1147
1341
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 988269 بازدید | 196575 پست
سلام صبح قشنگتون بخیر🌹🥀🌺⚘🌷🌼🌻 وزنم ۶۴.۵ یک کیلو کاهش داشتم👍👍👍

آفرین عزیزم😍

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا از خودت میخوام که این 2ماه باقیمونده رو مواظب من و دختر کوچولوم باشی و صحیح و سلامت بزاریش تو بغل من و همسرم❤️🙏

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

سلام دوستان من از دیروز با خودم تصمیم گرفتم به طور جدی بیام این تایپک و وزن کم کنم قرار بود صبح زود بیدار بشم که وزن کش کنم و بیام سرکار ولی از شانس بدم خواب افتادم و 7 به سرعت پاشدم اومدم سرکارصبحونه هم نخوردم اینجا همکارم کماچ خرمایی درست کرده بود دوتا تیکه خوردم ولی فکر کنم زیاد شد  . ولی منکه کم نمیارم امروز روز شروع منه ان شالله تا سه چهار ماه دیگه من یه مانکن خوشکل و خوش اندام میشم همه میگن شبیه هانده ارچلم اگه لاغر بشم میشم کپیش

من لاغر میشوم.. میتوانم ... میتوانم...میتوانم .... وزن اولیه88  هدف اول 85 ... هدف دوم80... هدف سوم77... هدف چهارم74...هدف آخر 68
سمیه جون هر جفت دستاش کبوده دلم ضعف میره دستاش نگاه میکنم  سمیه جون توروخدا دعاکن جواب پاتولوژ ...

الهیی عزیزمممم😔😔😔

من که عکس دست مامانت را دیدم نتونستم جلو گریموو بگیرممم،،

فقط اسم مادر بیااد ،، ببینم خدای نکرده یه مادری احوالش ناخوش هس،، دلم زود میشکنه!!!😢

خدا به حق ۱۴ معصوم مادرت و پدرت را زودتر شفا بده و سایشون همیشه بالای سرت باشع و خونه بشه پر از شادی و خوشییی!!!

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

استادتغییرباشیم نةقربانی تقدیر.شروع۶۴,300الان۵۵هدف۵۳
@yas27   کجایی نگار جونم جندروزه نیستی؟ @شادلین9462   عزیزم حال پدر مادرت خوبه؟ @nan ...

سلام عزیزم ...

خداروشکر عزیزم خوبه...

تو این مدت اینقدر اتفاقات بد و مختلف افتاد که از همه چی افتادیم گلم....

خداروشکر تموم شد...دوباره پر انرژی شروع میکنم...

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴

سلام به همه صبحتون بخیر...کاهشاتون مبارک...

من دوباره اومدم...

با ۵۰۰گرم افزایش😥

شروع دوباره🙌به امید موفقیت همه😍💜💋

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
وزن من ۶۱/۲🎊🎊🎊🎊🎊

بابا سرعت عمل😏😏😏

چه زوود وزن کردی😊😊😊فکر‌کنم ترازو به بقل خوابیده بودیاا

کاهشت مبارک باشههههه جگررر

💃👏💃👏💃👏💃👏

💃👏💃👏💃👏💃👏

بقیههه خانومااااا📣📣📣📣📣

البته به غیر از توت فرنگی های این هفتهه😅😅و البته خودم

پاشید پاشیدد یه تکونیی بدید به خودتون، یه زره فعالیتی‌جیزی که زودتر 😷😷😷 و بعد بپرید رو ترازووو

ببینم این هفته چه هااا کردیییدد؟؟😤😤😤

منم برم بساط فلک را اماده کنم،، انتحاری زده های این هفته جونشون در خطرههه !!!!

👹👹👹

1348

سلام من دبگه نتونستم رژیم بگیرم😭

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این کوچولو یه معجزست که من این معجزه ی قشنگ رو مدیون عباسِ فاطمم،شایدم حسینِ فاطمه و...خدایا شکرت...مرای سالم و صالح بودنش صلوات مهمونم کنین؟

اصلاااااا اراده ندارم

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این کوچولو یه معجزست که من این معجزه ی قشنگ رو مدیون عباسِ فاطمم،شایدم حسینِ فاطمه و...خدایا شکرت...مرای سالم و صالح بودنش صلوات مهمونم کنین؟
سلام صبح همگی بخیر خوبین؟ من خودمو وزن کردم ورنم 72.950 بود یعنی 7 کیلو و 450 اضافه کردم تا الا ...

ماعده جون

الان ۸ ماه هس نازگل جونم، اره؟؟؟

چقدررر خوبهه که وزنتت اونقدراا بالا نیومده،، خیلی استانداردیی

😋😋😋

اشناهای ما اکثرا بالای ۱۵ کیلووو اضاف میکنند تو بارداری😖😖

من که ارزومه زیر ۱۰ فقط اضاف کنم 😅😅😂

[QUOTE=97903539]اصلا قیافت معلوم نیست 🙈🙈🙈[/QUOTEسلام هستی جون شروع کاهش وزنت از کی بوده؟

سلام عزیزم از ۸۶تا ۷۴قبل عید از ۷۴ تا وزن الان از اخرای فروردین امسال

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۳                                هدف اول🔒5۹                                                      هدف دوم🔒5۷                                                      هدف سوم🔒۵۵                                                   هدف نهایی🔒۵۳          
1226
سلام من دبگه نتونستم رژیم بگیرم😭

سلام خانوم،، چرا نمیتونییی؟؟؟ اینجا بیشتر روندش سالم خوری هست😊همه جی میخوریم ولی به اصولش 😋

اگه همراه تاپیک باشی و هر روز بیایی گزارش بدی،، خیلییی انگیزه میگیری 💪💪💪

سلام دوستای گل،اجازه هست از امروز منم باهاتون باشم؟😀💕

من الان نزدیک دوماهه ک با دوره دوم بامداد،از 66.7 به 62.7 رسیدم ،قدمم 170تقریبا،میشه گفت چهارکیلو کم کردم ،ولی این هفته یک گرمم کم نکردم،با اینکه رژیم بودم و فقط ورزش نکردم،من روزای فست ندارم چون خیلی شکموام و توانشو نداره،نمیدونم شایدم بخاطر اینه،ولی بین 1000تا 1300بیشتر نیست ،هدفم 55هست،میخام لپام اب بشه ک متاسفانه فعلا نشده😅

من میتونم💚💪💪قد.170،وزن اول.66.7،هدف اول62🔓،هدف دوم 60🔒،هدف سوم58،هدف نهایی 55🔒

و اینکه چند روزه یبوستم،ببخشید واقعا،بنظرتون اینکه کاهش نداشتم بخاطر چی بوده ؟

اینکه جدیدا صبحانه نمیخورم ک کالری کمتری استفاده بشه؟

یبوست؟

ورزش نکردن؟

یا نداشتن روزای فست؟

واینکه این هفته با کالری شماری بجای شام شیرینی خوردم و میوه کم مصرف داشتم،ولی بیشتر از 1300نشده واقعا

من میتونم💚💪💪قد.170،وزن اول.66.7،هدف اول62🔓،هدف دوم 60🔒،هدف سوم58،هدف نهایی 55🔒

سللم من،نمیدونم چرا افزایش داشتم البته یبوست دارم شکمم کار نمیکنه این هفته فقطکالباسو ویفر خوردم حتی پلو هم کم خوردم حالا فردا صبح دوباره وزن میکنم الانم سوپ سبزیجاتمم بارمیزازم

،۱۰۰،۹۸،۹۷،۹۶،۹۵،۹۴،۹۳/۵،۹۲/۵
1335