1265
1254
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 811795 بازدید | 162541 پست
واااای نه دروغ میگی😁😁😁 نه اجی‌ هیچکدومو خبر نداشتم،آقا مائده کدوم بود؟؟؟؟😓 وای بامدادم حامله س ...

نخیر راس میگم 😒😒😒😒🤣🤣🤣🤣🤣🤣

مائده . دوباره زندگی نام کاربریش بود.

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

سلام دوستای گلم 🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋من با 435 تا بستم  چالش ها رو  رفتم و  دوش گرفتم. هنوز موهامو خشک نکردم  😁😁😁😁😁😁😁😁😁خوبین شما ها با فست چی کردین؟؟؟؟؟؟

زندگی زیباست ای زیبا پسند💓 زنده اندیشان به زیبایی رسند💓

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

سلام بهار جون خوبی😘😘😘😘😘

سلام مریم جون خداروشکر خوبم ولی ی کم خسته شدم به گودزیلا میگم برگردیم میگه زشته فردا یکی از همکارای دیگه دعوتمون کرده نمیشه بگم نه پس فردا صبح بر میگردیم 😫😫😫دلم غارم رو میخواد😭😭😭

1258
سلام مریم جون خداروشکر خوبم ولی ی کم خسته شدم به گودزیلا میگم برگردیم میگه زشته فردا یکی از همکارای ...

ای جان سفر خیلی خوبع حالا دوروز دیگه هم صبر کن استفاده کن عزیزم با روحیه عالی برگرد😊😊😊😊

نه بابا غلاف غلافه خیالت راحت با شات بی شات کلا بیخطرم دیگه😂😂😂😂ولی تو خودتو نترکون به خودت رحم ک ...

شبت بخیر عزیزم😙😙😙

8
مریم ورزش میکنی؟

ورزش در حد رقص تندو دراز نشست و حرکتای ایروبیکی یک ساعت تا یک ساعت و نیم🙈🙈🙈

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......۸۹.۹هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹
بله عزیزم

خیلللللللللی خوشگلی😍😍😍😍😍😍

به به..... اینجا همه خوشگلن به جز من😅😅😅😅😅😅

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی۶۹😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
چقد خوبه خودت خیاطی میکنیا  حالا چرا پارچه پیدا نکردی هنوز جنس جدید نیاوردن فک کنم

فدات بشم😚😚

والا اونایی که داشتن سلیقه ی من نبود خیلی شلوغ بودن پارچه هاشون من دوس ندارم خیلی سلوغ...اونایی هم که نداشتن میگفتن لنجایی که از بندر پارچه میارن به خاطر سیل نصفشون نرسیده دو هفته دیگه میرسن..وگرنه اینجا چون زود هوا گرم میشه از فروردین دیگه جنسای تابستونه و خنک میارن...

😯😯😯😯
فک کنم اصلا ورزش نمیکنه گشاد خانوم😒😒

نه بابا دیگه انقدم گشادیسم ندارم .یک ساعت تا یه ساعتو نیم رقص تندو دراز نشست و حرکات ایروبیکی انجام میدم🙈🙈

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......۸۹.۹هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹
1226
نه بابا دیگه انقدم گشادیسم ندارم .یک ساعت تا یه ساعتو نیم رقص تندو دراز نشست و حرکات ایروبیکی انجام ...

حیفه وزنت خوبه میاد پایین تنبلی نکن. بذار این دهه ۹۰ تموم بشه

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی۶۹😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

سامبلی علیکم 

از چالش چهل روزم سی روز مونده بود ک امروز،اولیشه باز تا سی روز 

امروز،رفتم باشگاه 

صبحونه ی عدد تخم مرغ و شام سالاد خوردم البته باسس😫

باشد ک تا اخر سی روزم تکونی بخوره وزنم 

امروز،خودمو کشتم تو باشگاه

تانريم يالنيزجا سندن رجا ادييوروم ..... يارديم اد   
نه بابا دیگه انقدم گشادیسم ندارم .یک ساعت تا یه ساعتو نیم رقص تندو دراز نشست و حرکات ایروبیکی انجام ...

فیلمی چیزی داری برای ایروبیک؟

تانريم يالنيزجا سندن رجا ادييوروم ..... يارديم اد   
نخیر راس میگم 😒😒😒😒🤣🤣🤣🤣🤣🤣 مائده . دوباره زندگی نام کاربریش بود.

فدات بشممم😄😄😍😍😍😍

وای شناختم کیو میگی😁😁😁تبریک‌میگم به همه😁

ینی کلی دعات کردم کلی روحیه گرفتم😁😁😁های خوب حامله شدن،ایشالا همتون حامله شین به حق این شب عزیز،همتون😈😈😈

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 دخترکم❤درسته ناخواسته اومدی😔اما خوش اومدی❤خداجونم🙏تو هوای پسرکمو داشته باش،نکنه اذیت بشه😢هنوز خیلی کوچیکه😞
1280