2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804541 بازدید | 290067 پست
نگاه توروخدا چه زندگی درست کرده ینی روی زیراندازم نشسته هیچیشو نخور همه رو خوردکرد وریخت این بیچاره ...

عزیزم 😍

عیب نداره بچه داشتن صبوری زیاد میخواد گلم

فدای سرش الان اذیته باهاش راه بیا 

پسر منم از این کارا میکنه اولا حرص میخوردم ولی دیدم اینجوری پیش برم خودمو پیر میکنم واسه همین الان سعی میکنم سر این چیزا اعصابمو خرد نکنم 

تاجایی ک میتونم جلوگیری میکنم ولی گاهی میزارم آزاد باشن و سخت نمیگیرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم فست نبودم و عصبانی بودم🤪

پسر من وقتی خاستم کم کم از شیر بگیرمش خیلی حریصتر شده بود دیگه گذاشتم دقیق2 سالش شد و یه دفه قطع کردم چن روزی ناراحت بود ولی همه چی میخورد 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
آب جوش و آب مخصوصشو نفهمیدم؟ چکار کنم دقیقشو بی زحمت بگو من خنگم😬😬😬

اگه بخای براش اب مخصوص بخری ک همه داروخانه و لوازم بهداشتی ها دارن مایع مخصوص لنزه..‌‌ولی اگه نخری اب جوشیده بازر سرد بشه کاملا بریز تو پاک لنزت لنزتو بزار توش

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2456
راستی دیشب نامزدم یمی خرید گفت خودم برات میزارم، چندبار گذاشت تو چشمم انقدر جیغ و داد کردم درآورد دو ...

یمی چیه؟😁🤤

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

سلام بچها خوبین چکار میکنید 

افزایشا و کاهشاتون مبارک 

بچها چه خبر تو تاپیک دلی هستین یا اینجا یا هردو

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
من از صبح تا الان180کالری خوردم شام میخوام ماکارونی بخورم تا500تا پرشه. از گرسنگی دارم میمیرم. کاش ...

اصلاوزنش نکردم عزیزم.هورمونام بهم ریخته وپریودنمیشم.دکترم رفتم میگه تاشیرمیدی همینجوری😳ازفرداجبران میکنم ودیگه خودموتایک ماه وزن نمیکنم😧

وزن اولیه۷۱.وزن هدف۶۵.۶۴،۶۳،۶۲،۶۱،۶۰💪قد۱۶۵
2714
یمی چیه؟😁🤤

یعنی میزاشت میافتاد. از انگشتش رو زمین، دوباره میزاشت تو آب مخصوصش، بعد میزاشت تو چشمم. الان لنزه کثیف و غیر بهداشتی،نشده؟نرم یکی دیگه بخرم

وسواس پیدا کردم😐😐😐😐😐

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
اگه بخای براش اب مخصوص بخری ک همه داروخانه و لوازم بهداشتی ها دارن مایع مخصوص لنزه..‌‌ولی اگه نخری ا ...

اوکی مرسی عزیزم😘

اصلاوزنش نکردم عزیزم.هورمونام بهم ریخته وپریودنمیشم.دکترم رفتم میگه تاشیرمیدی همینجوری😳ازفرداجبران ...

ان شاءالله خوب میشی عزیزم

غصه نخور

فکرخوبیه وزن نکن مانکن خانوم😍😍

گلم شمابعدزایمانتون کی پریودشدین؟پسرم یک سال ودوماهه هست.فقط دوبارپریودشدم.خیلی اذیتم😳

من دقیق یک ماه بعد پریود شدم الانم ماه به ماه میشم 

بعضیا تا دوسال که به بچه هاشون شیر میدن پریود نمیشن 

از چه نظر اذیتی؟ دل درد داری وپری نمیشی؟

من به آرزوهام قول رسیدن دادم😍
2706