1803
1793
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1654275 بازدید | 290084 پست
@دوباره_زندگی     من عکس تو و نازگل و دریارو ندیدما😒😍

سلامی علیکی😒

حالی احوالی😒😒

بعد بیا یقه بگیر😂😂😂😂

وزن اولیه 80وزن هدف 62قد 161...وزن الان 78.750😀---->77.900😃---->76.500😒---->75.600😃---->74.450🙊---->73.500😊
چرا اذیت میشه؟😐🤔

اونجا نباید بازی کنه صداش در بیاد میگن هیس آروم😞با پسرای جاریم دعواش میشه واینا کلا دوسشون نداره

فقط 45 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
قشنگه😍بزا باشه😍😍😍

لاکش انگشت بزرگه ب دلم نمیشینه😕😒صدبارم برق ناخن زدم بازم شفاف نیس لاکمم مات نیستا نمیدونم چرا شفاف نیس

تو پادشاه قلبمی❤گروه نارنجی🧡وزن شروع ۹۰🧡وزن فعلی ۷۷.۴۰۰🧡وزن هدف ۶۵🧡وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃گروه زیبا     سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

ن ناخنای خودمه دیشب مربع سوهان کشیدم....ولی بدلم نمیشینه لاکش😒😕

چجوری انقد بلند کردی من اصن طاقت ندارم تند تند میگیرم😐

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
سلامی علیکی😒 حالی احوالی😒😒 بعد بیا یقه بگیر😂😂😂😂

😒😒اول عسک😂

تو پادشاه قلبمی❤گروه نارنجی🧡وزن شروع ۹۰🧡وزن فعلی ۷۷.۴۰۰🧡وزن هدف ۶۵🧡وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃گروه زیبا     سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
1805
اونجا نباید بازی کنه صداش در بیاد میگن هیس آروم😞با پسرای جاریم دعواش میشه واینا کلا دوسشون نداره

واااا چرا خاک تو سرشون😒😒😒😒

خوب میکنه عشقم😂😂😍

چجوری انقد بلند کردی من اصن طاقت ندارم تند تند میگیرم😐

اصلا بلند نیس با گوشت پام یکیه😐

وووی چ قشنگ😍😍😍😍😍

1783
خخخخ من خیلی آروم وخونسردم ولی وای به اون لحظه که قاطی کنم😨ممکنه هر کاری بکنم😶مصلا یه بار چنان مو ...

خخخخخ از دست تو مردم از خنده چه کارای بانمکی میکنی 😂😂😂😂😂

گروه قرمز                                 وزن شروع ۸۰      هدف اول ۷۵                هدف دوم ۷۰                  هدف سوم ۶۵      هدف چهارم۶۰                          هدف نهایی ۵۴                                                                                                                                                                                                                                    
پس کشیدس کلن😆

ن بابا تپه اس😑😑😂😂😂

[QUOTE=94380736]😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳 اگه من همچین کادی کنم مطمئن باش صبحش محضریم واسه طلاق😱😱😱😱

اوف حاالا یه بار گف دیگه تموم شد طلاق😏

وسایلمو جمع کردم زنگ زدزدم آژآژانس

عکس بزرگ عروسیمون که زده بودم دیوار و برداشتم کوبیدم به تاج تخت😶تیکه تیکه شد چمدونو برداشتم که برم شوهرم تازه از شوک در اومد😄دویید بغلم کرد😍به غلط کردن افتاده بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[QUOTE=94380736]😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳 اگه من همچین کادی کنم مطمئن باش صبحش محضریم واس ...

😢😢😢😢🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
1800
خخخخخ از دست تو مردم از خنده چه کارای بانمکی میکنی 😂😂😂😂😂

دعواهامونه خووووو😞

یه بارم تو پارک دعوامون شد عصبانیم کرد. خم شد توپ واز رو زمین برداره باپسرم بازی کنه یه لقد زدم از پشت😯برگشتم دیدم کلی آدم زل زدن بهم😶از خجالت آب شدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعواهامونه خووووو😞 یه بارم تو پارک دعوامون شد عصبانیم کرد. خم شد توپ واز رو زمین برداره باپسرم باز ...

بیچاره شوهرت

تو چقدر خطرناکی😫😫😫😫

وزن اولیه 80وزن هدف 62قد 161...وزن الان 78.750😀---->77.900😃---->76.500😒---->75.600😃---->74.450🙊---->73.500😊
دعواهامونه خووووو😞 یه بارم تو پارک دعوامون شد عصبانیم کرد. خم شد توپ واز رو زمین برداره باپسرم باز ...

سارا بگو که داری شوخی مینمایی😐😐😐😐😐

1651