2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804945 بازدید | 290067 پست
بچه ها کی اون چالش لاغریو انجام داده؟؟ صفحه۹۳۱۳  سخته؟؟ بعدش مریض نشدین؟؟  خوب بود یا ن ...

منطورت۹۹۱۳؟؟

من انجام دادم عزیزم خیلی هم خوب بود

چرا مریض بشیم؟

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

@هستی،بانو    

سلام عزیزم..هستی جون تو برنامه ورزشی خودت ک فرستادی چالش بازو و ران هم بود.

ولی تو چالشی ک واسه هممون گذاشتی(۹۹۱۳)بازو رو نداره

منطورم اینه خودت بازو رو ب برنامه خودت اضافه کردی؟

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

@هستی،بانو     سلام عزیزم..هستی جون تو برنامه ورزشی خودت ک فرستادی چالش بازو و ران هم بو ...

سلام عزیزم چالش ران وبازو تو برنامه اختیاری هست چون میخام بازومم لاغر سه همه رو باهم میرم🙈

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2728
سلام عزیزم چالش ران وبازو تو برنامه اختیاری هست چون میخام بازومم لاغر سه همه رو باهم میرم🙈

خب منم اتفاقا میخوام لاغر بشه بازوم...هرروز با برنامه ای ک واسمون گذاشتی انجام بدم؟

اخه تایم چالش بازو کمتر از چالش شکم

ب نظرت اونم هرروز انجام بدم؟

هستی جون گزارشمو ببین صفحه قبل.ممنون میشم 😍😍😍

2738
النا حون مکمل همون ویتامین ک گفتی بخرم؟ ممنونم بابت توضیحت منم ی وقت هایی فکر میکنم اینجا میدون مس ...

خواهش میکنم عزیزم

آره عزیزم بخر هفته ای3تابخور،یه روز در میون.

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸

بچه ها شبتون بخیررررر😍😍من امروز تا حد خیلی زیاد رعایت کردم

دو سه روز طول میکش برگردم ب عقب😂😂😂 انشاالله همه امروز چربی اب کرده باشین

.

خوابای خوب ببینید ستاره بچینید😘😘😘😘💜💜💜

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
@هستی،بانو         @مهدیه24         @مامانجو ...

من امشب شام مهمونی دعوت بودیم خونه برادر شوهرم اصلا نشمردم چقدر خوردم شرمنده خواهر روم سیاه.🙈🙈🙈🙈

ولی ورزش :

چالش هستی جون را کامل انجام دادم با نیم ساعت حلقه همین🙈🙈🙈

من سه سال پیش دکتر که میرفتم میگفت استاندارد ماهی 3 کیلوعه.... ولی من الان هفته ای نیم کیلو کم میکنم ...

خب حتما رفتی تو گرمی کم کردن عزیزم😍

2706