1803
1810
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1655242 بازدید | 290084 پست
بعد اندازه اش چی؟

دیگه خودش ب وزنش اندازش استاندار هست🤗

تو پادشاه قلبمی❤گروه نارنجی🧡وزن شروع ۹۰🧡وزن فعلی ۷۷.۴۰۰🧡وزن هدف ۶۵🧡وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃گروه زیبا     سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!

خانم ها اگه تو این روزا دنبال جایی میگردین 

که قدرتون بدونن و ازتون تشکر کنن و کلی جایزه بهتون بده به اینجا سربزنید

ن خدایی ما یجاهای من ی جاهایی اون نوبت نوبت😝

یادم نمیاد یکبار از دستش ناراحت شده باشم بیاد از دلم در بیاره یکم نازمو بکشه حتی برای اون مسئله هم بلد نیس یکم نازمو بکشه خیلی اخلاقش خشک و بی احساس

نارنجی ها بخوننسرگروه نارنجی💘💘💘 وزن شروع 80 💘💘💘 وزن فعلی64 💘💘💘 هدف 57💘💘💘
1805
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 الهی فدای خودت و نازگلت بشم من

خدا نکنه عزیزم🤗🤗🤗

وای شکووووووه امروز اولین روزیه که پامونو تو 7 ماه گذاشتیم🙊🙊🙊یعنی 6 ماه و یک روزمه😍😍😍

وزن اولیه 80وزن هدف 62قد 161...وزن الان 78.750😀---->77.900😃---->76.500😒---->75.600😃---->74.450🙊---->73.500😊
سلام عزیزم....کالری تثبیت بگیر دیگه یواش یواش ببر بالا وزن ×۳۰  ورزش رونو برو برا کاهش سایز ر ...

پس حسابی بایدورزش کنم.صورتم ازریخت افتاده وحسابی درازشده.شکم هم زیادندارم،پهلوهام هم آب شدن.همین رونام رومخمه.آب شدن ولی به حدخوش فرمی نرسیدن.عکس بگیرم نظربدین،الان میگیرم میزارم

وزن فعلی،58،100وزن هدف55.قد165.
1771
خوبه دیگه ای کاش منم حس کنم ریقم. میاد برم بیمارستان بفهمم سر بچمه نه ریق😁😁😁😁😁 الهی دیگه بهش ...

ایشالا ایشالا یه زایمان عالی داشته باشی

عزیزم برات خوشبختی تا اخر عمرتون آرزو میکنم . زیبا شوهر من تولدش 12،تیر .من دوهفته پیش رفتم براش یه ...

شکوه نمیدونم چی بگم😭😥

تو پادشاه قلبمی❤گروه نارنجی🧡وزن شروع ۹۰🧡وزن فعلی ۷۷.۴۰۰🧡وزن هدف ۶۵🧡وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃گروه زیبا     سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
منم یک ساعته زاییدم.بااینکه لگنم تنگ بود،ودهانه رحمم اصلابازنشده بود.تاآمپول فشارزدم،فوری بازشد😊

خوش بحالت من 8ساعت درد طبیعی کشیدم بعدم بردنم سزارین

عزیزم تعریف کردم تو پستای قبلی فکر کنم همین صفحه یا یه صفحه قبله

مرسي😄😄

گروه سبز💚💚💚 📝وزن شروع ٩٤- وزن فعلي ٦٥  💚هدف ٦٠ 💚 قد :١٦٥  الان شروع كني بهتر از اينكه ي ماه ديگه با ١٠ كيلو اضافه وزن و چربي شروع كني يا علي😆
1794
یادم نمیاد یکبار از دستش ناراحت شده باشم بیاد از دلم در بیاره یکم نازمو بکشه حتی برای اون مسئله هم ب ...

شکوه بهش بگو وقتی باهاش خوبی از این نیازات بگو ؛بگو دوس داری فردا یکی مث خودت شوهر گلنوش بشه؟گلنوش اذیت بشه؟نیازاش برطرف نشه؟

پس حسابی بایدورزش کنم.صورتم ازریخت افتاده وحسابی درازشده.شکم هم زیادندارم،پهلوهام هم آب شدن.همین رون ...

برا صورت سیب زمینی رنده شده خیلی خوبه...ناشتا هم ژله یا ژلاتین بخور ۳ قاشق!

اره دیگه میخای سایزت کم بشه باید ورزش کنی الان من وزنم ۷۵ هست سایز ۴۲ براااام گشاده گشاده ۴۰ ام یخورده جا داره باز ولی ۳۸ خییلی جذبه فک کنم بخاطر ورزشه ک سایزم کم شده

1718