2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804883 بازدید | 290067 پست

خوب من برم لالا

شب همگی خوششش😍😍😍😴😴😴

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ن عزیزم..من کرج هستم.کلن تو تهران هم متولد شدم.ولی اصلیتم کرد سنندج ممنونم عزیزم😍😍

😘😘😘😘😘پایدار باشی گلی😉

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم رفتم شب بخیر💜😘😘😘😘

خدایی عشقید❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤
 مبینااا باز رفتییی تو‌خط مقایسهههه😤😤😤 فرق فوکولههه، اون اول رژیمه، به بدنش شوک‌وارد شده..

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

آره دیگه درست میگی 😍😘

من که با چشم سفیدی و پررویی تمام رژیمو گذاشتم کنار انگاری قحطی زده شدم همش در حال خوردنم 😄😄

چپ میرم راست یرم هی جی ام رو لعنت میکنم هی میخورم 😅

خیلی بد شدم من 😬

2728
@دخی_رو_مخی   یه سوال دیگه میشه به جای شیر ویا ماست تو رژیم از نوع پر چرب استفاده کرد با احتسا ...

این رژیم برا پریایه کالری شماری نیست

اره میشه پرچرب باشه

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴
 حالا که کرفتی، ولش‌نکن.. ولش کنی، اعصابت بیشتر خراب میشهه، که جرا ادامه ندادی.. یه امشب ...

دیشب ول کردم از تخم بدم میومد😭😭😭😭😭😭الان ک بیدار شدم واقعا اعصابم بیشتر خرابه😭😭😭😭

@دخی_رو_مخی   محدثه این رژیمی که گرفتی برگشت نداره؟؟؟؟؟بعد تا حالا امتحانش کردی ؟؟؟چجوریه ؟

نه برگشت نداشت برای من پارسال دوبار یا فکرکنم سه بار گرفتم

پقتی استپ میشدم بجای شوک میگرفتم 

دیشب نتونستم تخم مرغ بخورم حالم بد شد نشستم دوتا کف دست نون و پنیر خوردم😭😭😭😭

امروز همون ۱۰۰۰کالریمو میخورم

همون کالری شماریمو ادامه میدم

خاک تو سر من

از صب فقط کارم شده گریه

خوب من برم لالا شب همگی خوششش😍😍😍😴😴😴

سلام سمیه جان،اینم ابروی من😀فقط روش پمادزدم وروش خونابه هس😣الانم کمی زخم شده که طبیعی هست.ان شاا...هفته ی دیگه که جاافتادعکسشودوباره میزارم😊

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 آره دیگه درست میگی 😍😘 من که با چشم سفیدی و پررویی تمام رژیمو گذاشتم کنار انگار ...

چراا؟؟ تو که کاهش داشتی با جی ام....

خدا ر اشکر کن که استپ نیستیی👿👿👿

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام سمیه جان،اینم ابروی من😀فقط روش پمادزدم وروش خونابه هس😣الانم کمی زخم شده که طبیعی هست.ان شاا.. ...

مبارکههه

اره اولاش همینجوریهه

بگذره بهتر میشهههه و جا میفته...

2706