1345
1341
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1000411 بازدید | 198943 پست
من فردا قفل ۶۴رو شکستم💪💪💪💪💪 امیدوارم همه کاهشای عالی داشته باشین💪💪💪

مبارکه😍😍

انشالله

خدایا هزار مرتبه شکر واسه این شازده پسری ک بهم هدیه دادی.خودت مواظبش باش😍😘.خاله هه واسه سلامتی نینی ام ی صلوات میفرستین ممنونم
هرکی نخوابه موقع وزن کشی یبس شه😁😁😁

ای تو روحت...من همینجوری یبسم....حالام که دعا کردی دیگه یه باره...😂😂😂😂😂😂

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
الهی...کی ماها از این کارا بیکار میشیم خدا میدونه....

فکر نکنم حالا حالاها بیکارشیم😁😁

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۳                                هدف اول🔒5۹                                                      هدف دوم🔒5۷                                                      هدف سوم🔒۵۵                                                   هدف نهایی🔒۵۳          

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

ای تو روحت...من همینجوری یبسم....حالام که دعا کردی دیگه یه باره...😂😂😂😂😂😂

😁😁😁

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۳                                هدف اول🔒5۹                                                      هدف دوم🔒5۷                                                      هدف سوم🔒۵۵                                                   هدف نهایی🔒۵۳          
مبارکه😍😍 انشالله

😘😘

1350
بهش شیرام میدادم کم نمیشدم خانوادگی باشیردهی لاغر نمیشیم😂

😂😂😂😂شانس نداریم که والااااااا...

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴

شب همگی بخیر😴😴😴😴

شب همگی بخیر😴😴😴😴

شب خوش عزیزدلم😘😘😘😘

منم رفتم لالا شب خوش😘😘😘😘

صبح زود بیدار شید برا وزن کشی😴😴😴😴

چند سالته؟؟؟قدت چنده؟؟؟

۲۸

۱۶۵

روند کاهش وزنم 👈🏻 . شروع مجدد رژیم:""👈73.3 👈 72👈 ۷۱.۷ 👈 ۷۱ 👈 ۷۰.۸ 👈 ۷۰.۶ 👈 ۷۰.۱ 👈 ۶۹.۹ 👈۶۹.۷💪  هدف اولم ۷3رسیدم بهش✅   هدف دوم ۷۰ رسیدم بهش✅ هدف سوم ۶۷🔒 .     خرداد تا مرداد پارسال 👈۹۰—» ۸۸٬۵—» ۸۶٬۸۰۰—» ۸۵٬۴ —» ۸۳٫۸ —-» ۸۲٬۹ —-» ۸۱٬۲—» ۸۰٬۴—» ۷۸٬۲—» ۷۷—»76,2—»۷۵.۶—»۷۴.۷💪🏻
إ منو تو دقیقا هم وزنیم...چه باحال😍

نه عزیزم من وزنم ۷۸.۳ بود هفته پیش که رژیمو شروع کردم 

اون ۷۴ مال قرنهای پیش هس

روند کاهش وزنم 👈🏻 . شروع مجدد رژیم:""👈73.3 👈 72👈 ۷۱.۷ 👈 ۷۱ 👈 ۷۰.۸ 👈 ۷۰.۶ 👈 ۷۰.۱ 👈 ۶۹.۹ 👈۶۹.۷💪  هدف اولم ۷3رسیدم بهش✅   هدف دوم ۷۰ رسیدم بهش✅ هدف سوم ۶۷🔒 .     خرداد تا مرداد پارسال 👈۹۰—» ۸۸٬۵—» ۸۶٬۸۰۰—» ۸۵٬۴ —» ۸۳٫۸ —-» ۸۲٬۹ —-» ۸۱٬۲—» ۸۰٬۴—» ۷۸٬۲—» ۷۷—»76,2—»۷۵.۶—»۷۴.۷💪🏻
1348
ازه ارواح خیکت🤕😂😂

آره فک کنم عفونتم کردم به خدا انقدر درد دارم شوهرمم سر کاره پس فردا برم دکتر ببینم چیه ان شاالله

سلام سلام صبحتون بخیر🙋🙋🙋

سلام سلام

صبحتون بخیر

خوبین؟ 

خوب اولین وزن کشیو خودم اعلام میکنم

من وزنم 69.600 بود امروز😍😍😍😍

تو طول این یک هفته فقط 100 گرم افزایش وزن داشتم🙊🙊🙊🙊🙊😍😍😍😍😍

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏

سلام خداروشکر خیلی بعد ماه مبارک اضافه نکردم🙊🙊🙊۶۵.۲ شده بودم الان ۶۶ کیلوام😍پس میتونم دوبرابر قبل تلاش کنم تا زودی نتیجه بگیرم انشالله هفته بعد دوکیلو کم کنم💪💪💪

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟؟وزن اول ۷۱.۴😢 وزن فعلی ۶۴.۸😔هدف اول ۶۵☹️هدف دوم ۶۲🙁هدف سوم ۵۹😌هدف آخر ۵۶😎
سلام سلام صبحتون بخیر خوبین؟  خوب اولین وزن کشیو خودم اعلام میکنم من وزنم 69.600 بود امروز..

سلام عزیزم.عاااااااالیه😍

وزن شروع:77.وزن فعلی:57،1.وزن هدف:55.ان شاا...به هدفم خواهم رسید💪
1226
سلام خداروشکر خیلی بعد ماه مبارک اضافه نکردم🙊🙊🙊۶۵.۲ شده بودم الان ۶۶ کیلوام😍پس میتونم دوبرابر قب ...

چقدخووووووب،پیش به سوی لاغری😎

سلام عزیزم.عاااااااالیه😍

😍😍😍😍😍

دارم همه سعیمو میکنم وزنمو ثابت نگه دارم یا حداقل تو یک ماه 500 گرم چاق شم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏
😍😍😍😍😍 دارم همه سعیمو میکنم وزنمو ثابت نگه دارم یا حداقل تو یک ماه 500 گرم چاق شم

خیلی خوبه اینجوری،اگه منم مثل شمامراقب بودم توبارداری،زیاداضافه نمیکردم.

خیلی خوبه اینجوری،اگه منم مثل شمامراقب بودم توبارداری،زیاداضافه نمیکردم.

من اگه خودمم نخوام یه مادر و پدر دارم که😂😂😂😂

هردفعه منو میبینن میگن چند کیلو اضافه شدی؟ 😒😒😒

بعد میگم حواسم هست😏😏😏

میگن خلاصه گفتیم بدونی زیادی چاق نشی😟😟😟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1335