1147
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 922228 بازدید | 185042 پست
از ترس من گریه میکنی😄

نه دلم واسه اون شوهر مظلومت سوخت😢😁

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......۸۹.۹....۸۸....هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹
حالا بحثه لاکه منم ناخنای پامو لاک زدم ازش خوشم نمیاد☹شما بگید کامل صورتیش کنم یا مشکی؟

لهههههنتی

چقدر قشنگه این دست و پات،،، خوش به حال شوهرت😜

استادتغییرباشیم نةقربانی تقدیر.شروع۶۴,300الان۵۵.۶۰۰هدف۵۵
دعواهامونه خووووو😞 یه بارم تو پارک دعوامون شد عصبانیم کرد. خم شد توپ واز رو زمین برداره باپسرم باز ...

پس با این حساب تو شوهر اونی😂😂

خدایا هزار مرتبه شکر واسه این شازده پسری ک بهم هدیه دادی.خودت مواظبش باش😍😘.خاله هه واسه سلامتی نینی ام ی صلوات میفرستین ممنونم

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

[QUOTE=94380736]😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳 اگه من همچین کادی کنم مطمئن باش صبحش محضریم واس ...

خخخخخخ امشب یه حالی دادی سارابانو کلی خندیدم دمت گرم 

از بس خندیدم اشکام در اومد

تاریخ شروع رژیم 97/8/5                                            وزن ابتدا رژیم  82                                                   وزن فعلی74                                                      هدف اول 64                                                        هدف نهایی 54
خخخخخخ امشب یه حالی دادی سارابانو کلی خندیدم دمت گرم  از بس خندیدم اشکام در اومد

من بیشتر ازش ترسیدم😂

خدایا هزار مرتبه شکر واسه این شازده پسری ک بهم هدیه دادی.خودت مواظبش باش😍😘.خاله هه واسه سلامتی نینی ام ی صلوات میفرستین ممنونم
1279
سارا بگو که داری شوخی مینمایی😐😐😐😐😐

نه 😁من وقتی عصبانیم هر کاری ممکنه بکنم😈یه بار شوهرم بهم گیر داد که چرا با پسر عمت حرف زدی😯آخه خواستگارم بود قبلا

من خانومی کردم چیزی نگفتم بهش بعد که یکم غر زد آروم شد وازم معذرت خواهی کرد منو با ناز ونوازش برد بستنی منم تصمیم گرفتم طلافی کنم 😏 رفت بستنی قیفی گرفت آورد تو ماشین گرفتم بستنی وهمرو مالیدم به صورتش ولباسش 😄😄اونم تلافی کرد خلاصه اون شب هردوتامون سرما خوردیم😟ولی شوهرم یاد گرفت توهم نزنه😏

سلامممم عشقا

من اووومدم گزارش بدم

صبحانه شیر قهوه و یک قاشق سمنو

ناهار 3 تیکه جوجه و سبزی

میان وعده توت سفید و دو تا خرما

شام بورانی و یه گوجه

بعد شام هم دو تا خرما

ورزشام 

یه ربع دوچرخه سواری

نیم ساعت تو آب راه رفتم

نیم ساعتم رقص

خدایا شکرت که شرایط ازدواج منو عشقم رو به زودی و به راحتی فراهم میکنی            وزن اولیه 75         وزن فعلی 56.500- 55.800 - 55.500  وزن هدف اول 55🔒
1323

https://www.instagram.com/p/Byk2JMpgbl7/?igshid=gjev4f8b9zzm

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟؟وزن اول ۷۱.۴😢 وزن فعلی ۶۴.۸😔هدف اول ۶۵☹️هدف دوم ۶۲🙁هدف سوم ۵۹😌هدف آخر ۵۶😎
سلامممم عشقا من اووومدم گزارش بدم صبحانه شیر قهوه و یک قاشق سمنو ناهار 3 تیکه جوجه و سبزی میان و ...

عالیه😊

همه از ترس من. فرار کردن😅😅😅

والا ترسم داری خب😂😂😂😂

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا از خودت میخوام که این 2ماه باقیمونده رو مواظب من و دختر کوچولوم باشی و صحیح و سلامت بزاریش تو بغل من و همسرم❤️🙏
1288
من به این مظلومی😳

به من دست بزنی جیغ میزنم😭😭😭😭

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا از خودت میخوام که این 2ماه باقیمونده رو مواظب من و دختر کوچولوم باشی و صحیح و سلامت بزاریش تو بغل من و همسرم❤️🙏
من به این مظلومی😳

سارا منم عین توام تا موقعیت گیر میارم دست خودم نیست اذیت میکنم بقیه رو🤣🤣یعنی ممکنه شوهرمه اذیت کنم😂😂😂😂😂

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟؟وزن اول ۷۱.۴😢 وزن فعلی ۶۴.۸😔هدف اول ۶۵☹️هدف دوم ۶۲🙁هدف سوم ۵۹😌هدف آخر ۵۶😎
حالا بحثه لاکه منم ناخنای پامو لاک زدم ازش خوشم نمیاد☹شما بگید کامل صورتیش کنم یا مشکی؟

زیبا پاهامون عین همه😁

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۲                           هدف اول تا ۲۲اردیبهشت۶۸🔓🔓.     🎉                     هدف دوم تا ۲۶ خرداد۶۴🔓🔓.    🎉.                                    هدف سوم ۶۰🔒🔒                                                       هدف چهارم تا مرداد۵۷🔒.                                          نهایی درصورت لزوم زیر۵۵🔒                       
1290