2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804538 بازدید | 290067 پست
 اوه اوه ماشاالله خالت هم متابولیسم بالا هستااا... همه را بردی تو خط کالری شماری😁😁😁

آره دقیقا .اصلا یه لحظه کپ کردم تا گفت.اینفقدم خوشحال بود.گفت عالیه بهتر از این نمیشه😂😂😂😂

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

راستییی هر موقع تو‌جمع فامیلا بودی، برگشتی خونه، اسپندی جیزی دود کن، خدایی نکرده چشمت نزنن...😰😰😰 ...

واقعااااا🤤

سمیه چاق نشم🤣🤣🤣

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2456
چه باحال.خوشم اومد.شما رسم دارید از اینا که یه عااااالمه طلا آویزون میکنن به عروس؟؟؟😉

ن فداتشم اصلن.اونا کرد سلیمانیه هستن ک خیلی طلا آویزون میکنن

ما کرد سنندج هستیم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
سمیه زخم خورده نظره😂😂😂😂😂

😰😰😰

😅😅😅😅

اسپند به دستممو هنوزز

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
توی چند وقت کم کرده سه کیلو و خرده ای رو؟

یه هفته😂تازه رژیمو شروع کرده.

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤
واقعااااا🤤 سمیه چاق نشم🤣🤣🤣

چاق که هیچییی،،، قسمت خوبشههه😱😱😱

خدایی‌نکرده شَل و پَل نشییی....🤕🤕🤕

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2714
ن فداتشم اصلن.اونا کرد سلیمانیه هستن ک خیلی طلا آویزون میکنن ما کرد سنندج هستیم

آهان.ولی خیلی باحاله.

شما سنندج میشینی؟من عاشق سنندجم💜

😰😰😰 😅😅😅😅 اسپند به دستممو هنوزز

😂😂😂😂😂

احسنت چه عالی منم باشم کپ میکنم حق داشتی 😯😯😯 ماشاالله بهش  من خودمو یه هفته کشتم با جی ام ...

مبینااا باز رفتییی تو‌خط مقایسهههه😤😤😤

فرق فوکولههه، اون اول رژیمه، به بدنش شوک‌وارد شده..

آهان.ولی خیلی باحاله. شما سنندج میشینی؟من عاشق سنندجم💜

ن عزیزم..من کرج هستم.کلن تو تهران هم متولد شدم.ولی اصلیتم کرد سنندج

ممنونم عزیزم😍😍

احسنت چه عالی منم باشم کپ میکنم حق داشتی 😯😯😯 ماشاالله بهش  من خودمو یه هفته کشتم با جی ام ...

روزی دو ساعت پیاده رویه کامل داره.

2706