1265
1292
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 915979 بازدید | 184072 پست

سلام سلام خوشگل خانم های با اراده ❤❤❤❤

صبح قشنگتون بخیر چرا اینقدر میخوابین شما ها؟

پاشین دیگه .

امیدوارم امروز یکی از بهترین روز های زندگی تون باشه

وزن شروع 80.      حالا 70.       ۲تیر =68.            18تیر=66/5😍    وزن هدف 63                                                       این دفعه میخوام به هدفم برسم برام دعا کنید

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

سلام سلام خوشگل خانم های با اراده ❤❤❤❤ صبح قشنگتون بخیر چرا اینقدر میخوابین شما ها؟ پاشین دیگه . ...

سلام عزیزم من بیدارم 🙌

روند کاهش وزنم 👈🏻 ۹۰—» ۸۸٬۵—» ۸۶٬۸۰۰—» ۸۵٬۴ —» ۸۳٫۸ —-» ۸۲٬۹ —-» ۸۱٬۲—» ۸۰٬۴—» ۷۸٬۲—» ۷۷—»76,2—»۷۵.۶—»۷۴.۷💪🏻. شروع مجدد رژیم:"۲۱خرداد"۷۸.۳ 👈 ۷۵.۲ 👈۷۴.۵ 👈۷۴.۲ 👈 ۷۴.۱💪   هدف اولم ۷۳🔒
1279

سلام صبح همگی بخیر🙆🙆🙆

ضد حال یعنی شروع صبحت بفهمی پری شدی و دردت قراره شروع شه😥😥😥😥

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۷                           هدف اول تا ۲۲اردیبهشت۶۸🔓🔓.     🎉                     هدف دوم تا ۲۶ خرداد۶۴🔓🔓.    🎉                       هدف سوم ۶۰🔒🔒                                          هدف چهارم تا مرداد۵۷🔒.                                          نهایی درصورت لزوم زیر۵۵🔒                       
سلام صبح همگی بخیر🙆🙆🙆 ضد حال یعنی شروع صبحت بفهمی پری شدی و دردت قراره شروع شه😥😥😥😥

سلام

صبحت بخیر

این ضدحال نیست

اتفاقا باید خوشحال باشی که بدن سالمی داری و سر وقتش پریود میشی 🙂🙂🙂

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
سلام عزیزم من بیدارم 🙌

صبح بخیر خوشگلم

وزن شروع 80.      حالا 70.       ۲تیر =68.            18تیر=66/5😍    وزن هدف 63                                                       این دفعه میخوام به هدفم برسم برام دعا کنید
سلام صبحت بخیر این ضدحال نیست اتفاقا باید خوشحال باشی که بدن سالمی داری و سر وقتش پریود میشی 🙂🙂 ...

سلام ماعده جون از اون بابت که اره واقعا خیلی خوبه ،ولی درد دارم از پری بودن برای دردشه که بیزارم😥😥😥😥

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۷                           هدف اول تا ۲۲اردیبهشت۶۸🔓🔓.     🎉                     هدف دوم تا ۲۶ خرداد۶۴🔓🔓.    🎉                       هدف سوم ۶۰🔒🔒                                          هدف چهارم تا مرداد۵۷🔒.                                          نهایی درصورت لزوم زیر۵۵🔒                       
1315

اینم برنامه امروزم...دیروز مهمون برام رسید یکم برمامه دیروزم ناقص موند... @mania1373    @kiarash_mami    

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
اینم برنامه امروزم...دیروز مهمون برام رسید یکم برمامه دیروزم ناقص موند... @mania1373     ...

عزیزم دمنوش سماق واسه چی خوبه؟؟

استادتغییرباشیم نةقربانی تقدیر.شروع۶۴,300الان۵۵.۶۰۰هدف۵۵
 عزیزم دمنوش سماق واسه چی خوبه؟؟

چربی سوز...برا چربی شکمی...کلی ویتامین c داره...برا پوست و مو خوبه....دیابت و فشار خون رو کاهش میده...

عفونت رحم رو از بین میبره...درد پریودی رو هم کم میکنه گله...

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
سلام ماعده جون از اون بابت که اره واقعا خیلی خوبه ،ولی درد دارم از پری بودن برای دردشه که بیزارم😥😥 ...

گلم دمنوش سماق بخور دردشو کم میکنه...

1267
گلم دمنوش سماق بخور دردشو کم میکنه...

ممنون😘

چراهیچکس نیست🙈🙈

اینم برنامه امروزم...دیروز مهمون برام رسید یکم برمامه دیروزم ناقص موند... @mania1373     ...

موفق باشی💪🏻

شروع رژیمم ۳/۲۳ -> وزن اولیه ۷۲ 😢✋🏻 ـ‌ــــ وزن هدف اول -> ۶۵ 😍🥳     ـــــــ  وزن هدف  دوم ۶۰😍😍 ؛ خدایا به خاطر همه نعمتایی که بهم دادی شکرت♥️ برام انرژی مثبت بفرستید بتونم💪🏻💪🏻

سلام صبح تون بخیر😁😁😁😁

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی۶۶/۵۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
1290