1345
1341
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1006850 بازدید | 200299 پست
خدا نکنه عزیزم🤗🤗🤗 وای شکووووووه امروز اولین روزیه که پامونو تو 7 ماه گذاشتیم🙊🙊🙊یعنی 6 ماه و ی ...

شما تو بارداری رژیمی؟

میگویم حالم خوب است ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر انتظار امدنت صبرم رو لبریز نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر با شنیدن خبر بارداری فامیل و اشنا، دیدن نی نی های دیگران حسرت نصیب دلم‌ نمیشود ولی تو باور نکن..میگویم دیگر حرفهای اطرافیان راجب علت نیامدنت اذیتم نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم  دیگر در انتظار داشتنت اه از ته دل نمیکشم و گریه نمیکنم ولی تو باور نکن..تو باور نکن نازنینم من هنوز پرم از خواستنت کودکم
موفق باشی عزیزم‌منم اینقددررر خوشحالم که نگو دهه ۸۰ رو شکست دادم😁

وایی خوشبحالتتتتتت. البته من تو دوران عادت و اخرر  شب وزن کردم تازه wc هم نرفته بودم ۹۱ بودم فکرکنم منم اواخر ۸۰ باشم😂

قد : 173 وزن هدف: 85🔒 80🔒 75🔒 70🔒 65🔒 60🔒💥   شروع جدی:15 تیر 1398
وایی خوشبحالتتتتتت. البته من تو دوران عادت و اخرر  شب وزن کردم تازه wc هم نرفته بودم ۹۱ بودم فک ...

۱تا ۴کیلو متغیره دوران عادت منم 

منم دوره پری وزن کردم دو کیلو زیاد نشون داد نزدیک بود برم پرخوری عصبی کنم ولی بخیر گذشت

خدایا مراقب‌پدرومادرم 💛💚همسر عزیزم♥️ودختر خوشگلم🧡باش

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350
شما تو بارداری رژیمی؟

نه رژیم. نیستم

از قبل چون با بچه ها بودم، باردار هم شدم دیگه نرفتم 😁

ولی خب رعایت میکنم زیاد غذا نخورم

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏
زیباجون تو تخم شربتی میخوری..میدونی بعد وررش تخم شربتیو خاکشیرو اب لیمو اشکال داره ی نه؟؟ @kiar ...

عزیزم اره ماه رمضون میخوردم...چون تخم شربتی داخل اب حجم میگیره سیر نگهت میداره؛فک نکنم ایرادی داشته باشه عزیزم

ولی چرا اب خالی نمیخوری؟

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
1307
تا عقد بودیم حس میکردم دوستم داره ولی الان خیلی وقته حس میکنم دوستم نداره چون آدم اگه کسی را دوست دا ...

ن شکوه جونم اون در خیال خودش میگه ادم با زنش ک این حرفارو نداره باید راحت باشه و رفتارش و با سنجش انجام نده!ی مدت توام لج نکن کنارش باش حتا با تمام بداخلاقی هاش؛وقتی خوبید باهم(ترجیحا تو رخت خواب🙄😐)حرفاتو کامل بهش بگو با ملایمت جواب میده تو طولای مدت

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
😎رون گنده😁

زیبامن خیلی ضعیف شدم،توی دوماه دوازده کیلوکم کردم،اصلانمیتونم ورزش کنم،به زورکمی پیاده روی وبیست دقیقه حلقه میزنم.شیرم میدم،به نظرت چیکارکنم؟فقط سایزروناموبایدپایین بیارم،ازخوردن کالری تثبیت میترسم.به نظرت 1300کالری بخورم وروزای فست روهم نگیرم.ولی ورزشموخوب ادامه بدم.هفته ای تادوکیلونمیخوام کم کنم.همون یک کیلوخوبه،آخه تازگی هاهفته ای دوکیلوکم میکنم😕به وزن هدفم سه چهارکیلوبیشترنمونده.ازیکشنبه هفته دیگه شروع کنم.توروخداراهنماییم کنید،بچه هاشماهم جواب بدین؟؟؟؟

سمیه جان.هستی.سارا.پاییز.زینب.مائده.مامان جوجو.مریم.و.......نتونستم تکتون کنم😕

وزن شروع:77.وزن فعلی:57،1.وزن هدف:55.ان شاا...به هدفم خواهم رسید💪
1226
زیبامن خیلی ضعیف شدم،توی دوماه دوازده کیلوکم کردم،اصلانمیتونم ورزش کنم،به زورکمی پیاده روی وبیست دقی ...

منم تو دوماه ۱۲ کیلو کم کردم عزیزم

ترس چرا؟؟

یواش یواش کالریتو ببر بالا ۱۰۰ تا ۱۰۰ تا تو هفته برو بالا

فستم نگیر یوقت ک زیاده روی کردی فست بگیر

برا روناتم چااااااااالش رو برو مکرر...عزیزم باید ورزش کنی تا کم شه سایزش ....

1335