1351
1341
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1000671 بازدید | 199025 پست
پرس سینه  با دمبل سه ست ۳۰ تایی  دمبل یک دست و مشت زدن به بالا و مشت زدن به رو به رو  ...

این ورزشای بالاتنه رو میرم 

وقتسم میخوام فرم دهی کار کنم پروتئین میخکرم موقع ورزش 

زیبایی پوست و مو ❤👇  https://www.ninisite.com/user/ea28a78b-5555-4a73-80ac-d11c4b262db1/pari95
وای بچه ها دارم از شیر دادن بالااا میارم خستم گردن وکتفم همه اش درد میکنه این بچه ام پیلهههه هی میگه ...

ای جونم 

شیطون بلا

خدا حفظش کنه

تو هم میگفتی ممه هامو دادم به بابا

از این به بعد بابا بهت ممه میده🤣🤣🤣🤣

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏
نامزدیته😍❤❤

ن 😂😂😂😂

فارغ التحصیلیمه

خدایا شکرت که شرایط ازدواج منو عشقم رو به زودی و به راحتی فراهم میکنی            وزن اولیه 75         وزن فعلی 56.500- 55.800 - 55.500  وزن هدف اول 55🔒

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

ای جونم  شیطون بلا خدا حفظش کنه تو هم میگفتی ممه هامو دادم به بابا از این به بعد بابا بهت م ...

وای گفتم دادم‌ به پیشی برو ازش بگیر

ینی ممه درد گرفتم

خدایا مراقب‌پدرومادرم 💛💚همسر عزیزم♥️ودختر خوشگلم🧡باش
عه من فکر کردم نامزدیته 😆😆😂

کاش بود 😛😂

خدایا شکرت که شرایط ازدواج منو عشقم رو به زودی و به راحتی فراهم میکنی            وزن اولیه 75         وزن فعلی 56.500- 55.800 - 55.500  وزن هدف اول 55🔒
1350
ای جونم  شیطون بلا خدا حفظش کنه تو هم میگفتی ممه هامو دادم به بابا از این به بعد بابا بهت م ...

شوهرمم تازگی ها شیرش که میدم میگه اه بزرگ‌شده هنوز شیر میخوره بسه بابا😓

خدایا مراقب‌پدرومادرم 💛💚همسر عزیزم♥️ودختر خوشگلم🧡باش
وای گفتم دادم‌ به پیشی برو ازش بگیر ینی ممه درد گرفتم

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

شوهرت ناراحته خب حقم داره

سهم اونم بچه ات گرفته😁😁😁😁

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏

دوستان کیا قرص زینک پلاس خوردن واثرشو رو ریژش مو دیدن چجوریاس؟خارجی یا ایرانی؟

من ایرانیش خوردم خیلی گهگاه یه هفته ها یه هفته نه اللن میخوام شروع کنم ولی میگن پلاسش خوبع

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۳                                هدف اول🔒5۹                                                      هدف دوم🔒5۷                                                      هدف سوم🔒۵۵                                                   هدف نهایی🔒۵۳          
1307
من اصلا از ناهار چیزی نمیخورم تا صبحونه فرداش انگار روزه ها صبحا دستام میلرزه

ینی گشنگی میدی به خودت؟نکن اینکارو معدت داغون میشه،از همه چیزای سالم بخور ولی کم،کاهو وخیار،گوجه،و هویج همیشه دم دستت باشه بخور کالریشم حساب کن،

اگه همیشه غذای برنجی دارین سعی کن از خورشتش بخوری،یا با دو قاشق برنج بخور،سالاد همیشه سر سفره داشته باش،

غذای_رژیمی#      اینم ببین

😣😣😣دلم میخوواد کلی بخورم تا بمیرم

جدی دلم میخواد بمیرم

بمیرم نبینم درمونده شدم

وحید ادا ادم خوبا درمیاره

اما حالم بددده

یا پول بدم یکی دخترو رو بزنه له کنش

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴
وای بچه ها دارم از شیر دادن بالااا میارم خستم گردن وکتفم همه اش درد میکنه این بچه ام پیلهههه هی میگه ...

ای جونم😍😍😍😍

رژ قرمز بزن روش بگو اوف شده😁دیگهسمتش نمیاد

1226
نگید چرا نرفت تاپیک جدا بزنه چون اونجا هی میگن دروغه و دروغه حس توضیح دادن و اثابتشو ندارم فعلا بای ...

باز چه گندی زده😤😤😤😤تو که میگفتی دیگه برات مهم نیس چرا الکی خودتو عذاب میدی آخه😣😣😣

دوستان کیا قرص زینک پلاس خوردن واثرشو رو ریژش مو دیدن چجوریاس؟خارجی یا ایرانی؟ من ایرانیش خوردم خیل ...

من میخورم خوبه

ولی هفته ای دوبار فقط بخور

با دکتر مشورت کردم گفت ضرر داره بیشتر از دو بار در هفته بخوری

باز چه گندی زده😤😤😤😤تو که میگفتی دیگه برات مهم نیس چرا الکی خودتو عذاب میدی آخه😣😣😣

سارا توی لحاف دشک من باهم بودن هر شب نگا میکنم یادم میاد 😔اره وحید مهم نیس اما قلبم درد میکنه سارا صفحه گوشیم خیس خیسه

😔😔😦چکار کنم سارا میبینمش  حالم بد میشه

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴
سارا توی لحاف دشک من باهم بودن هر شب نگا میکنم یادم میاد 😔اره وحید مهم نیس اما قلبم درد میکنه سارا ...

ای خدا ذلیلشون کنه😣😣😣😤😤😤😤😢😢😢😢😢بمیرم برا دلت

سارا توی لحاف دشک من باهم بودن هر شب نگا میکنم یادم میاد 😔اره وحید مهم نیس اما قلبم درد میکنه سارا ...

درو قفل میکردی زنگ میزدی بیان ببرنشون😤حکم زنا شلاقه،حق طلاق ومهریتم میدادن بهت

1346