2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804541 بازدید | 290067 پست
زر زر میکنه کس کش لاشی مامان بابامم فعلا بیخبرم جلوش زنگ بزنم پرو میشه

سلام کاربر محترم در تبادل نظر از ادبیات مناسب استفاده کنید دفعه بعد دسترسیتون بسته میشه
  تاپیک رو قفل میکنم استارتر هم نیست مراقب پستها باشه 

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام کاربر محترم در تبادل نظر از ادبیات مناسب استفاده کنید دفعه بعد دسترسیتون بسته میشه   تاپ ...

سلام نی نی یار نازم

من غلط کردم با همون شوهرم ک اعصابمو بهم ریخته

چشم تکرار نمیشه

لطفا با تاپیک کاری نداشته باش دوستام اینجان

😘😘😘مرسی از درکت نفسم

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴
2456
💃💃💃💃💃💃💃بیست مین حلقه به کمرم هنوز نیوفتاده😍😍😍😍😍😍😍💪💪💪💪بالاخره بلد شدم

حلقه زدی بدنت سیاه کبودشده؟آخه منم میخوام بخرم

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
سلام نی نی یار نازم من غلط کردم با همون شوهرم ک اعصابمو بهم ریخته چشم تکرار نمیشه لطفا با تاپیک ک ...

محدثه حلقه میخوام بخرم ازکدومابخرم؟

حلقه زدی بدنت سیاه کبودشده؟آخه منم میخوام بخرم

اره روز اول کبود شد درد هم داشت ولی چند روز بعدش دردش رفت امروز اصلا درد نداشتم خیلی راحت حلقه زدم ولی سیاهیش کم‌کم داره میره

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2714
محدثه حلقه میخوام بخرم ازکدومابخرم؟

به نظرم اگه میتونی اول از اون سبکه شروع کن دردو کبودیش کمتره😰😰😩ولی ژله ای بهتره من از کسی امانت گرفتم بعد میرم از اون ژله ای ها میخرم

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
الان ماه ۸ هستم.

خیلی خوب تونستی وزنت را کنترل کنی. افرین.👍

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
بچه ها اگ از الان شروع کنم ب غذا نخوردن کی میمیرم؟

می خوای رژیم را شروع کنی؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام دوستای گلم صدای من رو درحال لایت کردن موهام میشنوین مامان نازنینم داره موهامو لایت میذاره خواهر ...

به به

چه بده و بستونی با مامانت راه انداختااا😂😂😂

اره روز اول کبود شد درد هم داشت ولی چند روز بعدش دردش رفت امروز اصلا درد نداشتم خیلی راحت حلقه زدم و ...

کبودیش خیلی بده؟یعنی دیرمیره؟

2706