2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804543 بازدید | 290067 پست
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂حسابی کفر دربیاره پس🤕🤕🤕🤕

آره نکبت البته من که محلش نمیزارم .

اون موقع که اومدن خواستگاری من ، من با کت شلوار اومدم تو سالن پیش مهمونا بعد بهم گفتن باید چادری بشی اخه خیلی امله منم چادری شدم یه سال بعدش تو خونشون دیگه جادر رنگی سرم نکردم از بعد زایمانم هم کلا چادرم را برداشتم پشت سر منم دو تا جاری بزرگتر هام مانتویی شدن یرا همین به خونم خیلی تشنس .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام همه به تو....کالریت امروز میزنه بالا😈😈😈😈

حواسم هست عشقم💃💃💃💃

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤
2720
پس عالیه من هنوزم جلوییم پزو خانم🤣🤣🤣🤣🤣ایول خیلی خوب حتما کلی سایز کم کردی😍

ااااااا ببین کی اومده😍😍😍

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
مرسی شکوه جونم از این شکلات سفت ها هست  ارزونا از اوناس

کاکایو؟یا شکلات عشقم؟؟؟

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤
2714
سلام نفسی شکلات  از این ساده ها

۲۰تا کالری داره گلم.

نمیدونم عزیزم اونو دیگه مانکن شکلات همین را داشت رو خود پوسته اش ننوشته بود؟

این قهوه تلخ بود اوق زدم بدون نگاه کردن فقط باز کردم خوردم😫🤐

بازم دستت درد نکنه خوشگلم

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴
این قهوه تلخ بود اوق زدم بدون نگاه کردن فقط باز کردم خوردم😫🤐 بازم دستت درد نکنه خوشگلم

فدات شم عزیزم 

دلم میخواد شوهرم برام یه اسپرسو ساز بخره خیلی دوست دارم ولی فکر کنم گرونه قهوه با اون دستگاه ها خیلی خوشمزه اس

فدات شم عزیزم  دلم میخواد شوهرم برام یه اسپرسو ساز بخره خیلی دوست دارم ولی فکر کنم گرونه قهوه ...

شکووووه 

نه 

از وقتی خوردم دل و رودم توی دهنمه

اسپرسو بود اینم

اما ساده هیچی نداشت

فقط روش کف داشت یکم 

تلخ بود 

افتتتتضاح

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴
2706