1711
1707
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1507482 بازدید | 269080 پست
من چیپس و پفک میل نمودم😌😌😌😌بوگو بیاد منم بزنه😋😋😋😋

گفتم دمپایشو خیس کنه تورو میگم بزنه از رو می می هات🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😝😝

تو پادشاه قلبمی❤گروه نارنجی🧡وزن شروع ۹۰🧡وزن فعلی ۷۷.۴۰۰🧡وزن هدف ۶۵🧡وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃گروه زیبا     سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
دپتییتو خیس کن بیا بریم سراغ مریم

بیایین بیایین😜😜😜🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
گفتم دمپایشو خیس کنه تورو میگم بزنه از رو می می هات🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😝😝

امروز بعد دیدن اون ویدیو چرا همتون آمپر چسبوندین😂😂😂😂😂

گروه نارنجی 🧡وزن اولیه 80وزن هدف 62قد 161...وزن الان 78.750😀---->77.900😃---->76.500😒---->75.600😃

فروش خطوط رند٠٩١٢صفروكاركرده...ارسال به سراسر ايران ٠٩١٢١٠٠٠٥٠٧

كليك كنيد

من عاشقققققق غذام اصلا با غشدا عشقبازی میکنم😲😲واسه همینه ک چاق میشم😐

مارو میبینی از غذا و خوردن متنفریم😐😐😐خوشی زده زیر دلمون رژیم گرفتیم لابد😒😒😒😂

تو پادشاه قلبمی❤گروه نارنجی🧡وزن شروع ۹۰🧡وزن فعلی ۷۷.۴۰۰🧡وزن هدف ۶۵🧡وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃گروه زیبا     سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
1713
مارو میبینی از غذا و خوردن متنفریم😐😐😐خوشی زده زیر دلمون رژیم گرفتیم لابد😒😒😒😂

😂😂😂😂

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
بیایین بیایین😜😜😜🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

😅😅😅👟🍶🍶🍶🍶😅😅😅😅

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
آره عزیزم تو عشقی😘

فدات بشم❤❤❤😍

من اوایل هی میگفتم چرا من حالت تهوع ندارم پس چرا همه میگن ما داریم عااااقا بعدش یک جوری این ویار ا ...

😂😂😂😂 

آخی از هفته ی چندم ویارت شروع شد 

من سر بارداری اولم از هفته ی ششم شروع شد و تا چهار ماهگی خیلیییی بد ویار داشتم آدما رم تو خیابون میدیدم بالا میاوردم سه کیلو هم کم شدم 

تا ماه آخر هم حتی تو کارتون ماهی میدیدم بالا میاوردم 

ولی ایندفه فقط گشنمه هااا 

توضیح جامع برنامه ومطالب مفید رژیم 👉🏻👉🏻 لطفا اینو بخونید      وزن شروع 82 🥴 وزن فعلی 55 😎 وزن هدف ۴۹ 😍💪🏻  قد۱۶۰ دهان خصم و زبان حسود نتوان بست ، رضای دوست بدست آر و دیگران بگذار ، به راحت نفسی گنج پایدار مجوی ، شب شراب نَیَرزَد به بامداد خمـــار 
😅😅😅👟🍶🍶🍶🍶😅😅😅😅

💃💃💃💃🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
1665
امروز بعد دیدن اون ویدیو چرا همتون آمپر چسبوندین😂😂😂😂😂

میخام ب می می هاش حجم بدم😂😂

بسیار تخصصی و حرفه ای با نازل ترین قیمت🤣🤣🤣🤣

طرفدار منه چکارش داری😐😐😐

هوجی😝❤شوخو بود

دمپاییت ادماس؟

میخام ب می می هاش حجم بدم😂😂 بسیار تخصصی و حرفه ای با نازل ترین قیمت🤣🤣🤣🤣

حجم داره یکاری کن بیاد بالا سوسکی بشه😜😋

تو کخی یا گخ؟ 😁😁😁😁

چیکار کنم خو😁😁خگخ کامل نمیتونم 😁😁همون گخ را برگزیدم خیلی کیف میده😍😍

نکات مهم       #گروه_نارنجی۲سرگروه نارنجی💛. گروه2                                                          وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی.  ۶۳/۵                      
1709
پس همون گل گاو زبونمو بخورم بهتر جواب میده😂

آره 😂

توضیح جامع برنامه ومطالب مفید رژیم 👉🏻👉🏻 لطفا اینو بخونید      وزن شروع 82 🥴 وزن فعلی 55 😎 وزن هدف ۴۹ 😍💪🏻  قد۱۶۰ دهان خصم و زبان حسود نتوان بست ، رضای دوست بدست آر و دیگران بگذار ، به راحت نفسی گنج پایدار مجوی ، شب شراب نَیَرزَد به بامداد خمـــار 
نگوووووو😢😬😢😬😢😬😢😬کاااااش یشب بخابم دیگه چاق نباشم😂😂

صنار بده اش ب همین خیال باش🤣🤣🤣🤣🤤

😂😂😂😂  آخی از هفته ی چندم ویارت شروع شد  من سر بارداری اولم از هفته ی ششم شروع شد و ت ...

از همون 7 یا 8 هفته شروع شد

من ولی وزن کم نکردم فقط ثابت مونده بودم

تازه فکر کن من 3ماه و نیم اول وزنی اضافه نکردم

تو 2ماه 4 کیلو وزنم اضافه شد که 2کیلو برای رحم و نی نی و مخلفاتشه😂😂😂😂تازه من خیلییییی جلوی خودمو میگیرم غذا خیلی زیاد نمیخورم

تو هم اولاشی بزار 3 ماهت تموم میشه آم بخوری چاق میشی😁😁😁😁

گروه نارنجی 🧡وزن اولیه 80وزن هدف 62قد 161...وزن الان 78.750😀---->77.900😃---->76.500😒---->75.600😃
دلم برات تنگ شده بود عشقولی😘😘😘

فدای تو 😘😘😘♥️

دوستان من اول کف بینی کردم فرزندای بقیه رو تعداد درست مال خودمم همینطور بعد دادم برام خالم زنجیر گرفت همون تعداد بود میتونید تو نت سرچ کنید تعداد بچه هاتونو از کف دستاتون ببینید😎😎

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
1651