2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804815 بازدید | 290067 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وزنش کن اینجوری دقیق تره بعد بزن تو کرفس

ترازوندارم😔😔

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست
2728
   آخه منم مثل همین بچه ها رژیمم کلی ام ورزش میکنم اونوقت سه هفته یه کیلو کاهش دارم

از كم كاري تيروعيد دادي؟؟؟؟ غذاي سرخ كردني نخور،، تنقلات و شيريني ممنوع،،، ورزش هوازي و رقص،،، أنشالله جواب ميگيري گلم 🌺🌺🌺

مزش چطوره؟ کاالریش چندتاس؟ مثل نسکافس؟ اماده شد یک عکس میذاری ازش؟

تلخه 

کالریش صفره،اگه با شیر کم چرب قاطی کنی هم خوب میشه ولی من چون میخام کوکی بخورم دیگه شیر نریختم

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
 سرکه سیب طبیعی را با اب قاطی کن... با نی بخور که به دندونات زیاد تماس نداشته باشه، چون اسیدش ق ...

ممنون عزیزم

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست
سلام عزیزم ۲ ق حلوا ۱۰۰ کالری دو کف بربری ۱۴۰ کالری 

دوتاتیکه هم خربزه میانوعده خوردم درسته؟؟

2706