1351
1341
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 990246 بازدید | 197053 پست
تا الان 0کالری خوردم پیاده روی کردم حرکات بازو و سینه هم. رفتم میخوام اگه شد از هفته دیگه برم باش ...

عسک گذاشتی تگم کن ببینمت😍

اوه اوه مامانش که جاش مغز سرشه نمیزاره یه لیوان بلند کنه هر سال برای تولدش کیک میخره . نه این منو د ...

مگه خودش تورونمیخاسته؟😞چرا اینطوریت کرده پس؟

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
 با این حساب فقط زور خدا بهش میرسه خدا خودش درستش کنه

ببین من تنها مشکلی که باهاش دارم به خاطر اخلاقشه وگرنه در کل مرد بدی نیس فقط منو انگار نمیخواد 

وزن شروع 80.      حالا 70 👈 68/5👈 66👈65.         فقط 5 کیلو تا هدفم فاصله دارم هوررررا.                  این دفعه میخوام به هدفم برسم برام دعا کنید.

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

به به کلی خوش بگذره منم قراره امروز غروب با مامان و خواهرم بریم برای بابام که تولدش فرداست کادو بخ ...

عزیزممم ایشالا که ب سلامتی بیاد بغلت.. ما رو هم دعا کن

میگویم حالم خوب است ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر انتظار امدنت صبرم رو لبریز نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر با شنیدن خبر بارداری فامیل و اشنا، دیدن نی نی های دیگران حسرت نصیب دلم‌ نمیشود ولی تو باور نکن..میگویم دیگر حرفهای اطرافیان راجب علت نیامدنت اذیتم نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم  دیگر در انتظار داشتنت اه از ته دل نمیکشم و گریه نمیکنم ولی تو باور نکن..تو باور نکن نازنینم من هنوز پرم از خواستنت کودکم
مگه خودش تورونمیخاسته؟😞چرا اینطوریت کرده پس؟

تا عقد بودیم حس میکردم دوستم داره ولی الان خیلی وقته حس میکنم دوستم نداره چون آدم اگه کسی را دوست داشته باشه اینقدر باهاش اینجوری نمی کنه اصلا انگار هر کاری میکنم به چشم این نگاه میکنه انگار وظیفه ام باشه 

وزن شروع 80.      حالا 70 👈 68/5👈 66👈65.         فقط 5 کیلو تا هدفم فاصله دارم هوررررا.                  این دفعه میخوام به هدفم برسم برام دعا کنید.
1350
تا عقد بودیم حس میکردم دوستم داره ولی الان خیلی وقته حس میکنم دوستم نداره چون آدم اگه کسی را دوست دا ...

بهش اعتماد داری؟ سروگوشش نمیجنبه  ؟ یوقت خیانتی چیزی؟ البته ببخشید فضولی کردم🙄

دخترم عاشقتم❤❤❤❤کاربر قدیمی ام ترکیدم جدید شدم😁
بهش اعتماد داری؟ سروگوشش نمیجنبه  ؟ یوقت خیانتی چیزی؟ البته ببخشید فضولی کردم🙄

وقتی احساس میکنم دوستم نداره برام فرقی نمیکنه کسی دیگه ای را دوست داشته باشه یا نه .

ولی فکرم نمیکنم اهل این کارا باشه .نمیدونم والا چی بگم

چالش شکم و بقیه پیاده رویمو رفتم

میرم طناب پروانه بزنم

وزن شروع 84. 😩.                                             وزن اکنون64/900 😊                                              وزن هدف تا پایان مرداد61/300😊.                        وزن هدف نهایی59😍😍💪💪

بچه ها من امروز تا الان ۴۰۰‌ خوردم دوستان میگن چون شیر میدم رو ۷۰۰ ببندم ولی نبستم هنوز😁

۷تا لیوان آب خوردم

۱۵مین رقص عربی بقیه شم ایروبیک تند واروم و۱۰۰ طناب و۱۰۰‌پروانه رفتم 

۷ به بعد برم پیاده روی که خنک بشه 

خداروشکر از دهه ۸۰ اومدم اینور‌ ۷۹.۸۰۰ شدم

خدایا مراقب‌پدرومادرم 💛💚همسر عزیزم♥️ودختر خوشگلم🧡باش

۳۰۰ کالری تا الان خوردم😐😐

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر مال یه کار بزرگه❤️تو رو دیده رد داده قلبممم😍هنوزممم یه تار مو تو ب دنیا نمیدمممم 😍😍همین دیشب بازم خوابتووو دیدمممم😍😍😍
1307
 پیاده روی و بدوبدو ران و بادسنج را حسابییی لاغر میکنه حتما انجام بده راستی این عکس حاملکی و ...

مال قبلاهست گلم.پسرم الان یک سالشه😊

وزن شروع:77.وزن فعلی:57،1.وزن هدف:53.ان شاا...به هدفم خواهم رسید💪
سلام هنوز زنده موندم یه کاسه ماست یه ساعت پیش خوردم الانم منتظر چایی سبزم😬😬😬😬😬😬

عزیزم شما بودی که میخواستی از ۱۵تیر شروع کنی؟

1226
عزیزم شما بودی که میخواستی از ۱۵تیر شروع کنی؟

بله عزیزم البته الانم شروع کردم ولی خیلی خیلی نمیخوام سخت بگیرم بیشتر بخاطر یه قراره 😁 واسه سلامتیم از ۱۵ تیر اصولی و خوب شروع میکنم کهاز قبلشم این چندروز پیش زمینم باشه

قد : 173 وزن هدف: 85🔒 80🔒 75🔒 70🔒 65🔒 60🔒💥   شروع جدی:15 تیر 1398

تصمیم گرفتم بجای اینکه برم باشگاه. خودم تو خونه یه باشگاه کوچولو درست کنم یواش یواش وسایلشو بخرم البته نه اون گرونا. 

بتظرتون برا اینکه کارم راه بیفته چیا بخرم.؟؟؟

وزن شروع 84. 😩.                                             وزن اکنون64/900 😊                                              وزن هدف تا پایان مرداد61/300😊.                        وزن هدف نهایی59😍😍💪💪
بچه ها از حلقه برام بگین؟ شکم رو خیلی آب میکنه؟ من اصلااااات بلد نیستم یعنی میتونم یاد بگیرم😔😐

دقیقااا من فقط رو رونام تا بالای زانومو میتونم بزنم تعدادشم خیلی بالا تاجایی ک خودم نخوام میتونم بزنم شکم و کمرو اصلاااا

قد : 173 وزن هدف: 85🔒 80🔒 75🔒 70🔒 65🔒 60🔒💥   شروع جدی:15 تیر 1398
بله عزیزم البته الانم شروع کردم ولی خیلی خیلی نمیخوام سخت بگیرم بیشتر بخاطر یه قراره 😁 واسه سلامتیم ...

موفق باشی عزیزم‌منم اینقددررر خوشحالم که نگو دهه ۸۰ رو شکست دادم😁

1335