1147
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 990028 بازدید | 197029 پست
تل نصب کن راحت تره همه بریم تل

نخیر تل نمیتونم بنصبم.هر کی ک تپل تره باید نظر اخر رو بده😂😂😂😂

تو هیچی نگو😒

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهر شوهره😄😄   بالشت پَرِه😄😄                     نگو ک دلم آب افتاد    دلم ب تاپ تاپ افتاد😃😃😃😃😃

😥😥😥😥😥بچه ها من نمیدونم جدیدا کیا هستن.

ولی ما ک حداقل بیشتر از ۶ ماه ک عضو اینجاییم و بقیه دوستان ک خیلی بیشتر با الهه و گروهش بودن.ما از اول قرار گذاشتیم ک تل نباشه و همه اینجا باشن.

لطفا تل رو وسط نیارید.چون بقیه دوستای قدیمی ک حالا فعلا نیستن ممکنه هر لحظه پیداشون بشه و اینجا رو ب راحتی پیدا میکنن.ولی تل رو خیر

بچه های قدیمیه تاپیک خوب میدونن کیا رو میگم

سها.نیکی.شهرزاد.مترسک مزرعه.خود الهه و خیلیا

پس لطفا بشینین سرجاتون تا لهتون نکردم😒😒😒

😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهر شوهره😄😄   بالشت پَرِه😄😄                     نگو ک دلم آب افتاد    دلم ب تاپ تاپ افتاد😃😃😃😃😃
هستی ،زینب،زیبا،سمیه سارا و بقیه دوستان قدیمی پستمو حلالتون نمیکنم اگ برین ماجدیدا رو تنهابزارین😂😂 ...

🤣🤣🤣🤣باشه باشه اگه جاییم رفتیم حتما میبرمت😅😅💋💋

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟؟وزن اول ۷۱.۴😢 وزن فعلی ۶۴.۸😔هدف اول ۶۵☹️هدف دوم ۶۲🙁هدف سوم ۵۹😌هدف آخر ۵۶😎

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

سلام‌دوستان ، من الان‌یک هفته هست که شروع کردم ولی وزتم‌هیچ تغییری نکرده ، چرا ؟

گلم کالری رعایت کردی حتما؟ورزش انجام میدی ؟چه ورزشایی؟دمنوش استفاده میکنی؟

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟؟وزن اول ۷۱.۴😢 وزن فعلی ۶۴.۸😔هدف اول ۶۵☹️هدف دوم ۶۲🙁هدف سوم ۵۹😌هدف آخر ۵۶😎
😥😥😥😥😥بچه ها من نمیدونم جدیدا کیا هستن. ولی ما ک حداقل بیشتر از ۶ ماه ک عضو اینجاییم و بقیه دوس ...

من کلا برام مهم نیست کجا باشه .ولی تو تل راحتتر میشه عکسامونو بزاریم و فیلم ورزشی هم میشه گذاشت .من وقتی میام سایت بیرون رفتنم با خداس ولی تو تل دو دقیقه زودی میام بیرون به کارام میرسم.گلم دیروز قرار شد همینجا بمونیم تو همین تاپیک 😊ولی من میگم بریم تاپیک جدید بهتره تعداد صفحات زیاد شده اینجا.

1350
من کلا برام مهم نیست کجا باشه .ولی تو تل راحتتر میشه عکسامونو بزاریم و فیلم ورزشی هم میشه گذاشت .من ...

بشین سرجات گفتم دخترک لاغر😒

اینجارو همه میتونن بیان.ولی تل رو خیر.

همیشه رای مثبت با توپولوهاس😄 لاغرا چیزی نگید😝😝😝😝😆😆😆

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بشین سرجات گفتم دخترک لاغر😒 اینجارو همه میتونن بیان.ولی تل رو خیر. همیشه رای مثبت با توپولوهاس😄 ...

وااای ذوق مرگ شدم گفتی لاغر🤦‍♀️😍😍😍باشه باشه فقط لهم نکن

😥😥😥😥😥بچه ها من نمیدونم جدیدا کیا هستن. ولی ما ک حداقل بیشتر از ۶ ماه ک عضو اینجاییم و بقیه دوس ...

دقیقا همین طوره من الان یک سال و نیمه با کاربری قبلیم هم میومدم تاپیک واقعا به اینجا عادت کردم بعدم تل ندارم متاسفانه اونایی هم که رفتن ، رفتن دیگه حالا ما به خاطر اینکه قدیمی نیستن ما هم بریم  فکر کنم از قدیمی ها فقط من و مائده موندیم همه رفتن متاسفانه.

وزن شروع 80.      حالا 70 👈 68/5👈 66👈65.         فقط 5 کیلو تا هدفم فاصله دارم هوررررا.                  این دفعه میخوام به هدفم برسم برام دعا کنید.
بشین سرجات گفتم دخترک لاغر😒 اینجارو همه میتونن بیان.ولی تل رو خیر. همیشه رای مثبت با توپولوهاس😄 ...

عزیزمی گردالی من 😂😂😂😂😂

گل پسرت حسابی تپلت کرده ها😂😂😂😂

وزن شروع 80.      حالا 70 👈 68/5👈 66👈65.         فقط 5 کیلو تا هدفم فاصله دارم هوررررا.                  این دفعه میخوام به هدفم برسم برام دعا کنید.
عااالیه دوستم آفرین به اراده ات💪🏻 من مادر شوهرم بیمارستانه روزا کنارشم فعلا فقط کالری شماری و پیا ...

انشاالله زودی سلامت بشن گلم💜💜💜

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
1348

سلام،صبح همگی بخیر 🙋🙋🙋🙋🙋🙋

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۳                                هدف اول🔒5۹                                                      هدف دوم🔒5۷                                                      هدف سوم🔒۵۵                                                   هدف نهایی🔒۵۳          

سلام علکم خوشگلا✋😁😁😁حال شما چیطوره؟

بچه ها چه همهتون زود جو گیر میشینا😄😄😄😅😅اهم اهم حالا بیخیال

من دیروز با خواهر. زادم رفتیم پاساژ گردی ۳ساعت راه رفتیم بعدم اومدیم خونه نیم ساعت باباکرم رقصیدیم💃💃💃💃دیگه جون نداشتم تکون بخورم

امروز ولی جبران میکنم💪حلقه وچالش میرم شدییییییددددد😍

ممنون خیلی جامع توضیح میدید. اگر کسی هست که بتونه ریز نکته رو بگه ممنون میشم 😍

سلام نجمه جون،من خودم پیاده روی،طناب،پروانه،حلقه،چالش،و رقص میرم😍 پیاده روی هر چی سرعتی تر باشه بهتره،طناب،موقع گرم کردن ووسط ورزشا بزنی ضربان قلبت بالا میره ،پروانه به ءب شدن چربیای پشت کمر خیلی کمک میکنه،حلقه واسه کمر وشکم،چالشم همون ورزشاییهذکه بیشتر تو باشگاه میرن از گوگل دان کن،رقصم هر چی کرمته😁

1226

سلام به همه صبح فستتون بخیر...😂😘

اینم برنامه امروزم...

@mania1373    

گلم من برنامم تا شنبه هفته ی دیگه همینه...دیگه نمیذارم وقتی تغیرش دادم مینویسم....تگت میکنم عشقم💜💜😘😘

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
سلام هستی جونم صبح تو هم بخیر 😘

فدات عزیزم😘😘

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۳                                هدف اول🔒5۹                                                      هدف دوم🔒5۷                                                      هدف سوم🔒۵۵                                                   هدف نهایی🔒۵۳          

دوستان راه پیشنهاد بدین برای کوچیک شدن شکم🤔🤔ممنون میشم هم نوشیدنی هم ورزش 

1331