2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804541 بازدید | 290067 پست

من تا ۷۰ هم رسیدم رژیم بیخیال شدم برگشتم ۷۳ ولی دوباره سفت و سخت پابند رژیم شدم👌

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرت اگه شب با لنز توی چشممون بخوابیم اشکال داره ؟ یکیو میشناختم که تا یه هفته لنزشو از چشمش در ن ...

نه اصلا نخواب 

هم لنز خراب میشه 

هم وقتی بیداری پلک میزنی به چشمت اب و اکسیژن مبرسه اون طور نمیرسه 

هم سردرد وحشتناک مبگیری

خب من برم ورزش کنم بعدش میخام برم بیرون  و بعدش برم خونه مادرشوهر😨🤕🤤

فعلا مراقب خودتون باشید😘😘

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2456
من یه لنز دارم فک کنم مارکشم خوبه ولی تاریخش گذشته ولی پلمپ هست ینی اصلا باز نشده ، میتونم ازش استفا ...

نمیشه با چشم شوخی کرد ،تاریخش گذشته باشه تو چشمت خشک میشه و خدای نکرده پاره میشه،شبم باهاش نخاب ،چشم گرم میشه،ساحتار لنز رو تغییر میشه ،چشمات عفوت میکنه بد میشه خیلی

خو عشقم ناخنت جمع نمیشه ک کفش تنگ باشه فشار میاره رو پات نمیاره؟ 😐مال من ک انگار داشت میترکید

من موقع راه رفتن کلا عادت دارم پامو رو به جلو فشار نمیدم ،بازم هرکسی فرق داره 😊😊خواهر منم یکم بلند میشه کوتاش میکنه سریع

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
اره میدونم خیلی ناز میشه ولی منو اذیت میکنه خیلی😢😢😢واقعا درد میگیره ناخن پامم زیاد بلند نمیشه ینی ...

قشنگه😍،مال من یکم مربعش بلند تر میشه ،مال من یه بار خورد به پایه مبل مردم وزنده شدم😁

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2714

سلاملیکم

من لاغر میشوم.. میتوانم ... میتوانم...میتوانم .... وزن اولیه101 کیلو  من باید بشم 65 کیلو... من لاغرم از امروز که 27 فروردین 1402 هست قسم میخورم که بزودی به وزن ایده الم میرسم و به خودم و اراده ام افتخار میکنم

همسری رفته ترازو رو از دست من نمیدونم کجا گذاشته نمیدتم میگه 24 ساعت رو ترازویی

من لاغر میشوم.. میتوانم ... میتوانم...میتوانم .... وزن اولیه101 کیلو  من باید بشم 65 کیلو... من لاغرم از امروز که 27 فروردین 1402 هست قسم میخورم که بزودی به وزن ایده الم میرسم و به خودم و اراده ام افتخار میکنم

سلااام خانم هاى ورزشكار

خوبيددد؟

يه سوال داشتم

كالرى اى كه تردميل نشون ميده سوزونديم به نظرتون درسته؟

دكتر كرمانى ميگه تردميل عينههه پياده رويه من الان پنجاه دقه رو تردميل بودم زده ١٣٥ كالرى سوزوندى

اما تو جدول كالرى سوزيه فعاليت هاى دكتر كرمانى واسه پنجاه دقه پياده روى حدود ٢٦٠ ٧٠ كالرى زده ميسوزونيد

چطورياس؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰
2706