2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804883 بازدید | 290067 پست
عزیز دلمممم😒😒کووووفت 😁خب مقدارای مث آدم بخور😂😂😂حلقه شدن که از وزن خیارت کم نمیکنه  اون مق ...

ای جانم قربونت کلی خندیدم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
چ حسوت 😂😂 ولی حوصله ش نمی گیره فقط می گن نصب کن 

آره دو ساعت مخ منو خورد چیکار کنم چیکار نکنم چی خوبه چی بده از امروزم داره میره پیاده روی  

خدا خیرم بده و البته بچه های تاپیک رو که منو به این راه کشوندن   

خدایا شکرت برای تو دلیم ، خودت نگه دارش باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خدا غش کردم😂😂😂😂😂 خب اخه از نصف کمتر بود نمیدونم چقد بودش حالا صب قصد نصب مانکن نداشتم 😂😂 ...

برش و نصف رو برا برنج و ارد حساب میکنن وزن رو برا خیار وگوجه 😂😂😂😂😒😒😒 

کار به اون نداشته باش چون سایز اونایی نه میشه برشی حسای کنی هم فرق داره همه رو وزن کن مثلانصف همه ی خیارا که وزنش یکی نیست یا مثلا ی سیب درشت و ریز داره وزناش فرق داره پسسسس همه رو وزن کن بعد مدتی دیگه دستت میاد اوایلش ممکنه یکم سختت باشه.الانم برو خونتون کالریاتو بشمار تا نگفتم بامداد بیا با تفنگش آبکشت کنه😒😒😂😂😂

@بامدادخمار‍  بامدادی این پیشی اگه بازم بیتلبیتی کرد بیا ابکشش کن😁😁😂😂😂😈😈

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
الهه بیاد تاپیکو باز کنه وزنتو بزن گلم ...صداش کن 

الههههههه جااااااان 😂😂😂😂😂😆😆😆😆 صداش زدم 🙈🙈🙈🙈

من خواهر سما هستم ، دختر ۲۲ ساله ای که از ۲۵ تیر ۱۴۰۱ در شیراز ، گم شد. ما هنوز چشم انتظاریم😔😭
2728
عزیز دلمممم😒😒کووووفت 😁خب مقدارای مث آدم بخور😂😂😂حلقه شدن که از وزن خیارت کم نمیکنه  اون مق ...

الان باید در روز۱۵۸۳ کالری بخورم ینی ؟

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
برش و نصف رو برا برنج و ارد حساب میکنن وزن رو برا خیار وگوجه 😂😂😂😂😒😒😒  کار به اون نداشته ...

اقا باشه😂😂😂😂😂😂

من همیشه تو چیزای ساده خنگ میشم نمیدونم چرا😐

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
وای خدا غش کردم😂😂😂😂😂 خب اخه از نصف کمتر بود نمیدونم چقد بودش حالا صب قصد نصب مانکن نداشتم 😂😂 ...

قبل رفتنت ی خبر خوبم بهت بدم گوجه و خیار و کاهو و هویچ کلا سبزیجات در صورتی که یکی دوتا باشه کالریش صفره نمیخواد حساب کنی😁 دیگه برو😒😒

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
قبل رفتنت ی خبر خوبم بهت بدم گوجه و خیار و کاهو و هویچ کلا سبزیجات در صورتی که یکی دوتا باشه کالریش ...

خدا نکشت😂😂😂😂😂😂

ممنون فدات شم😍😍😍 عزیزم مگه چقدره پولش که فیفتی فیفتی؟ 😂😂😂😂😂 پس تو هم هرچی. گرفتی فیفتی فیف ...

تو بگو 1000 تومن   500 من 500 تو فک کنم هیچی نشه  

من احتمالا همون 1000 تومن هم نگیرم  

😁😁😂😂

پس نون سفید کو؟ نون سفید لواش داره فقط😂😂😂😂😂

به نظرم شما برو تثبیت چون فقط شکم داری ولی ورزشاتو زیاد کن دیگه...روزی دو وعده ورزش کن و پهلو شکم رو ...

ببخشیناحالاازدست من کلافه میشی من نمیدونم تثبیت چیه اصلا

وزن فعلی۴۸👈👈هدف۵۰🤗دوستانی که میخوان چاق بشن ویاتثبیتی هستن ویاازکالری سردرمیارن بیان من روهم ملتفت بکنن😂😂خیرببینین ازجوونیتون😁          بچهای (تاپیک بامدادخمار )دم همگیتون گرم
2706