1421
1389
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1044879 بازدید | 205722 پست
حجم داره یکاری کن بیاد بالا سوسکی بشه😜😋

زینب بیا ب صورت بالایی حجم بدییم من میگیرم ب سمت بالا تو بزن🤣🤣🤣🤣🤣

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۷۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙
سلام سلام😍😍من گخ هستم🙆🙆

سلام عجقولی 😘👌👌

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار شد عکس پروفایلمون رو با توجه به اضافه وزن ها تغییر بدیم چهار تا گروه داریم گروه ۱ ( سبز ) که اضافه وزنشون ۵ کیلو به پایین هست گروه ۲ (آبی ) که اضافه وزنشون ۶ تا ۱۵ کیلو هست گروه ۳ (نارنجی ) که اضافه وزنشون ۱۶ تا ۲۵ کیلو هست گروه ۴ ( قرمز) که اضافه وزنشون ۲۵ کیلو به بالا هست توامضاتون هم بنویسیدگروه : وزن شروع : وزن جدید : وزن هدف  👈🏼توضیح کاملتر.عکس پروفایل 
میخام ب می می هاش حجم بدم😂😂 بسیار تخصصی و حرفه ای با نازل ترین قیمت🤣🤣🤣🤣

🙊🙊🙊🙊🤕🤕🤕🤕🤕

خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

چیکار کنم خو😁😁خگخ کامل نمیتونم 😁😁همون گخ را برگزیدم خیلی کیف میده😍😍

واای ترکیدم🤣🤣🤣

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟گروه آبی .وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان ۶۸.۴🙄
زینب بیا ب صورت بالایی حجم بدییم من میرم ب سمت بالا تو بزن🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
1390
زینب بیا ب صورت بالایی حجم بدییم من میگیرم ب سمت بالا تو بزن🤣🤣🤣🤣🤣

دیوونههه🤣🤣🤣🤣🤣دلم درد گرفت اینقدر خندیدم

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟گروه آبی .وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان ۶۸.۴🙄
چیکار کنم خو😁😁خگخ کامل نمیتونم 😁😁همون گخ را برگزیدم خیلی کیف میده😍😍

آفرین😁😁😁😁

خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏
هوجی😝❤شوخو بود دمپاییت ادماس؟

بعلهه

1394
🙊🙊🙊🙊🤕🤕🤕🤕🤕

یواش یواش دارم تخصص پروتز بادسنجم میگیرم اولم میخایم رو اذر امتحان کنیم😌😂😂😂😂

دکتر زیبا جادار مطمئن هستم😌با تخصص از دانشگاه الیگودرز  گرگ علی اباد🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۷۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙
یواش یواش دارم تخصص پروتز بادسنجم میگیرم اولم میخایم رو اذر امتحان کنیم😌😂😂😂😂 دکتر زیبا جادار م ...

خدانکشتت

دیوونههه🤣🤣🤣🤣🤣دلم درد گرفت اینقدر خندیدم

بزن🤣🤣🤣🤣🤣🤣نخند عرقای منم پاک کن حین عمل

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یواش یواش دارم تخصص پروتز بادسنجم میگیرم اولم میخایم رو اذر امتحان کنیم😌😂😂😂😂 دکتر زیبا جادار م ...

زیبا و جاداری برای گودزیلاتی

چرا ملتو گول میزنی🤣🤣🤣

سلام سلام  ظهرتون بخیر

امشب تولدمه

کیکو چکار کنم 300کالری دیشب کمتر خوردم فردا هم فست میگیرم

دیگه چکار کنم؟؟؟😩😩😩

میدونم نمیتونم جلو خودمو بگیرم کیکو میخورم

*گروه آبی قد164.وزن شروع 84.وزن اکنون 64. وزن هدف55
1427
نترس زیبا تیبای خودمونه🤣🤣🤣🤣

مریضم انقد حرف میزنه مگه ی جا واسا بچع😒😒😒🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از همون 7 یا 8 هفته شروع شد من ولی وزن کم نکردم فقط ثابت مونده بودم تازه فکر کن من 3ماه و نیم اول ...

منم سر اولی تا چهار ماهگی ۳ کیلو‌کم شدم ولی تا نه ماهگی ۲۵ کیلو اضافه کردم 😅😅 

خدا رحم کنه 

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار شد عکس پروفایلمون رو با توجه به اضافه وزن ها تغییر بدیم چهار تا گروه داریم گروه ۱ ( سبز ) که اضافه وزنشون ۵ کیلو به پایین هست گروه ۲ (آبی ) که اضافه وزنشون ۶ تا ۱۵ کیلو هست گروه ۳ (نارنجی ) که اضافه وزنشون ۱۶ تا ۲۵ کیلو هست گروه ۴ ( قرمز) که اضافه وزنشون ۲۵ کیلو به بالا هست توامضاتون هم بنویسیدگروه : وزن شروع : وزن جدید : وزن هدف  👈🏼توضیح کاملتر.عکس پروفایل 

آقا من برم یکم دعا کنم بلکه این زنای خوش اندام منو حلال کنن 😜🤣.الهی العفو الهی العفو فعلااااا

سلام سلام  ظهرتون بخیر امشب تولدمه کیکو چکار کنم 300کالری دیشب کمتر خوردم فردا هم فست میگیرم ...

بخور بابا مگه میخای اتم بخوری 😑

من امروز چیپس و پفک خوردم😋😋😋

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
زیبا و جاداری برای گودزیلاتی چرا ملتو گول میزنی🤣🤣🤣

اتفاقا برا اون ی چشمه اصصصصلا جا ندارم🤣🤣🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1391