1345
1341
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 990028 بازدید | 197029 پست
خدا نکنه عزیزم❤❤ ن خدایی بچه فضولی نیس...سارا خیلی نق نقوعه😣فقط دوس داره بره بیرون

اقتضای سنشه عسلیم😘محمد امینم همینجوریه،پسر خاله هاشم اینشکلین ،پسر عوهاش یکیش ۵سالشه یکیش۷،تازه الان یکم بهتر شدن

در دهن مردم هیچ وقت بسته نمیشه این تویی که باید جوابشونو بدی بلکه یاد بگیرن دهنشونو ببندن والا یه ...

اره بخدا اونموقعه مشکلات زندگیمم کم نبود از این ور این حرفا منو داغون میکرد و منم انقد ساده بچمو گشنه نگه میداشتم همش گریه میکرد سینمو میخورد و گریه میکرد😞هیچی نداشت ک چوت گشنه بود گریه میکرد منم اصرار داشتم حتما شیرخودمو بخوره😔

شاید دوماه من ۲ روز درمیون میرفتم دستشویی اونم دیگه واقعا در حد انفجار بودم

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

۷ ق اش رشته کالریش بالاس ک🤔 روز فست میتونی تخم مرغ ابپز و سیب زمینی بخوری یا مثلا سوپهای کم کالری ...

اره خیلییی بالاس متاسف شدم برای خودم اخه مامانم اورد برام وای دلم سوخت نخورم 😐ولی عصابمم از دیشب خورده به خاطره وزنم

خدایا مراقب‌پدرومادرم 💛💚همسر عزیزم♥️ودختر خوشگلم🧡باش
1350
اقتضای سنشه عسلیم😘محمد امینم همینجوریه،پسر خاله هاشم اینشکلین ،پسر عوهاش یکیش ۵سالشه یکیش۷،تازه الا ...

البته الان چند هفتس بی تفاوت شدم یا تا جایی ک میتونم گولش میزنم خیییلی بهتر شده😍

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
اره بخدا اونموقعه مشکلات زندگیمم کم نبود از این ور این حرفا منو داغون میکرد و منم انقد ساده بچمو گشن ...

مامان کیارش سیب زمینی اب پز پر کالریه؟

غذای_رژیمی#   مصرفی ۳۰۰ تا البته با کل حجم عدسیم ک برا شامم هست😎💪

نوش حاان😋

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۳                                هدف اول🔒5۹                                                      هدف دوم🔒5۷                                                      هدف سوم🔒۵۵                                                   هدف نهایی🔒۵۳          
اره خیلییی بالاس متاسف شدم برای خودم اخه مامانم اورد برام وای دلم سوخت نخورم 😐ولی عصابمم از دیشب خو ...

وای منم مامانم چیزی بهم بده دلم نمیاد نخورم میگم مامانم گناه داره فرستاده😂بخاطر همین گفتم هیییچی برام درست نکن!

عزیزم عصاب خوردی ک چاره نیس باید اراده کنی و شروع کنی

اره بخدا اونموقعه مشکلات زندگیمم کم نبود از این ور این حرفا منو داغون میکرد و منم انقد ساده بچمو گشن ...

😬😬😬کاش اونجا بودم همشونو آسفالت میکردم😠عزیزم بچه دار شدن تو سن کم همینجوریه😢

1307
مامان کیارش سیب زمینی اب پز پر کالریه؟

یدونه متوسطش ۱۱۸ تا داره😊سیر کنندگیش بالاس

😬😬😬کاش اونجا بودم همشونو آسفالت میکردم😠عزیزم بچه دار شدن تو سن کم همینجوریه😢

بعد چون طبیعی ام بود بخیه داشتم میترسیدم دفع کنم😣😣اصلا نگم برات سارا لعنت ب اون روزا😔😔

بیخیالش فکرشم ناراحتم میکنه☹

وای منم مامانم چیزی بهم بده دلم نمیاد نخورم میگم مامانم گناه داره فرستاده😂بخاطر همین گفتم هیییچی بر ...

راست میگی واقعا اول 88 بودم الان 81 شدم ولی راحت بود الان روز فست رو روزه میگیرم جونم در میاد اخه بچه هم شیر میدم میگم نکنه کم بیارم

1226
راست میگی واقعا اول 88 بودم الان 81 شدم ولی راحت بود الان روز فست رو روزه میگیرم جونم در میاد اخه بچ ...

البته شنبه رو روزه گرفتم امروز رو نه 

شنبه مردم تا اذان شد

بعد چون طبیعی ام بود بخیه داشتم میترسیدم دفع کنم😣😣اصلا نگم برات سارا لعنت ب اون روزا😔😔 بیخیالش ...

اره بابا خودتو عشقه گذشته ها گذشته نفسی الان وببین که کیارش وبزرگ کردی😍زیبا تو بزرگش کردی به خودت افتخار کن

راست میگی واقعا اول 88 بودم الان 81 شدم ولی راحت بود الان روز فست رو روزه میگیرم جونم در میاد اخه بچ ...

نی نی چند وقتشه؟

عزیزم تو ۷ کیلو کاهش داشتی مطمئن باش بازم میتونی💪😍

@kiarash_mami        عشقم این تاپیکو بخون https://www.ninisite.com/discussion/t ...

مرسی ذخیرش کردم سر حوصله بخونم😘😘😘

نه عزیزم اشتباهه وزن ضربدر سی برای تثبیته و وزن کم نمیشه یا کاهش خیلی کمه 

من که اصلا نمیتونم اون برنامه کرفس رو استفاده کنم،اصلا نمیدونم چطوریه،هرچی کارکردم نتونستم بفهمم

🌹باران 💧بهانه است آسمان را هوس بوسه زدن بر خاک است...این امضا هم بهانه است هوای دلم محتاج یک صلوات از نفس گرم تو است...😑🌹
1346