1147
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 906529 بازدید | 182397 پست
منم زینک میزنم😊راضیم ازش

وا زینک اکساید واقعا؟؟؟؟

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهر شوهره😄😄   بالشت پَرِه😄😄                     نگو ک دلم آب افتاد    دلم ب تاپ تاپ افتاد😃😃😃😃😃
وای زیبا منو بگو جاریم شنبه میاد فک کنم ی ۱۰ ۲۰ روی اینجان با دوتا بچه کوچیکش🙄 خونه مامانم تعطیله😭

😢😢😢۱۰.۲۰ روز😱😱😱مگه میناس 🤣🤣

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...

خانمها توی طب سنتی میگن پودر زاج سفید رو بگیرید بزنید هم سفید می کنه هم بوی عرق نمی گیرید.

خداجون متشکرم   وزن اولیه70 ؛ 67.3 ؛ 65.5  وزن فعلی65.2                                                               هدف اول 65  هدف دوم 60 هدف نهایی 56

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

منم زینک میزنم😊راضیم ازش

خیلی خوب بید😃

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......۸۹.۹....۸۸....هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹
1279
داروخونه ‌ازین کرم های بچس

برم بگم عاقا از این کرم های بچه بده،؟؟؟😒😒😒😒

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهر شوهره😄😄   بالشت پَرِه😄😄                     نگو ک دلم آب افتاد    دلم ب تاپ تاپ افتاد😃😃😃😃😃
برم بگم عاقا از این کرم های بچه بده،؟؟؟😒😒😒😒

نه دیگه 😒😒😒 کرم کودک آردن😑😑😑😑😑

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......۸۹.۹....۸۸....هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹
فک کنم کمرش کلا ۳۰سانت باشه😓شایدم فتو شاپه

حالا هیکلش ب کنار کصااافط چ موهایی داره😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فک کنم کمرش کلا ۳۰سانت باشه😓شایدم فتو شاپه

اینقدم زشته دیگه

خدایا شکرت که شرایط ازدواج منو عشقم رو به زودی و به راحتی فراهم میکنی            وزن اولیه 75         وزن فعلی 56.500- 55.800   وزن هدف اول 55🔒
1315
آره سوختگی پای بچه😀همینجا تو سایت میگفتن منم یه بار امتحان کردم مشتریش شدم😁

تو همین کرم هم زینک داره اتفاقا😁

آره سوختگی پای بچه😀همینجا تو سایت میگفتن منم یه بار امتحان کردم مشتریش شدم😁

چ جالب اره برا پسرم همش استفاده میکنم خدایی عالیه

یبارم دیدم خاهرشوهرم ب پوست صورتش میزد خیلی خوب شده بود😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چ جالب اره برا پسرم همش استفاده میکنم خدایی عالیه یبارم دیدم خاهرشوهرم ب پوست صورتش میزد خیلی خوب ش ...

آره من یه دونه بزرگسالشم دارم که برا جوانسازی صورته ۳۵۰۰گرفتمش😁

😢😢😢۱۰.۲۰ روز😱😱😱مگه میناس 🤣🤣

ن بنده خداها تعمیرات دارن

مامانش ک شهرستانه الان ی ماه فقط اونجا بودن ک دارن میان اینجا. مادرشوهر خاهرشورامم ک قهرن فقط منو داره 🙁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1308

بچه ها لاک مزیک هم بخرین خیلی با کیفیته😌😁

بچه ها لاک مزیک هم بخرین خیلی با کیفیته😌😁

بابا سخته لاک تا میزنی باید نماز بخونی🙁

دوران پنچری خوب بود ک اونم فعلا تعطیله😌

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره😭😭😭عوضی آفتابم گرفته😢

ولی چقد زشته اووووق😂😂😂😂

حسود باباشه😣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بابا سخته لاک تا میزنی باید نماز بخونی🙁 دوران پنچری خوب بود ک اونم فعلا تعطیله😌

من فقط ماه رمضون نماز میخونم😐🙈🙈🙈🙈

1290