2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804969 بازدید | 290067 پست
من دهم مرداد57بود،ازوقتی طناب زدم خیلی تعقیرکرده،نمیدونم الان چندشده

الی گلی من ۲۰۰تا طناب زدم.اصلا ۲دقیقم طول نکشید😱

بیشترش کنم؟

طنابتو زدی؟

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الی گلی من ۲۰۰تا طناب زدم.اصلا ۲دقیقم طول نکشید😱 بیشترش کنم؟ طنابتو زدی؟

منم200تازدم پنج دقیقه شد😕اگه میتونی تاچهارصدتابزن.من ازترس پایینی هافقط پنج دقیقه سروصدامیکنم😂

من فستم با550تابسته شد😐

من هنوز ۲۱۸تاس گودی نیومده شام بخورم💃💃💃

شاید با کمتر بستم💃💃💃

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤
2731
آره عزیزم میشه. اما فست فود و چیپس و پفک و تنقلات نوشابه مصرف نشه بهتره. بعدم برنجتو در هفته روسه ...

مرسی عزیزم.اره چیپس و پفک و نوشابه که اصلا اهلش نیستم...اما واقعا نمیتونم غذای سبک فقط بخورم.ضعف میکنم همش..گفتم همه چی بخورم اما کم و به اندازه حدمجازم....بعد یه سوال دیگه داشتم...من دراز نشست میزنم باید درطول روز چندتا بزنم و چنددقیقه؟ که همچین خووب حساب بشه😆😆😆

الی گلی من ۲۰۰تا طناب زدم.اصلا ۲دقیقم طول نکشید😱 بیشترش کنم؟ طنابتو زدی؟

یه مدته حلقه نمیزنم تادوباره به شکمم شوک واردبشه،ولی باطنابم شکمم کوچیک ترشده.اصلاطناب هرچی چربی توبدن هس رومی سوزونه😁

من هنوز ۲۱۸تاس گودی نیومده شام بخورم💃💃💃 شاید با کمتر بستم💃💃💃

ماشالله از صبح تا الان فقط ۲۱۸ تا؟؟😢😢 با چی سرپایین الان😅 من روزاهای فست رو نمیگیرم😩😩شوهرم نمیزاره میگه بخور کم بخور تو تپل هم نیستی چ برسه به چاق😖

2738

منم500 خوردم

دوتا نیم ساعت حلقه زدم 40 دیقه هم پیاده روی کردم

خدا کنه آخرشب انتحاری نزنم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
رفتم پودر ژلاتین خریدم ناشتا بخورم خداکنه اثر کنه😊

برا چی اثرکنه؟

خاصیتش چیه؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
ابگوشت نمیدونم بخدا اما خیلی چرب بو؟؟؟؟ نون بربری بود؟؟؟ میخوای این وعده ات چون اندازه هاش چشمیه ...

آره چرب بود بخدا خیلی گشنم بود .یک هفته هم بود نون نخورده بودم

ادب ،مثل عطر میمونه،ما برای خودمون استفاده می‌کنیم اما دیگران لذت می‌برند. وقتی یه نفر رو میبینید قشنگ سلام علیک کنید 

بچه ها خواهرشوهرم گفت میرفتم باشگاه گفتن طناب افتادی رحم میاره باید بلافاصله بعدش دراز نشست زد شما هم شنیدید

ادب ،مثل عطر میمونه،ما برای خودمون استفاده می‌کنیم اما دیگران لذت می‌برند. وقتی یه نفر رو میبینید قشنگ سلام علیک کنید 
مرسی عزیزم.اره چیپس و پفک و نوشابه که اصلا اهلش نیستم...اما واقعا نمیتونم غذای سبک فقط بخورم.ضعف میک ...

دراز نشست من اصلا نمیزنم گلم از بچه ها دیگه بپرس❤❤❤

2706