1147
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 990676 بازدید | 197092 پست
ندیدم😠

چه عصبانی😫😫

الان میزارم

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا از خودت میخوام که این 2ماه باقیمونده رو مواظب من و دختر کوچولوم باشی و صحیح و سلامت بزاریش تو بغل من و همسرم❤️🙏

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

ن خدایی ما یجاهای من ی جاهایی اون نوبت نوبت😝

یادم نمیاد یکبار از دستش ناراحت شده باشم بیاد از دلم در بیاره یکم نازمو بکشه حتی برای اون مسئله هم بلد نیس یکم نازمو بکشه خیلی اخلاقش خشک و بی احساس

وزن شروع 80.      حالا 70 👈 68/5👈 66👈65.         فقط 5 کیلو تا هدفم فاصله دارم هوررررا.                  این دفعه میخوام به هدفم برسم برام دعا کنید.
1350

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 الهی فدای خودت و نازگلت بشم من

وزن شروع 80.      حالا 70 👈 68/5👈 66👈65.         فقط 5 کیلو تا هدفم فاصله دارم هوررررا.                  این دفعه میخوام به هدفم برسم برام دعا کنید.
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 الهی فدای خودت و نازگلت بشم من

خدا نکنه عزیزم🤗🤗🤗

وای شکووووووه امروز اولین روزیه که پامونو تو 7 ماه گذاشتیم🙊🙊🙊یعنی 6 ماه و یک روزمه😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا از خودت میخوام که این 2ماه باقیمونده رو مواظب من و دختر کوچولوم باشی و صحیح و سلامت بزاریش تو بغل من و همسرم❤️🙏
سلام عزیزم....کالری تثبیت بگیر دیگه یواش یواش ببر بالا وزن ×۳۰  ورزش رونو برو برا کاهش سایز ر ...

پس حسابی بایدورزش کنم.صورتم ازریخت افتاده وحسابی درازشده.شکم هم زیادندارم،پهلوهام هم آب شدن.همین رونام رومخمه.آب شدن ولی به حدخوش فرمی نرسیدن.عکس بگیرم نظربدین،الان میگیرم میزارم

وزن شروع:77.وزن فعلی:57،1.وزن هدف:53.ان شاا...به هدفم خواهم رسید💪
سلام تعريف كن😬

عزیزم تعریف کردم تو پستای قبلی فکر کنم همین صفحه یا یه صفحه قبله

1307
خوبه دیگه ای کاش منم حس کنم ریقم. میاد برم بیمارستان بفهمم سر بچمه نه ریق😁😁😁😁😁 الهی دیگه بهش ...

ایشالا ایشالا یه زایمان عالی داشته باشی

عزیزم برات خوشبختی تا اخر عمرتون آرزو میکنم . زیبا شوهر من تولدش 12،تیر .من دوهفته پیش رفتم براش یه ...

شکوه نمیدونم چی بگم😭😥

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
منم یک ساعته زاییدم.بااینکه لگنم تنگ بود،ودهانه رحمم اصلابازنشده بود.تاآمپول فشارزدم،فوری بازشد😊

خوش بحالت من 8ساعت درد طبیعی کشیدم بعدم بردنم سزارین

گذاشتی؟؟؟؟

آره😒😒😒😒

عصبانی میشی بعدشم در میری؟ 😠

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1288
اوووووف خوش بحالش😊😊😊بی استرس و درد! بسلامتی انءشالله💖

سلامت باشی عزیزم

یادم نمیاد یکبار از دستش ناراحت شده باشم بیاد از دلم در بیاره یکم نازمو بکشه حتی برای اون مسئله هم ب ...

شکوه بهش بگو وقتی باهاش خوبی از این نیازات بگو ؛بگو دوس داری فردا یکی مث خودت شوهر گلنوش بشه؟گلنوش اذیت بشه؟نیازاش برطرف نشه؟

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
پس حسابی بایدورزش کنم.صورتم ازریخت افتاده وحسابی درازشده.شکم هم زیادندارم،پهلوهام هم آب شدن.همین رون ...

برا صورت سیب زمینی رنده شده خیلی خوبه...ناشتا هم ژله یا ژلاتین بخور ۳ قاشق!

اره دیگه میخای سایزت کم بشه باید ورزش کنی الان من وزنم ۷۵ هست سایز ۴۲ براااام گشاده گشاده ۴۰ ام یخورده جا داره باز ولی ۳۸ خییلی جذبه فک کنم بخاطر ورزشه ک سایزم کم شده

1331