1707
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1520551 بازدید | 270900 پست
حجم داره یکاری کن بیاد بالا سوسکی بشه😜😋

زینب بیا ب صورت بالایی حجم بدییم من میگیرم ب سمت بالا تو بزن🤣🤣🤣🤣🤣

تو پادشاه قلبمی❤گروه نارنجی🧡وزن شروع ۹۰🧡وزن فعلی ۷۷.۴۰۰🧡وزن هدف ۶۵🧡وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃گروه زیبا     سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
سلام سلام😍😍من گخ هستم🙆🙆

سلام عجقولی 😘👌👌

توضیح جامع برنامه ومطالب مفید رژیم 👉🏻👉🏻 لطفا اینو بخونید      وزن شروع 82 🥴 وزن فعلی 55 😎 وزن هدف ۴۹ 😍💪🏻  قد۱۶۰ دهان خصم و زبان حسود نتوان بست ، رضای دوست بدست آر و دیگران بگذار ، به راحت نفسی گنج پایدار مجوی ، شب شراب نَیَرزَد به بامداد خمـــار 

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

چیکار کنم خو😁😁خگخ کامل نمیتونم 😁😁همون گخ را برگزیدم خیلی کیف میده😍😍

واای ترکیدم🤣🤣🤣

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
زینب بیا ب صورت بالایی حجم بدییم من میرم ب سمت بالا تو بزن🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
1718
زینب بیا ب صورت بالایی حجم بدییم من میگیرم ب سمت بالا تو بزن🤣🤣🤣🤣🤣

دیوونههه🤣🤣🤣🤣🤣دلم درد گرفت اینقدر خندیدم

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
1730
🙊🙊🙊🙊🤕🤕🤕🤕🤕

یواش یواش دارم تخصص پروتز بادسنجم میگیرم اولم میخایم رو اذر امتحان کنیم😌😂😂😂😂

دکتر زیبا جادار مطمئن هستم😌با تخصص از دانشگاه الیگودرز  گرگ علی اباد🤣🤣🤣

تو پادشاه قلبمی❤گروه نارنجی🧡وزن شروع ۹۰🧡وزن فعلی ۷۷.۴۰۰🧡وزن هدف ۶۵🧡وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃گروه زیبا     سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
یواش یواش دارم تخصص پروتز بادسنجم میگیرم اولم میخایم رو اذر امتحان کنیم😌😂😂😂😂 دکتر زیبا جادار م ...

خدانکشتت

دیوونههه🤣🤣🤣🤣🤣دلم درد گرفت اینقدر خندیدم

بزن🤣🤣🤣🤣🤣🤣نخند عرقای منم پاک کن حین عمل

یواش یواش دارم تخصص پروتز بادسنجم میگیرم اولم میخایم رو اذر امتحان کنیم😌😂😂😂😂 دکتر زیبا جادار م ...

زیبا و جاداری برای گودزیلاتی

چرا ملتو گول میزنی🤣🤣🤣

گروه نارنجی 🧡وزن اولیه 80وزن هدف 62قد 161...وزن الان 78.750😀---->77.900😃---->76.500😒---->75.600😃

سلام سلام  ظهرتون بخیر

امشب تولدمه

کیکو چکار کنم 300کالری دیشب کمتر خوردم فردا هم فست میگیرم

دیگه چکار کنم؟؟؟😩😩😩

میدونم نمیتونم جلو خودمو بگیرم کیکو میخورم

وزن شروع۸۶ قد۱۶۴ چالش جدید وزن شروع۶۴ وزن اکنون ۶۴ وزن هدف۵۹
1716
نترس زیبا تیبای خودمونه🤣🤣🤣🤣

مریضم انقد حرف میزنه مگه ی جا واسا بچع😒😒😒🤣

از همون 7 یا 8 هفته شروع شد من ولی وزن کم نکردم فقط ثابت مونده بودم تازه فکر کن من 3ماه و نیم اول ...

منم سر اولی تا چهار ماهگی ۳ کیلو‌کم شدم ولی تا نه ماهگی ۲۵ کیلو اضافه کردم 😅😅 

خدا رحم کنه 

توضیح جامع برنامه ومطالب مفید رژیم 👉🏻👉🏻 لطفا اینو بخونید      وزن شروع 82 🥴 وزن فعلی 55 😎 وزن هدف ۴۹ 😍💪🏻  قد۱۶۰ دهان خصم و زبان حسود نتوان بست ، رضای دوست بدست آر و دیگران بگذار ، به راحت نفسی گنج پایدار مجوی ، شب شراب نَیَرزَد به بامداد خمـــار 

آقا من برم یکم دعا کنم بلکه این زنای خوش اندام منو حلال کنن 😜🤣.الهی العفو الهی العفو فعلااااا

سلام سلام  ظهرتون بخیر امشب تولدمه کیکو چکار کنم 300کالری دیشب کمتر خوردم فردا هم فست میگیرم ...

بخور بابا مگه میخای اتم بخوری 😑

من امروز چیپس و پفک خوردم😋😋😋

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
زیبا و جاداری برای گودزیلاتی چرا ملتو گول میزنی🤣🤣🤣

اتفاقا برا اون ی چشمه اصصصصلا جا ندارم🤣🤣🤣🤣🤣

1651