1351
1341
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 998613 بازدید | 198614 پست
من بیدارم ناهید...کیکم نپزیده هنوز😋😃

ای جانم....

دادشت چند سالشه؟؟؟

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
افرین💪💪 ی تکونم ب کیووون مبارکت بده خواهرم خدارو خوش بیاد😒😒

🤣🤣🤣🤣🤣

پری هستم دلم درد میکنه وگرنه عاشق ورزشم 

روند کاهش وزنم 👈🏻 . شروع مجدد رژیم:""👈73.3 👈 72👈 ۷۱.۷ 👈 ۷۱ 👈 ۷۰.۸ 👈 ۷۰.۶ 👈 ۷۰.۱ 👈 ۶۹.۹ 👈۶۹.۷💪  هدف اولم ۷3رسیدم بهش✅   هدف دوم ۷۰ رسیدم بهش✅ هدف سوم ۶۷🔒 .     خرداد تا مرداد پارسال 👈۹۰—» ۸۸٬۵—» ۸۶٬۸۰۰—» ۸۵٬۴ —» ۸۳٫۸ —-» ۸۲٬۹ —-» ۸۱٬۲—» ۸۰٬۴—» ۷۸٬۲—» ۷۷—»76,2—»۷۵.۶—»۷۴.۷💪🏻
🤣🤣🤣🤣🤣 پری هستم دلم درد میکنه وگرنه عاشق ورزشم 

إ منو تو دقیقا هم وزنیم...چه باحال😍

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

سلام مجدد دوستای گلم

سربلند بیرون اومدم روز فستی ۶۰۷ کالری شد دیگه 😎

دو تا تخم مرغ آبپز + ۲۸ گرم نون خوردم شام 

روند کاهش وزنم 👈🏻 . شروع مجدد رژیم:""👈73.3 👈 72👈 ۷۱.۷ 👈 ۷۱ 👈 ۷۰.۸ 👈 ۷۰.۶ 👈 ۷۰.۱ 👈 ۶۹.۹ 👈۶۹.۷💪  هدف اولم ۷3رسیدم بهش✅   هدف دوم ۷۰ رسیدم بهش✅ هدف سوم ۶۷🔒 .     خرداد تا مرداد پارسال 👈۹۰—» ۸۸٬۵—» ۸۶٬۸۰۰—» ۸۵٬۴ —» ۸۳٫۸ —-» ۸۲٬۹ —-» ۸۱٬۲—» ۸۰٬۴—» ۷۸٬۲—» ۷۷—»76,2—»۷۵.۶—»۷۴.۷💪🏻
سلام مجدد دوستای گلم سربلند بیرون اومدم روز فستی ۶۰۷ کالری شد دیگه 😎 دو تا تخم مرغ آبپز + ۲ ...

چند سالته؟؟؟قدت چنده؟؟؟

1350

سلام

خانوما رژیم خیلی داره رو اعصابم تاثیر میزاره چیکار کنم؟وقتی پسرم نق میزنه دلم میخاد فقط اون تایم شیرینی بخورم(پرخوری عصبی)دارم😢😢

خدایا هزار مرتبه شکر واسه این شازده پسری ک بهم هدیه دادی.خودت مواظبش باش😍😘.خاله هه واسه سلامتی نینی ام ی صلوات میفرستین ممنونم
1307
سلام خانوما رژیم خیلی داره رو اعصابم تاثیر میزاره چیکار کنم؟وقتی پسرم نق میزنه دلم میخاد فقط اون تا ...

سلام عزیزم بخودت اینطوری تلقین نکن وقتی عصبی میشی خونتو تمیز کن لاک بزن ارایش کن با پسرت برو بییرون تا یواش یواش عادتش بپره

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
سلام عزیزم بخودت اینطوری تلقین نکن وقتی عصبی میشی خونتو تمیز کن لاک بزن ارایش کن با پسرت برو بییرون ...

سلام زیباجون خوبی؟

همین دیگه امروز برنامه داشتم خونه رو اساسی مرتب کنم میومد دخالت میکرد و کارمو ده برابر میکرد

بیرون بردنشم مکافاته اخه اذیت میکنه امروز فقط دلم میخواست گریه کنم نمیدونم چرا اشکمم در نمیومد😨

خدایا هزار مرتبه شکر واسه این شازده پسری ک بهم هدیه دادی.خودت مواظبش باش😍😘.خاله هه واسه سلامتی نینی ام ی صلوات میفرستین ممنونم
کاش زودتر لاغر بشم رسما دارم شکنجه میشم😑😑

همینا که زیبا گفت...منو زیبا هم یکی یکی پسر ۲ساله داریم همشم در حال نق زدن و غرغر کردن...خودتو سرگرم کن گلم...با بچت هم سرگرم کن که اونم کمتر بیقراری کنه

..

1226
همینا که زیبا گفت...منو زیبا هم یکی یکی پسر ۲ساله داریم همشم در حال نق زدن و غرغر کردن...خودتو سرگرم ...

امروز کلی کار داشتم نذاشت ب هیچکدوم برسم😢😢😢

سلام زیباجون خوبی؟ همین دیگه امروز برنامه داشتم خونه رو اساسی مرتب کنم میومد دخالت میکرد و کارمو ده ...

من درکت میکنم عزیزم...بچه های الانم ک دیگه ماشالا زلزله ان🤕🤕

باید هرطوریه بسازی باهاش دیگه سرگرمش کن امروز پسرم جا مدادی منو پیدا کرده بود با مداد و خودکارایی من حسابی سرگرم بود 

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
خداحفظش کنه...پیشته؟؟؟

ن عزیزم خونشون زنگ زده سفارش داد ببرم براش ک از قالب سیلیکونی کامل درنیومد نصفش شکست😑😐😂

امروز کلی کار داشتم نذاشت ب هیچکدوم برسم😢😢😢

منم مهمون قراره بیاد کلی کار داشتم...عاشق دوچرخه و بلوک بازیاشه...گذاشتم جلوش حال کرده بود منم کارامو کردم...در حینش هی غر میزد منم میرفتم هی اسباب بازی جدید براش مبووردم حواسش پرت من میشد...دیگه اخریا بهونه میگرفت سه تا لیوان براش گذاشتم تو هر کدوم شیر و شیرکاکایو و اب ریختم ۳تا نی هم گذاشتم داخلشون...باشون حال کرده بود از شیر میخورد تعریف میکرد از شیر کاکایو میخورد حال میکر...اصلا یه حالی کرده بود تعجبی😂😂😂با چیزای مختلف سرشو گرم کن...

ن عزیزم خونشون زنگ زده سفارش داد ببرم براش ک از قالب سیلیکونی کامل درنیومد نصفش شکست😑😐😂

الهی...چه حس خوبیه...اشکالی نداره مهم نیت خواهر...

1346