1147
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 909503 بازدید | 182833 پست
@دوباره_زندگی     من عکس تو و نازگل و دریارو ندیدما😒😍

سلامی علیکی😒

حالی احوالی😒😒

بعد بیا یقه بگیر😂😂😂😂

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
قشنگه😍بزا باشه😍😍😍

لاکش انگشت بزرگه ب دلم نمیشینه😕😒صدبارم برق ناخن زدم بازم شفاف نیس لاکمم مات نیستا نمیدونم چرا شفاف نیس

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

ن ناخنای خودمه دیشب مربع سوهان کشیدم....ولی بدلم نمیشینه لاکش😒😕

چجوری انقد بلند کردی من اصن طاقت ندارم تند تند میگیرم😐

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......۸۹.۹....۸۸....هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹
1291
اونجا نباید بازی کنه صداش در بیاد میگن هیس آروم😞با پسرای جاریم دعواش میشه واینا کلا دوسشون نداره

واااا چرا خاک تو سرشون😒😒😒😒

خوب میکنه عشقم😂😂😍

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
چجوری انقد بلند کردی من اصن طاقت ندارم تند تند میگیرم😐

اصلا بلند نیس با گوشت پام یکیه😐

اصلا بلند نیس با گوشت پام یکیه😐

پس کشیدس کلن😆

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......۸۹.۹....۸۸....هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹
وووی چ قشنگ😍😍😍😍😍

😊😊😊😊😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
1315
خخخخ من خیلی آروم وخونسردم ولی وای به اون لحظه که قاطی کنم😨ممکنه هر کاری بکنم😶مصلا یه بار چنان مو ...

خخخخخ از دست تو مردم از خنده چه کارای بانمکی میکنی 😂😂😂😂😂

تاریخ شروع رژیم 97/8/5                                            وزن ابتدا رژیم  82                                                   وزن فعلی74                                                      هدف اول 64                                                        هدف نهایی 54

[QUOTE=94380736]😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳 اگه من همچین کادی کنم مطمئن باش صبحش محضریم واسه طلاق😱😱😱😱

اوف حاالا یه بار گف دیگه تموم شد طلاق😏

وسایلمو جمع کردم زنگ زدزدم آژآژانس

عکس بزرگ عروسیمون که زده بودم دیوار و برداشتم کوبیدم به تاج تخت😶تیکه تیکه شد چمدونو برداشتم که برم شوهرم تازه از شوک در اومد😄دویید بغلم کرد😍به غلط کردن افتاده بود

یک و نیم ساعت حلقه زدم 💪

نیم ساعت ظهر

یه ساعت الان 

روند کاهش وزنم 👈🏻 ۹۰—» ۸۸٬۵—» ۸۶٬۸۰۰—» ۸۵٬۴ —» ۸۳٫۸ —-» ۸۲٬۹ —-» ۸۱٬۲—» ۸۰٬۴—» ۷۸٬۲—» ۷۷—»76,2—»۷۵.۶—»۷۴.۷💪🏻. شروع مجدد رژیم:"۲۱خرداد"۷۸.۳ 👈 ۷۵.۲ 👈۷۴.۵ 👈۷۴.۲ 👈 ۷۴.۱💪   هدف اولم ۷۳🔒
[QUOTE=94380736]😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳 اگه من همچین کادی کنم مطمئن باش صبحش محضریم واس ...

😢😢😢😢🤣🤣🤣🤣🤣🤣

1226
خخخخخ از دست تو مردم از خنده چه کارای بانمکی میکنی 😂😂😂😂😂

دعواهامونه خووووو😞

یه بارم تو پارک دعوامون شد عصبانیم کرد. خم شد توپ واز رو زمین برداره باپسرم بازی کنه یه لقد زدم از پشت😯برگشتم دیدم کلی آدم زل زدن بهم😶از خجالت آب شدم 

دعواهامونه خووووو😞 یه بارم تو پارک دعوامون شد عصبانیم کرد. خم شد توپ واز رو زمین برداره باپسرم باز ...

بیچاره شوهرت

تو چقدر خطرناکی😫😫😫😫

1
5
10
15
20
25
30
35
40

پسر منم تازگیا واسه اینکه کارش پیش بره خیلیی گریه و جیغ میزنه طوری ک کلافه میشم   و حالم بد میشه خداکنه از سرش بیفته

خدایا هزار مرتبه شکر واسه این شازده پسری ک بهم هدیه دادی.خودت مواظبش باش😍😘.خاله هه واسه سلامتی نینی ام ی صلوات میفرستین ممنونم
دعواهامونه خووووو😞 یه بارم تو پارک دعوامون شد عصبانیم کرد. خم شد توپ واز رو زمین برداره باپسرم باز ...

سارا بگو که داری شوخی مینمایی😐😐😐😐😐

1290