1147
1292
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 910361 بازدید | 182922 پست
😅😅😅😅😅😅😅😄😄😄نه نه امروز خوش اخلاقم خیالت راحت

باز جای شکرش باقیه که خوش اخلاقی امروز😬😬

من و شوهرم نهایت دعوامون یکم صدامون بره بالا همین

بعد 10 دقیقه هم آشتی میکنیم😂😂😂😂

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
خانومااااااایه سوال دارم

بفرما😊

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......۸۹.۹....۸۸....هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

سارا منم عین توام تا موقعیت گیر میارم دست خودم نیست اذیت میکنم بقیه رو🤣🤣یعنی ممکنه شوهرمه اذیت کنم ...

خخخخخخخخخخ 😅😅😅۱۰۰٪

کمکی چیزی خواستی رومن حساب کن😉

حالا یه برادر شوهر مجرد دارم ازش خوشم نمیاد😒یه بار دعوا کرده بود چاقو وچاقو کشی چن روز تو بیمارستا بستری بود همه رفتن عیادتش زنگ زدن ولی من هیچی😁هی منتظر بود من حالشو بپرسم یا سرزنشش کنم ولی من هنوزم که هنوزه انگار نه انگار😄به خواهرش میگفته من میدونم سارا ازم بدش میاد😏هنوزم منتظره من حالش وبپرسم

1279
مامزود آشتی میکنیم😁

مگه جرات داره باهات آشتی نکنه😂😂😂😂

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
1307
عزیزمیشه چندروز قبل پری یاروزای اول پری خودموو زن کنم؟ اشتباه نمیشه؟ 

نباید وزن کنی چون کاذبه😊

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......۸۹.۹....۸۸....هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹

[QUOTE=94383518]خخخخخخخخخخ 😅😅😅۱۰۰٪ کمکی چیزی خواستی رومن حساب  خوشم نمی

طفلکی آقامون چی قراره بکشه از دست من😭😭😭😭😂😂😂😂

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟؟وزن اول ۷۱.۴😢 وزن فعلی ۶۴.۸😔هدف اول ۶۵☹️هدف دوم ۶۲🙁هدف سوم ۵۹😌هدف آخر ۵۶😎
 لهههههنتی چقدر قشنگه این دست و پات،،، خوش به حال شوهرت😜

😍😍😍😍😍😍😍قربون تو چشمات قشنگه❤❤❤❤❤

کوفتش بشم 😌😌😌😌😌😌😝😝😝😝

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
1288
زیبا پاهامون عین همه😁

😍😍😍😍😍تو ک قیافت خییلی خوشگله؛افتخاره برا من حداقا لنگام مث تو باشه😁😁😁

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...

ما امروز بیرون بودیم ترازو نداشتم ولی سعی کردم متناسب کالریم بخورم ورزشم نداشتم فردا صب میخام برم پیاده روی

جمعه ها که شوهرم خونه س صبا میزنم بیرون خیلی خوبه اونو پسرمم میخابن ولی تو هفته نمیتونم برم بیرون تو این گرما پسرم اذیت میشه باباشم سرکاره

همیشه منتظر جمعه هام از روز شنبه

شروع رژیم98/2/15وزن شروع82وزن هدف60 خدایا کمکم کن
ما امروز بیرون بودیم ترازو نداشتم ولی سعی کردم متناسب کالریم بخورم ورزشم نداشتم فردا صب میخام برم پی ...

عزیزم خیلی خوبه ورزشت همینطوری کم باشه زیاد ورزش کنی یهو استوپ میشی هی باید ورزشتو بیشتر کنی مث منه فلک زده😪😪

نه 😁من وقتی عصبانیم هر کاری ممکنه بکنم😈یه بار شوهرم بهم گیر داد که چرا با پسر عمت حرف زدی😯آخه خوا ...

افرین حسابی اومده دستش نباید اعصابتو خورد کنه 

ایول داری خوب بارش اوردی 

تاریخ شروع رژیم 97/8/5                                            وزن ابتدا رژیم  82                                                   وزن فعلی74                                                      هدف اول 64                                                        هدف نهایی 54
1290