان 

به معنی آسمان.

ای بابا چرا آخه حیف جوونیت نیس؟ آخه غذا همیشه هست و فقط یه لذت لحظه ای به آدم میده،ولی هیکل خوب کل ...

اراده ام در برابر غذا خوردن صفره 

کل عمرم تو حال رژیم بودم 

همیشه هم ۱۰کیلو کم میکنم باز دوباره ۱۵کیلو چاق میشم 

خدا منو بکشه راحت بشم

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
جانم شهرزاد گلی🤗😚

جونت سلامت خوشگل خانوم.چندکیلو شدی😍😍😍😍 هیچی دوباره انتحاری زدم امروز.خواستم کالری چندتا چیزو بپرسم ولی تا دلم خواست خوردم از همشون😐

برای شادی روح مامانم یه صلوات میفرستین؟ممنونم

بچه ها من واقعا کم اوردم نمیتونم ادامه بدم

ادب ،مثل عطر میمونه،ما برای خودمون استفاده می‌کنیم اما دیگران لذت می‌برند. وقتی یه نفر رو میبینید قشنگ سلام علیک کنید 
اره مطمعنم‌اینجا دیده بودمش‌ راستی‌همین‌مشخصات رو داشت ناخن گذاشته بود پروفایلش

یا خدا اینجا چیکارداشت منم دیدمش

گروه ابی وزن شروع 78/800وزن فعلی 71 هدف نهایی 13تاباقیس 58 بطلبه انشاا..   
به نظر من ۹۹درصد بخاطر فستاست

وای ممنونم بازم ی دلگرمی بود واسم

حتما از این ب بعد فست هارو رعایت میکنم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏عالی بودی عزیزم  یه راز موفقیت رو بهت بگم هیچوقت شاد بودن ناراحت شدن م ...

هستی من متوجه نشدم...یعنی چی؟؟؟منطورت اینه ک منتطر تشویق کسی نباشیم یا کسی دلداریمون بده؟؟؟؟

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
 ۶۰۰ گرم کاهش هم عالیهههه 👏👏👏👏👏👏 بدن خوب عکس العملاش همیشه یه جور نیست بستگی به غذاهات ...

مرسی سمیه جون😍😍😍

ب دوستان هم گفتن فکر کنم مال فست هایی باشه ک تو این دوهفته رعایت نکردم

فقط دیروز فستم خوب بود و زیر ۵۰۰ بود

این هفته ببینم چی میشه

ولی ب قول تو همین ک کاهش دارم خداااااارو شکررررر

وزن#   اینم وزن من اولش بگم که حدودا ۳ هفته ای ورزش نداشتم یعنی هر سری می خواستم ورزش ...

تبریک میگم‌سمیه جووونم👏👏👏👏😍😍😍

عااااااااالی

2706