2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804857 بازدید | 290067 پست

من جارو بکشم میرم سراغش

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نیم ساعت حلقه زدم💪💪💪💪برم یکم به زندگانیم برسم😊😊

موفق باشی عزیزم

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2728
سلاااام منم از امروز قوی ادامه میدم هنوز هیچی نخوردم تا 2 هیچی نمیخورم ک بشه 14 ساعت  الان ...

گشنگیی نده به خودتتتت

یهوو میپری تو دیگااااا😬😬😬

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

سلام خانما من از امروز کالری شماری رو شروع کردم میشه یه نفر لطف کنه بگه باید چیکارا بکنم برا شروع؟

یا امام رضا به تو توسل کردم نا امیدم نکن از خدا بخواه به منم نی نی سالم بده و دل همه ی منتظرا رو شاد کنه

سیلام نفسا😍😘😘

من تا حالا ۲۶۰ کالری خوردم😋ناهارمم خوردم مونده میانوعده وشامم که سالاده🤩

لوله اشپز خونه گرفته بود الان درس شد کل زندگیم و آب ورداشته😭😭😭منتظرم خواهر شوهرم شیلنگ آب بیاره همه رو بریزم بشورم😫😫😫😫😢😢😢

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
سلام خانما من از امروز کالری شماری رو شروع کردم میشه یه نفر لطف کنه بگه باید چیکارا بکنم برا شروع؟

سلام عزیزم صفحه اولو بخون وباهامون همراهی کن💪💪

سیلام نفسا😍😘😘 من تا حالا ۲۶۰ کالری خوردم😋ناهارمم خوردم مونده میانوعده وشامم که سالاده🤩 لوله ا ...

سلاملیکم سارا بانو😍😍😍

مسافرت خوش گذشت🙂😊

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
سلاملیکم سارا بانو😍😍😍 مسافرت خوش گذشت🙂😊

سلام دلکم😍اره عالی بود رفتیم اردبیل سرعین وسردابه وپل معلق وشورابیل وبازار🤩🤩🤩🤩ینی تو کل زندگیم این همه خوش نگذشته بود بهم،بعدم رفتیم رامسر،رودبار و رشت😍😍😍وای نگم برات معرکه بود

سلام عیدتون مبارک خانومای مانکن تا الان65کالری دریافت کردم

ایول بهت من صبحونه وناهارم وکامل خوردم۰😁میخوام شامم ساعت ۸ سالاد بخورم ودیگه ببندم فستو💪

سلام عزیزم خوش اومدی❤صفحه اولو بخون و شروع کن😊

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
سلام دلکم😍اره عالی بود رفتیم اردبیل سرعین وسردابه وپل معلق وشورابیل وبازار🤩🤩🤩🤩ینی تو کل زندگیم ...

اوه اوه شمال کشورو پس حسابی گشتی🤗🤗

خداروشکر عزیزم😍😍😍

همیشه به خوشی😘

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
2706