2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804945 بازدید | 290067 پست
ایول بهت من صبحونه وناهارم وکامل خوردم۰😁میخوام شامم ساعت ۸ سالاد بخورم ودیگه ببندم فستو💪

😀😀😀😀 سخت میشه که😬😬

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستای گلم 👋

عیدتون مبارک باشه🎂🥀🥀

روز فستتونم بخیر😆

تا الان ۱۵۰ کالری مصرفیم

روغن کرچک‌ونارگیل رو به موهام زدم😎

نیم ساعت ورزش هوازی ،چالش شکم ونیم ساعت حلقه

برم‌دوش بگیرم‌ ☺😎

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2728
سلام دوستای گلم 👋 عیدتون مبارک باشه🎂🥀🥀 روز فستتونم بخیر😆 تا الان ۱۵۰ کالری مصرفیم روغن کرچک ...

به ریشه ی موهات میزنی یا سرموهات؟؟

منم کرچک دارم ولیییی خیلی روغنی و غلیظههه..... 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2738

خب خب کالری مصرفی تا الان ۴۰ تا😁💪

صبحانه ی لیوان چای +خرما

میانوعده خرما و دمنوش چای سبز و زیره

ورزش ۵۰۰ طناب ۲ مین دمبل ۶۰ پهلو نیم ساعت حلقه

پوستمم ماسک خاک رس و یخ!

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

انگیزه#  

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

رفتم نامزدم برام مانتو بخره، قسمت خوش داستان سایز مانتوم بود شماره1،اسمال اندازم شد لباس مجلسی هم برا عروسی هفته دیگه جمعه خریدم اونم سایز 1.

خیلی خوشحالم حسابی سایز کم کردم بتظر خودم سایزم بیشتر از وزنم کم شده

آخه 63کیلو،سایز 1نباید باشم ولی درکمال ناباوری هستم الان روابرام🤗🤗🤗

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
رفتم نامزدم برام مانتو بخره، قسمت خوش داستان سایز مانتوم بود شماره1،اسمال اندازم شد لباس مجلسی هم بر ...

ای جانم چه عروسی🤩🤩🤩مانکن خوش استایل💃💃💃😍😍دست راستت به سرم😁😁😁

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

منم تا حالا صبحانه نون و عسل و کره خوردم.. کالری ۱۳۰ تاا😌😌😌

بقیش هم اب💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦

رفتم نامزدم برام مانتو بخره، قسمت خوش داستان سایز مانتوم بود شماره1،اسمال اندازم شد لباس مجلسی هم بر ...

چه عالییی

دیدی بهت گفتم به سایزت نمیاد بالای ۶۰ کیلو‌باشییی...

سایزت عالیهههه...

2706