2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804831 بازدید | 290067 پست
 اوه اوه ماشاالله خالت هم متابولیسم بالا هستااا... همه را بردی تو خط کالری شماری😁😁😁

آره دقیقا .اصلا یه لحظه کپ کردم تا گفت.اینفقدم خوشحال بود.گفت عالیه بهتر از این نمیشه😂😂😂😂

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

راستییی هر موقع تو‌جمع فامیلا بودی، برگشتی خونه، اسپندی جیزی دود کن، خدایی نکرده چشمت نزنن...😰😰😰 ...

واقعااااا🤤

سمیه چاق نشم🤣🤣🤣

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2728
چه باحال.خوشم اومد.شما رسم دارید از اینا که یه عااااالمه طلا آویزون میکنن به عروس؟؟؟😉

ن فداتشم اصلن.اونا کرد سلیمانیه هستن ک خیلی طلا آویزون میکنن

ما کرد سنندج هستیم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
سمیه زخم خورده نظره😂😂😂😂😂

😰😰😰

😅😅😅😅

اسپند به دستممو هنوزز

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
توی چند وقت کم کرده سه کیلو و خرده ای رو؟

یه هفته😂تازه رژیمو شروع کرده.

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤
واقعااااا🤤 سمیه چاق نشم🤣🤣🤣

چاق که هیچییی،،، قسمت خوبشههه😱😱😱

خدایی‌نکرده شَل و پَل نشییی....🤕🤕🤕

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ن فداتشم اصلن.اونا کرد سلیمانیه هستن ک خیلی طلا آویزون میکنن ما کرد سنندج هستیم

آهان.ولی خیلی باحاله.

شما سنندج میشینی؟من عاشق سنندجم💜

😰😰😰 😅😅😅😅 اسپند به دستممو هنوزز

😂😂😂😂😂

احسنت چه عالی منم باشم کپ میکنم حق داشتی 😯😯😯 ماشاالله بهش  من خودمو یه هفته کشتم با جی ام ...

مبینااا باز رفتییی تو‌خط مقایسهههه😤😤😤

فرق فوکولههه، اون اول رژیمه، به بدنش شوک‌وارد شده..

آهان.ولی خیلی باحاله. شما سنندج میشینی؟من عاشق سنندجم💜

ن عزیزم..من کرج هستم.کلن تو تهران هم متولد شدم.ولی اصلیتم کرد سنندج

ممنونم عزیزم😍😍

احسنت چه عالی منم باشم کپ میکنم حق داشتی 😯😯😯 ماشاالله بهش  من خودمو یه هفته کشتم با جی ام ...

روزی دو ساعت پیاده رویه کامل داره.

2706