1265
1292
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 911660 بازدید | 183138 پست
خیلی عالییییییییییه عزیزم تبریک میگم بهت عزیز دلم

مرسی عزیزم فدات 😍😘

روند کاهش وزنم 👈🏻 ۹۰—» ۸۸٬۵—» ۸۶٬۸۰۰—» ۸۵٬۴ —» ۸۳٫۸ —-» ۸۲٬۹ —-» ۸۱٬۲—» ۸۰٬۴—» ۷۸٬۲—» ۷۷—»76,2—»۷۵.۶—»۷۴.۷💪🏻. شروع مجدد رژیم:"۲۱خرداد"۷۸.۳ 👈 ۷۵.۲ 👈۷۴.۵ 👈۷۴.۲ 👈 ۷۴.۱💪   هدف اولم ۷۳🔒
من شیر میدم اگه رژیم بگیرم شیرم خشک میشه

بعد از هشت ماهگی نوزادتون شروع کنید به رژیم...شیر افزا بخورید...فست نگیرید...برنج و کربوهیدرات محدود بشه...قند مصنوعی نخورید

شروع رژیم 97.7.7 👏👏 وزن اولیه:86  قد:170                          وزن فعلی :86»»84.2»»82.4»»81.9»»79.7»»79.2»»78»»77.2»»۷۶.۵»»۷۵.۱»»۷۴.۶»»۷۴.۱»۷۲.۹»»71.9»»70.8»»69.4»» 69>>68.3      ---> هدف طلایی:۶۵🏆😏😏

کالری مصرفیم تا الان ۱۱۱۴

۳۵ مین حلقه زدم

روند کاهش وزنم 👈🏻 ۹۰—» ۸۸٬۵—» ۸۶٬۸۰۰—» ۸۵٬۴ —» ۸۳٫۸ —-» ۸۲٬۹ —-» ۸۱٬۲—» ۸۰٬۴—» ۷۸٬۲—» ۷۷—»76,2—»۷۵.۶—»۷۴.۷💪🏻. شروع مجدد رژیم:"۲۱خرداد"۷۸.۳ 👈 ۷۵.۲ 👈۷۴.۵ 👈۷۴.۲ 👈 ۷۴.۱💪   هدف اولم ۷۳🔒

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

انشالله که چیزی نباشه و بمونه ولی اگه سونوی بعدی هم تایید کرد توقف رشدشو باید خودت کمک کنی به دفع ش ...

😭🙏

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️

دوسیا شبتون خوش😴😴😴

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۷                           هدف اول تا ۲۲اردیبهشت۶۸🔓🔓.     🎉                     هدف دوم تا ۲۶ خرداد۶۴🔓🔓.    🎉                       هدف سوم ۶۰🔒🔒                                          هدف چهارم تا مرداد۵۷🔒.                                          نهایی درصورت لزوم زیر۵۵🔒                       
1279
خیلی خوشگله😁

ن شوهرت خوشگل تره😒 بیتلبیت😒

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهر شوهره😄😄   بالشت پَرِه😄😄                     نگو ک دلم آب افتاد    دلم ب تاپ تاپ افتاد😃😃😃😃😃
خداروشکر که خوبین خب نگو حالا این گریه نداره که😒😒😒😒😂😂😂

فدات عزیزم😍 

چرا گریه داره دیگ همینجور هی گرد تر از دیروز میشم😒😆

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهر شوهره😄😄   بالشت پَرِه😄😄                     نگو ک دلم آب افتاد    دلم ب تاپ تاپ افتاد😃😃😃😃😃
فدات عزیزم😍  چرا گریه داره دیگ همینجور هی گرد تر از دیروز میشم😒😆

خب گرد تر از دیروز نشو😒😒😒😒

کمتر بکن تو اون خندق بلا

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
خب گرد تر از دیروز نشو😒😒😒😒 کمتر بکن تو اون خندق بلا

بجون قاشقچی ک زیاد نمیخورم😂😂😂😂

فک کنم بچم میخاد همین یهو مثلا ۱۰۰ کیلو بدنیا بیاد😯 اخه همرو میکشه لامصب خییییییلی گشنم میشه😝

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب گرد تر از دیروز نشو😒😒😒😒 کمتر بکن تو اون خندق بلا

راستی تو چرا بیداری؟

خانم حامله باید زود بخابه 😁 وگرنه بعد زایمانت نی نی کلتو میکنه شبا نمیخابه.😯 باید تا صب بشینی 😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1320
راستی تو چرا بیداری؟ خانم حامله باید زود بخابه 😁 وگرنه بعد زایمانت نی نی کلتو میکنه شبا نمیخابه.😯 ...

منم گشنم میشه ولی با میوه پرش میکنم😁😁😁

من به خاطر اینکه زود بخوابم همش باید پاشم برم دشوری و خواب زهرم میشه دیر میخوابم. که کمتر برم 😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
منم گشنم میشه ولی با میوه پرش میکنم😁😁😁 من به خاطر اینکه زود بخوابم همش باید پاشم برم دشوری و خوا ...

😂😂😂😂 میوه منو چرا گشنه تر میکنه اخه😆 هلو مخصوصا

وای دشوری سخته نصف شب واقعا😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂😂😂😂 میوه منو چرا گشنه تر میکنه اخه😆 هلو مخصوصا وای دشوری سخته نصف شب واقعا😭

نه بابا

من با میوه سیر سیر میشم

من کلا حدیدا خواب ندارم هم اینکه شکمم داره بزرگ. میشه یکم به پهلو میشم انگار زیادی میرم رو شکمم😮😮

بعد قفسه سینم بهش فشار میاد تو پهلو دراز کشیدن

دشوری هم که هست

خلاصه کلکسیونی هستم واسه خودم😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بابا من با میوه سیر سیر میشم من کلا حدیدا خواب ندارم هم اینکه شکمم داره بزرگ. میشه یکم به پهلو ...

اررره بابا تازه ماه اخرت مونده دهنت سرویس میشه.

دو هفته اخر ک کلا باید نشسته یا وایستاده بخابی😂😂😂😂 کلا ماه اخر تااااااا بچه ۴ ۵ ماهش بشه خواب نداری پس تا جا داری بخاب خاهر ک شب زنده داری نزدیکه😀

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اررره بابا تازه ماه اخرت مونده دهنت سرویس میشه. دو هفته اخر ک کلا باید نشسته یا وایستاده بخابی😂 ...

باشه🤕🤕🤕🤕🤕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1308
ممنون عزیزم.خیلی دلم گرفته چون همه خانوادم خوشحال بودن الان که انگار همه ماتم گرفتن

الهی عزیزم

تو هر موقعیتی چه شادی و چه غم به ایم فکر کن که هر چی خیره و تو هر چیزی یه حکمتی هست

سخته ولی اروم  کننده هست

استادتغییرباشیم نةقربانی تقدیر.شروع۶۴,300الان۵۵.۶۰۰هدف۵۵
ن شوهرت خوشگل تره😒 بیتلبیت😒

اره ارواح ننش😒😒😒😒  

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......۸۹.۹....۸۸....هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹

گزارش#  

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......۸۹.۹....۸۸....هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹
1280