2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804853 بازدید | 290067 پست
قدتم ک خوبه .میخای ی مشت استخون بدی زیر دست اقاتون😅😅😅 بابا گنا داره اقا پلیسمون.نمیگه بسه ترخدا .

عزیزم😂😂😂خودش لاغره.هرچی میخوره چاق نمیشه.اینقدبهش حسودی میکنم،ذره ای شکم نداره😧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یاپیغمبر😦توی تایپیک مابود؟

دیده بودمش تو تاپیک پیدا کردم شات میگیرم‌برات اره

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2728
اینجا بود؟؟؟؟😱

اره مطمعنم‌اینجا دیده بودمش‌ راستی‌همین‌مشخصات رو داشت ناخن گذاشته بود پروفایلش

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
عزیزم😂😂😂خودش لاغره.هرچی میخوره چاق نمیشه.اینقدبهش حسودی میکنم،ذره ای شکم نداره😧

خب دیگ بدتر استخون ب استخون میخوره دردتون نمیگیره😂😂😂😂😂😂😂  😝😝😝😝😝😝

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
اره مطمعنم‌اینجا دیده بودمش‌ راستی‌همین‌مشخصات رو داشت ناخن گذاشته بود پروفایلش

هیچی دیگ بدبخت شدیم عکسامونو برنداشته باشه خوبهط😭😭😭😭

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
خب دیگ بدتر استخون ب استخون میخوره دردتون نمیگیره😂😂😂😂😂😂😂  😝😝😝😝😝😝

وای مردم از خنده.😂😂😂😂

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤
هیچی دیگ بدبخت شدیم عکسامونو برنداشته باشه خوبهط😭😭😭😭

منم عکس کبودیای حلقه مو گذاشتم‌حالا میذاره تو البوم وقیح‌که اره این حلقه میزده کبود شده🤪

2706