2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804945 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وزنم خیلی بالاس به نسبت شماها.یعنی میشه منم لاغر شم.البته الانم تو رژیمم با وجود شیردهی وتو سه هف ...

خيلي خوب كم كردي كهههه،،، ما هم خيلي چاق بوديم خواستيم و تونستيم،،، امضامو بخون

2731
بچه ها کسی میدونه خورشت کنگر چند کالری داره .موادشو جدا حساب کردم برنامه بشقاب نداره    

هر قاشق 50 کالری 

هر 100 گرم 200 کالری

گروه آبی💙 وزن شروع ۶۸/۷۰۰ 😪 وزن الان ۶۴/۶۰۰✅🙃هدف تا عید ۶۰🤩هدف نهایی ۵۵😍🤩
 اووه با پرییی ... کاهش داشتییی جالبههههه معمولا تو دوره، وزن میادش بالاا

آره چون پری بودم ددباره با ترس و لرز 😰 رفتم روی ترازو گفتم الان شاید ۷۳..۷۴ نشون بده ولی دوباره در کمال ناباوری دیدم زد ۷۰.۸ 😁😁😁

2738
سلام عزيزم،،، هر روز  وزن ميكني؟؟؟

علیک سلام عزیزم 

نه هفته ای وزن میکنم چون ضد حال نخورم همون هفته ای رو هم به زور میرم ولی الان چون دو روزه جی ام رو شروع کردم گفتم هر روز خودمو وزن کنم ببینم اگه کاهش نداشتم ادامه ندم 😊

علیک سلام عزیزم  نه هفته ای وزن میکنم چون ضد حال نخورم همون هفته ای رو هم به زور میرم ولی الان ...

خوب شايد تو ي هفته ج بده ،، هر روز وزن نكني بهتره 🤗🤗يهو با كاهش توپول روبرو شي بيشتر حال ميده😍

۲۵۹تا مصرفی.نیم ساعتم حلقه سوزونده😂

ناهارمم میخوام کوکو سیب زمینی بخورم💃💃💃💃

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤
بوگو 🙋🙋🙋

دیر اومدی گفت😂

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤
2706